Limfjordskrydseren 2022

Limfjordskrydseren 2022

64 deltagere

Startnr. Deltager KategoriDistance
Alice Styrbæk(K) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Anders Jensen(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
Andreas Bindslev Jensen(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Bente Hjorth Højer(K) Ældste gruppeDen korte - 600 m
Bjørn Boye(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Brian Studsgaard(M) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Carsten Ottsen(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
Charlene Bloch Jensen(K) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Christian Tcacenco(M) Yngste gruppeDen lange - 1.500 m
Clara Nautrup Pedersen(K) Yngste gruppeDen lange - 1.500 m
Claus Greve(M) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Claus Teisen(M) Ældste gruppeDen korte - 600 m
Ditte Pedersen(K) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Erling Jørgensen(M) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Eskil Bech-Egstrup(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Frederik Jakobsen(M) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Frederik Jørgensen(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Gitte Nautrup Pedersen(K) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
Henning Bünger(M) Ældste gruppeDen korte - 600 m
Henrik B. Pedersen(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
Henrik Kjær Hansen(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Henrik Pilegaard Rasmussen(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Iben Lindgaard Jensen(K) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Ida Bertelsen(K) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Jackie Gade(K) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Jakob Hyllested(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
Jes Christian Børlum(M) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Jesper Gadeberg(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
John Nielsen(M) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Johnni Olesen(M) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Kim Renè Thomsen(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
lars boye olsen(M) Ældste gruppeDen korte - 600 m
Lars Nicolajsen(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
Lars Nymann(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
Laura Kristine Westergaard(K) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Lene Thomas Petersen(K) Ældste gruppeDen lange - 1.500 m
Lærke Qvist(K) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Mads Berggreen(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Mads Bogner(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Mai Qvist(K) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Maibritt Gude(K) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Malene Hylle(K) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Maya Nautrup Pedersen(K) Yngste gruppeDen lange - 1.500 m
Mette Hylle Thøgersen(K) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Mette Westergaard(K) Mellemste gruppeDen korte - 600 m
Michael Munk Hansen(M) Ældste gruppeDen korte - 600 m
Nana Hyllested(K) Yngste gruppeDen lange - 1.500 m
Nicolai Lund Sørensen(M) Mellemste gruppeDen lange - 1.500 m
Nikolaj Kühn(M) Yngste gruppeDen korte - 600 m
Ole Møller(M) Ældste gruppeDen lange - 1.500 m

Antal: 64