Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
| Anders Mørk | | Vamdrup | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 5 Km |
|
| Anders Vestergård
Ilbjerge Herrer
| Ilbjerge Herrer | | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ilbjerge Herrer | Team (2ps) 15Km |
|
| Ane Øllgaard
Møborg i bevægelse 2
| Møborg i bevægelse 2 | Bækmarksbro | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Møborg i bevægelse 2 | Team (2ps) 10Km |
|
| Ann Gilleladen
Ilbjerge damer
| Ilbjerge damer | Hjørring | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ilbjerge damer | Team (2ps) 15Km |
|
| Anton Christensen
AGF LIFE
| AGF LIFE | Ry | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AGF LIFE | Solo 15 Km |
|
| Bent Jensen
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | Fredericia | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Solo 15 Km |
|
| Birthe Christensen
Møborg i bevægelse 2
| Møborg i bevægelse 2 | Vemb | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Møborg i bevægelse 2 | Team (2ps) 10Km |
|
| Bo Rasmussen
Team Natural Blue
| Team Natural Blue | Aars | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Natural Blue | Team (2ps) 10Km |
|
| Bo Visti Nielsen | | | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 15 Km |
|
| Brian Agerskov | | | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 15 Km |
|
| Brian Skov
Sjørslev
| Sjørslev | Sjørslev | Solo 10 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sjørslev | Solo 10 Km |
|
| Brian Svenningsen
Assens Skole
| Assens Skole | Hobro | Solo 10 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Assens Skole | Solo 10 Km |
|
| Charlotte Dollerup Aagaard
Fredericia Løbeklub
| Fredericia Løbeklub | Fredericia | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Løbeklub | Solo 15 Km |
|
| Christian Rasmussen
Christina&Christian
| Christina&Christian | Tjele | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Christina&Christian | Team (2ps) 10Km |
|
| Christian Valbak
Silkeborg OK
| Silkeborg OK | Silkeborg | Solo 10 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Silkeborg OK | Solo 10 Km |
|
| Christina Skovdam
Christina&Christian
| Christina&Christian | Tjele | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Christina&Christian | Team (2ps) 10Km |
|
| Dorthe Nielsen | | | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 5 Km |
|
| Erik Christensen
Møborg i bevægelse
| Møborg i bevægelse | Vemb | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Møborg i bevægelse | Team (2ps) 15Km |
|
| Erik christiansen
Steffen og Erik
| Steffen og Erik | | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Steffen og Erik | Team (2ps) 15Km |
|
| GusTog _ | | Højbjerg | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 15 Km |
|
| Henrik Leth Jørgensen | | | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 15 Km |
|
| Jakob Larsen
Ingen
| Ingen | Beder | Solo 10 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ingen | Solo 10 Km |
|
| Jane Dons
De fantastiske | De fantastiske | Nørresundby | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
De fantastiske | Team (2ps) 10Km |
|
| Jeanne Fallesen | | Karup J | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 5 Km |
|
| Jens Ole Samallo
The Underdogs
| The Underdogs | | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
The Underdogs | Team (2ps) 10Km |
|
| Jesper Axelsen
Team 111
| Team 111 | Støvring | Team (2ps) 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team 111 | Team (2ps) 5 Km |
|
| Jesper Fallesen | | Karup J | Solo 10 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 10 Km |
|
| Jesper Gilleladen
Ilbjerge Herrer
| Ilbjerge Herrer | Hjørring | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ilbjerge Herrer | Team (2ps) 15Km |
|
| Jørgen Simmelsgaard | | | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 5 Km |
|
| Karin Vestergård
Ilbjerge damer
| Ilbjerge damer | Hjørring | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ilbjerge damer | Team (2ps) 15Km |
|
| Kenneth Olsen
Hyggeholdet
| Hyggeholdet | Gentofte | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hyggeholdet | Team (2ps) 10Km |
|
| Kirsten Hosbond Petersen
Vester Hornum Løberne
| Vester Hornum Løberne | Farsø | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vester Hornum Løberne | Solo 15 Km |
|
| Lea Jensen
Team fuld fart frem
| Team fuld fart frem | Skjern | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team fuld fart frem | Team (2ps) 10Km |
|
| Lise Kirkegaard
Team 111
| Team 111 | Aalborg Øst | Team (2ps) 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team 111 | Team (2ps) 5 Km |
|
| Louise Rasmussen
BizzBookings.dk
| BizzBookings.dk | Aalborg | Team (2ps) 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BizzBookings.dk | Team (2ps) 5 Km |
|
| Mai Ruhwald Ibsen
Team Ibsen
| Team Ibsen | Slagelse | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Ibsen | Team (2ps) 15Km |
|
| Mai Rytter Jensen | | Silkeborg | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 5 Km |
|
| Mai-Britt Rasmussen
Team Natural Blue
| Team Natural Blue | Farsø | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Natural Blue | Team (2ps) 10Km |
|
| Maja Skjellerup Ullits
Team fuld fart frem
| Team fuld fart frem | Spøttrup | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team fuld fart frem | Team (2ps) 10Km |
|
| Marianne Kleist
Tema Mus og Mand
| Tema Mus og Mand | Karup J | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tema Mus og Mand | Team (2ps) 15Km |
|
| Marlene Mørk
Hjarup Trail Runners
| Hjarup Trail Runners | Vamdrup | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hjarup Trail Runners | Solo 5 Km |
|
| Martin Kolling | | | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 5 Km |
|
| Max Bønsdorff
Peacerunner
| Peacerunner | | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Peacerunner | Team (2ps) 15Km |
|
| Michael Graven | | | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 5 Km |
|
| Michael Holm Jensen
The Underdogs
| The Underdogs | Aalborg | Team (2ps) 10Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
The Underdogs | Team (2ps) 10Km |
|
| Michael Jacobsen | | | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 15 Km |
|
| Michael Petersen | | | Solo 5 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 5 Km |
|
| Nicolai Kanstrup | | Nibe | Solo 15 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Solo 15 Km |
|
| Nicolas Hauge Nielsen
Randers Freja
| Randers Freja | Randers | Solo 10 Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja | Solo 10 Km |
|
| Ninna Dalsgaard Christensen
Alfa Laval Aalborg
| Alfa Laval Aalborg | Støvring | Team (2ps) 15Km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Alfa Laval Aalborg | Team (2ps) 15Km |
|