Startnr. | Deltager | Kategori | Klub | Bane | Distance |
76 | Mille Jønch Hansen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
76 | Mille Astrup
Aarhus 1900 Triathlon
| (K) Aspirant | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
77 | Micki Borgen Morell
Guldborgsund Triathlonklub
| (M) Aspirant | Guldborgsund Triathlonklub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Guldborgsund Triathlonklub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
77 | Jacob Tantholdt Kajhøj Sørensen
Odense Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
77 | Ronja Jensen
TRI4
| (K) Aspirant | TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
77 | Celina Christensen
Skovshoved Triathlon Klub Ungdom
| (K) Aspirant | Skovshoved Triathlon Klub Ungdo. | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Skovshoved Triathlon Klub Ungdo. | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
78 | Laurits Wulff Holm
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
78 | Signe Lauridsen Vorgod
Skørping Triathlon Klub
| (K) Aspirant | Skørping Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Skørping Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
78 | Victor Borella Jessen
Rødekro Tri & Motion
| (M) Aspirant | Rødekro Tri & Motion | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Rødekro Tri & Motion | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
78 | Ronja Jensen
TRI4
| (K) Aspirant | TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
79 | Ulrik Blach Petersen
Sigma Tri Allerød
| (M) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
79 | Mikkel Toft Schwarz
Sigma Tri Allerød
| (M) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
79 | Mille Jønch Hansen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
80 | Frederik Holm Wester
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
80 | Ben Howells
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) Aspirant | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
80 | Mikka Holm
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
81 | Laurits Wulff Holm
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
81 | Mads Frederik Jul Eilersen
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
81 | Jeppe Peschardt Assenholt
TIF Triathlon
| (M) Aspirant | TIF Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
TIF Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
81 | Caroline Bonde
Holbæk Svømme Klub Triathlon
| (K) Aspirant | Holbæk Svømme Klub Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Holbæk Svømme Klub Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
82 | Karl-Emil Storm Rohr
TRI4
| (M) Aspirant | TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
82 | Karl-Emil Storm Rohr
TRI4
| (M) Aspirant | TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
82 | Micki Borgen Morell
Guldborgsund Triathlonklub
| (M) Aspirant | Guldborgsund Triathlonklub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Guldborgsund Triathlonklub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
82 | Freja Mogensen
2 Tri Ungdom
| (K) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
83 | Frederik Holm Wester
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
83 | Signe Lauridsen Vorgod
Skørping Triathlon Klub
| (K) Aspirant | Skørping Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Skørping Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
83 | Linards Skrickis | (M) Aspirant | | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
- | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
83 | Johannes Wennerberg Christensen
TIF Triathlon
| (M) Aspirant | TIF Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
TIF Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
84 | Ulrik Blach Petersen
Sigma Tri Allerød
| (M) Aspirant | Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Sigma Tri Allerød | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
84 | Sebastian Pors
Odense Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
84 | Emil R. Stryhn
Fredericia Triathlon Team
| (M) Aspirant | Fredericia Triathlon Team | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Fredericia Triathlon Team | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
84 | Kajsa Grønberg Christensen
Ganløse Tri-Center
| (K) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
85 | Christian William Oll
Randers Freja Triathlon
| (M) Aspirant | Randers Freja Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Randers Freja Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
85 | Kristina Liv Fuglsig Jensen
Haderslev TRI 2000
| (K) Aspirant | Haderslev TRI 2000 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Haderslev TRI 2000 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
85 | Victor Borella Jessen
Rødekro Tri & Motion
| (M) Aspirant | Rødekro Tri & Motion | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Rødekro Tri & Motion | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
85 | Alexander Lundgren
2 Tri Ungdom
| (M) Aspirant | 2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
2 Tri Ungdom | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
86 | Andreas Kjær
DTriF EP medlem
| (M) Aspirant | DTriF EP medlem | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
DTriF EP medlem | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
86 | Albert Frydensberg
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
86 | Markus Wennerberg Christensen
TIF Triathlon
| (M) Aspirant | TIF Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
TIF Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
86 | Lizette Nikolajsen
Esbjerg Ungdomstriatlon
| (K) Aspirant | Esbjerg Ungdomstriatlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Esbjerg Ungdomstriatlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
87 | Nicolai Wiuff
TRI4
| (M) Aspirant | TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
TRI4 | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
87 | Max Koppel
Kolding Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Kolding Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Kolding Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
87 | Marcus Kofoed Kirkegaard
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) Aspirant | Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
88 | Laurits Wulff Holm
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
88 | Casper Schou Nielsen
Kolding Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Kolding Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Kolding Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Aarhus(11. JUN) |
|
88 | Magnus Haarberg
Odense Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Holbæk(5. JUN) |
|
88 | Jacob Tantholdt Kajhøj Sørensen
Odense Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
89 | Frederik Holm Wester
Ganløse Tri-Center
| (M) Aspirant | Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
Klub | Bane | Distance |
Ganløse Tri-Center | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Furesøen (4. SEP) |
|
89 | Lucas Rehfeld Moshøj
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) AG18-39 | Aarhus 1900 Triathlon | | Age Group - Aarhus (11. JUN) |
|
Klub | Bane | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | | Age Group - Aarhus (11. JUN) |
|
89 | Christian Rasmussen
Odense Triathlon Klub
| (M) Aspirant | Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|
Klub | Bane | Distance |
Odense Triathlon Klub | | DRAFT Aspirant.- BØRN3 / UNG A / UNG B - Ikast (23. APR) |
|