Resultat
7 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U11 drenge |
Omgange | 7 |
Samlet tid | 27:31 |
Detaljer
Starttidspunkt | 12:35:55 |
Dato | 22. maj 2022 |
Detaljer
Gennemsnit omgang | 3:55 |
Hurtigste omgang | 3:49 |
Langsomste omgang | 4:01 |
Deltager (#1102)
Lauge Kruse Brix | |
HMIF Funsters | |
Danmark | |
Mand |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tid | Placering | Klokken | |||||
Omgang 1 | 4:01 | 4:01 | 6 | 12:39:57 | ||||
Omgang 2 | 3:59 | 8:00 | 5 | 12:43:56 | ||||
Omgang 3 | 4:01 | 12:02 | 5 | 12:47:58 | ||||
Omgang 4 | 3:49 | 15:52 | 4 | 12:51:48 | ||||
Omgang 5 | 3:51 | 19:43 | 4 | 12:55:39 | ||||
Omgang 6 | 3:56 | 23:39 | 4 | 12:59:35 | ||||
Omgang 7 | 3:51 | 27:31 | 4 | 13:03:27 | ||||
Omgangstider
Andre resultater for Lauge Kruse
Arrangement | Dato | Distance | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|
KidsLiga 2023 #4 Solbjerg | 30-09-2023 | 2 KM | 8 omgange | 36:17 | 26,45 km/t | 2:16 min/km |
Shimano MTB Liga #5 - Vejle C1 | 17-09-2023 | 4,2 KM | 1 omgange | 11:06 | - | - |
Sydcup Kidz 2023 - 5. afdeling - Grønholt Sporet | 10-09-2023 | - | 4 omgange | 30:33 | 0,00 km/t | - min/km |
CLUB LA SANTA KIDS MTB CUP '23 - #3 Arnbjerg, Varde Midtby | 02-09-2023 | 3 KM | 6 omgange | 22:19 | 48,38 km/t | 1:14 min/km |
Sydcup Kidz 2023 - 4. afdeling - Rødekro CC | 20-08-2023 | - | 6 omgange | 30:01 | 0,00 km/t | - min/km |
Aarhus MTB - DCU XCO løb (J/F mesterskab) | 13-08-2023 | 4,6 KM | 2 omgange | 35:36 | 15,50 km/t | 3:52 min/km |
Sydcup Kidz 2023 - 3. afdeling - Løgum IF | 18-06-2023 | - | 7 omgange | 26:39 | 0,00 km/t | - min/km |
Shimano MTB Liga #3- Varde C2 | 11-06-2023 | 3 KM | 3 omgange | 37:09 | 14,53 km/t | 4:07 min/km |
XCC (Short track) MTB DM 2023 - Aalborg MTB | 28-05-2023 | 1,1 KM | 9 omgange | 26:58 | 22,02 km/t | 2:43 min/km |
XCO MTB DM 2023 - Aalborg MTB | 27-05-2023 | 4,2 KM | 4 omgange | 39:54 | 25,26 km/t | 2:22 min/km |
Sydcup Kidz 2023 - 2. afdeling - Haderslev HMIF | 14-05-2023 | - | 6 omgange | 29:45 | 0,00 km/t | - min/km |
Shimano MTB Liga #1 - Randers C1 | 30-04-2023 | 2,65 KM | 3 omgange | 38:46 | 12,30 km/t | 4:52 min/km |
MTB KOLDING - DCU XCO løb 2023 | 16-04-2023 | 1,5 KM | 4 omgange | 33:16 | 10,82 km/t | 5:32 min/km |
INVITA MTB RACE BLÅBJERG 2022 | 23-10-2022 | 4,5 KM | 2 omgange | 28:41 | 18,83 km/t | 3:11 min/km |
Sydcup Kidz 2022 - 6. afdeling - Grønholt Sporet - Finale | 11-09-2022 | - | 3 omgange | 25:28 | 0,00 km/t | - min/km |
Sydcup Kidz 2022 - 5. afdeling - Askov Mudeaters | 28-08-2022 | - | 5 omgange | 29:34 | 0,00 km/t | - min/km |
CLUB LA SANTA KIDS MTB CUP '22 - #3 Arnbjerg, Varde Midtby | 20-08-2022 | 3 KM | 6 omgange | 26:18 | 41,05 km/t | 1:27 min/km |
Sydcup Kidz 2022 - 4. afdeling - Rødekro CC | 14-08-2022 | - | 5 omgange | 28:50 | 0,00 km/t | - min/km |
CLUB LA SANTA KIDS MTB CUP '22 - #2 Militærskoven, Varde | 02-07-2022 | 3 KM | 5 omgange | 27:57 | 32,18 km/t | 1:51 min/km |
Sydcup Kidz 2022 - 3. afdeling - Løgum IF | 19-06-2022 | - | 4 omgange | 32:07 | 0,00 km/t | - min/km |
Sydcup Kidz 2022 - 1. afdeling - Sønderborg MTBS | 07-05-2022 | - | 3 omgange | 27:10 | 0,00 km/t | - min/km |
Syd Cup Kidz 2021 - afdeling 5 - Finale Grønholtsporet | 03-10-2021 | - | 3 omgange | 28:20 | 0,00 km/t | - min/km |
Syd Cup Kidz 2021 - afdeling 4 - Rødekro CC | 12-09-2021 | - | 11 omgange | 26:22 | 0,00 km/t | - min/km |
Syd Cup Kidz 2021, Afdeling 2 Løgum | 13-06-2021 | - | 6 omgange | 28:34 | 0,00 km/t | - min/km |
Syd Cup Kidz 2021, Afdeling 1 Haderslev | 30-05-2021 | - | 5 omgange | 27:01 | 0,00 km/t | - min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: Carsten.Jensen@dgi.dk