Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
205 | Anja Fudge Bavnshøj
Team Viborg
| Team Viborg | Løgstrup | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Viborg | Agger Athlon Bygselv |
|
| Anni Klit Broksø
Bedsted Løbeklub
| Bedsted Løbeklub | Bedsted Thy | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted Løbeklub | Agger Athlon Bygselv |
|
224 | Asger Kjeldsen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
239 | Asger Olesen
Hurup Thy Cykelmotion
| Hurup Thy Cykelmotion | Hurup Thy | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hurup Thy Cykelmotion | Agger Athlon Bygselv |
|
| Bjarne Rasmussen | | 7000 Fredericia | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Agger Athlon Bygselv |
|
225 | Dorte Pinholt
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
214 | Ebbe Immersen Lyndrup
Vilsund Løbeklub
| Vilsund Løbeklub | Thisted | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vilsund Løbeklub | Agger Athlon Full |
|
| Emma Klit Broksø
Bedsted Løbeklub
| Bedsted Løbeklub | Bedsted Thy | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted Løbeklub | Agger Athlon Bygselv |
|
213 | Flemming Søvndal Nielsen
Thy Frilufts- & Klatreklub
| Thy Frilufts- & Klatreklub | Snedsted | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thy Frilufts- & Klatreklub | Agger Athlon Full |
|
203 | Henrik Baun
Hurup Thy Cykelmotion
| Hurup Thy Cykelmotion | Hurup Thy | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hurup Thy Cykelmotion | Agger Athlon Bygselv |
|
200 | Henrik Christensen
HM 424 Westbank
| HM 424 Westbank | Vestervig | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HM 424 Westbank | Agger Athlon Full |
|
216 | Henrik Nørmølle
Thy Triathlon Team
| Thy Triathlon Team | Hurup Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thy Triathlon Team | Agger Athlon Full |
|
243 | Ivalo Olesen | | Thisted | Agger Athlon Full (til og med 14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Agger Athlon Full (til og med 14 år) |
|
244 | Jacob Tidemand Larsen | | Aarhus N | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Agger Athlon Bygselv |
|
241 | Jørgen Mathiasen
TTT
| TTT | Thisted | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
TTT | Agger Athlon Bygselv |
|
242 | Karen Andersen | | Hurup Thy | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Agger Athlon Bygselv |
|
201 | Katalin Christensen
HM 424 Westbank
| HM 424 Westbank | Vestervig | Agger Athlon Full (til og med 14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HM 424 Westbank | Agger Athlon Full (til og med 14 år) |
|
207 | Katrine Staal-Thomsen
Team Viborg
| Team Viborg | Brøndshøj | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Viborg | Agger Athlon Full |
|
226 | Kostiantyn Polishkevych
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
227 | Kristian Walther-Larsen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Thisted | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
228 | Lars Pinholt
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
229 | Lasse Balsby
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
230 | Lasse Sørensen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Holstebro | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
220 | Line Lauritsen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
218 | Louise Dahlgaard
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
222 | Louise Kjærsgaard Bertelsen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
208 | Louise Staal-Thomsen
Team Viborg
| Team Viborg | Viborg | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Viborg | Agger Athlon Full |
|
215 | Mads Lynggaard Lyndrup
Thy Race
| Thy Race | Thisted | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thy Race | Agger Athlon Full |
|
231 | Mads Nielsen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
212 | Magnus Søvndal Nielsen
Thy Frilufts- & Klatreklub
| Thy Frilufts- & Klatreklub | Snedsted | Agger Athlon Full (til og med 14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Thy Frilufts- & Klatreklub | Agger Athlon Full (til og med 14 år) |
|
221 | Maria Damgaard Petersen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Vestervig | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
209 | Martin Elgaard
Team Viborg
| Team Viborg | Viborg | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Viborg | Agger Athlon Full |
|
211 | Michael Mark
Agger Athlon
| Agger Athlon | Aalborg | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Agger Athlon | Agger Athlon Full |
|
232 | Michael Pinholt
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
210 | Morten Andersen
Team Viborg
| Team Viborg | Videbæk | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Viborg | Agger Athlon Full |
|
233 | Morten Olesen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
234 | Morten Ubbesen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
| Nicolai Jung Rasmussen | | Fredericia | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Agger Athlon Bygselv |
|
235 | Nicolai Thomsen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
217 | Niels Rieks Dahlgaard
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Hurup Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
236 | Per Christensen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
219 | Peter Hansen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
237 | Peter Møller
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
204 | Poul Risager | | Holstebro | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Agger Athlon Bygselv |
|
238 | Rasmus Kvejborg
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted Thy | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
206 | Sebastian Fudge Jørgensen
Team Viborg
| Team Viborg | Løgstrup | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Viborg | Agger Athlon Bygselv |
|
223 | Steffen Kjærsgaard Bertelsen
Bedsted KFUM
| Bedsted KFUM | Bedsted | Agger Athlon Full |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bedsted KFUM | Agger Athlon Full |
|
240 | Thomas Olesen | | Hurup Thy | Agger Athlon Bygselv |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Agger Athlon Bygselv |
|
202 | Tolini Christensen
HM 424 Westbank
| HM 424 Westbank | Vestervig | Agger Athlon Full (til og med 14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HM 424 Westbank | Agger Athlon Full (til og med 14 år) |
|