Startnr. | Deltager | Kategori | Klub | Bane | Distance |
62 | Christian Nass
Odense Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
62 | Amelie Thordal
Aalborg Triathlon Klub
| (K) Aspirant | Aalborg Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aalborg Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
62 | Anne Sofie Nørtoft
Kolding Triathlon Klub
| (K) Aspirant | Kolding Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Kolding Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
63 | Mikkel Nyhus Hertz
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) Aspirant | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
63 | Josefine Petersen
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
63 | Emilie Heick
Alot
| (K) Aspirant | Alot | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Alot | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
63 | Pernille Thalund
Aarhus 1900 Triathlon
| (K) Elite | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
64 | Nynne Jakobsen
2 Tri
| (K) Aspirant | 2 Tri | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
64 | Alberte Mary Vallentin
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
64 | Joakim Schnack
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
64 | Michelle Vesterby
Odense Triathlon Klub
| (K) Elite | Odense Triathlon Klub | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Odense Triathlon Klub | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
65 | Jakob Sørensen
2 Tri Ungdom
| (M) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
65 | Alberte Mary Vallentin
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
65 | Nicoline Sørensen
Aarhus 1900 Triathlon
| (K) Elite | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
65 | Victoria Vestergaard Hansen
Esbjerg Ungdomstriatlon
| (K) Aspirant | Esbjerg Ungdomstriatlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Esbjerg Ungdomstriatlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
66 | Anastacia Damm
Kolding Triathlon Klub
| (K) Aspirant | Kolding Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Kolding Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
66 | Marcus Kofoed Kirkegaard
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) Aspirant | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
66 | Birgitte Krogsgaard
Aarhus 1900 Triathlon
| (K) Elite | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
66 | Amelie Thordal
Aalborg Triathlon Klub
| (K) Aspirant | Aalborg Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aalborg Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
67 | Augusta Marie Grønberg Christensen
Ganløse Tri-Center
| - | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
67 | Laurits Wulff Holm
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
67 | Josefine Petersen
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
67 | Cecilie Salskov
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
68 | Cæcilie Wodschow Grønbæk
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
68 | Emelie Jensen
DTriF EP medlem
| - | DTriF EP medlem | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
DTriF EP medlem | | DRAFT Elite - U23 / Junior / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
68 | Magnus Haarberg
Odense Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
68 | Cecilie Salskov
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
69 | Emilie Preisler
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
69 | Carla Emilia Andersen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
69 | Oliver Hostrup Sahlberg
2 Tri Ungdom
| (M) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
70 | Sara Gottlieb
HG Atletik Triathlon og Motion
| (K) Aspirant | HG Atletik Triathlon og Motion | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
HG Atletik Triathlon og Motion | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
70 | Freja Mogensen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
70 | Marius Mørkeberg Poulsen
Køge Tri Team 2000
| (M) Aspirant | Køge Tri Team 2000 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Køge Tri Team 2000 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
71 | Esther Frieda Oll
Randers Freja Triathlon
| (K) Aspirant | Randers Freja Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Randers Freja Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
71 | Valdemar Solok
Sigma Tri Allerød
| (M) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
71 | Isabella Sofie Colberg
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
72 | Nynne Jakobsen
2 Tri
| (K) Aspirant | 2 Tri | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
72 | Kristina Liv Fuglsig Jensen
Haderslev TRI 2000
| (K) Aspirant | Haderslev TRI 2000 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Haderslev TRI 2000 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
72 | Tobias Mørkeberg Poulsen
Køge Tri Team 2000
| (M) Aspirant | Køge Tri Team 2000 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Køge Tri Team 2000 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
73 | Laura Mikkelsen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
73 | Laura Mikkelsen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
73 | Jonathan Tuxen Rosing
TRI4
| (M) Aspirant | TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
74 | Cæcilie Wodschow Grønbæk
Sigma Tri Allerød
| (K) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
74 | Ulrik Blach Petersen
Sigma Tri Allerød
| (M) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
74 | Lizette Nikolajsen
Esbjerg Ungdomstriatlon
| (K) Aspirant | Esbjerg Ungdomstriatlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Esbjerg Ungdomstriatlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
75 | Alexander Skovbo
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) Aspirant | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
75 | Mathilde Hirsborg Pedersen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
75 | Mathilde Hirsborg Pedersen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
76 | Peter Gerlach
Sigma Tri Allerød
| (M) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
76 | Scott Steenberg
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|