Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Påskeløbet - Søndersø rundt 2022
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
5,5 km LØB
5,5 km GANG
11 km LØB
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Nettotid
Deltager
Klub/Firma
1
5033
20:49
Katrine Svane
Blovstrød Løverne
Blovstrød Løverne
Klub/Firma
Blovstrød Løverne
2
5036
21:27
Henrik Hansen
Bagsværd Atletik Club
Bagsværd Atletik Club
Klub/Firma
Bagsværd Atletik Club
3
5024
24:21
Christina Bruhn
FIF atletik og motion
FIF atletik og motion
Klub/Firma
FIF atletik og motion
4
5042
24:56
Dorthe Gram
Klub/Firma
-
5
5049
26:13
Kamma Sundgaard Lund
Klub/Firma
-
6
5048
26:38
Rolf Ulrik
Sparta
Sparta
Klub/Firma
Sparta
7
5045
27:14
Pernille Herlevsen
Klinik Westend/Åboulevard
Klinik Westend/Åboulevard
Klub/Firma
Klinik Westend/Åboulevard
8
5002
28:41
Kathrine Solgaard
Klub/Firma
-
9
5037
29:06
Henning Rose
Alugod Motionsgang
Alugod Motionsgang
Klub/Firma
Alugod Motionsgang
10
5031
29:54
Silke Orup
Team Herkules
Team Herkules
Klub/Firma
Team Herkules
11
5053
30:05
Michael Altenburg
Klub/Firma
-
12
5018
30:20
Clara Vestergaard
Klub/Firma
-
13
5052
30:28
Knud Kjellerup
Klub/Firma
-
14
10106
30:34
Jonas Vestergaard
Klub/Firma
-
15
5014
30:43
Marianne Flindt
Herlev - Løbe og Atletikklub
Herlev - Løbe og Atletikklub
Klub/Firma
Herlev - Løbe og Atletikklub
16
5021
30:59
Camilla Toxværd
Klub/Firma
-
17
5028
31:04
Karen-Lis Rygaard
Herlev løbe og atletikklub
Herlev løbe og atletikklub
Klub/Firma
Herlev løbe og atletikklub
18
5027
32:04
Jonas Larsen
Klub/Firma
-
19
5026
32:04
Lasse Holmfred
Klub/Firma
-
20
5025
32:05
Josephine Holmfred
Klub/Firma
-
21
5046
32:38
Helle Thomassen
Klub/Firma
-
22
5010
32:42
Birgit Toft-Olsen
Klub/Firma
-
23
5016
33:23
Henrik Hansen
Hvissinge Bandy Klub
Hvissinge Bandy Klub
Klub/Firma
Hvissinge Bandy Klub
24
5012
33:34
Rikke Hüttel
Jyllinge løbeklub
Jyllinge løbeklub
Klub/Firma
Jyllinge løbeklub
25
5050
33:35
Helga Juhl
BAK
BAK
Klub/Firma
BAK
26
5013
33:37
Ida Müthel
Jyllinge Løbeklub
Jyllinge Løbeklub
Klub/Firma
Jyllinge Løbeklub
27
5011
33:55
Helle Münsberg
Jyllinge Løbeklub
Jyllinge Løbeklub
Klub/Firma
Jyllinge Løbeklub
28
5001
34:06
Rebekka Stig-Kolding
Klub/Firma
-
29
5004
34:47
Anne Kongsgaard
BAC
BAC
Klub/Firma
BAC
30
5051
35:38
Birit Buhr
Klub/Firma
-
31
5044
36:04
Alfred Lundsager
Klub/Firma
-
32
5043
36:06
Kari Lundsager
Klub/Firma
-
33
5020
37:44
Irene Toxværd
Klub/Firma
-
34
5003
37:59
Ditte Jensen
Klub/Firma
-
35
5034
39:59
Ulla Skytte
Klub/Firma
-
36
5039
40:19
Emil Lucas Chabert
Klub/Firma
-
37
5040
40:42
Silke Isabella Chabert
Klub/Firma
-
38
5038
40:42
Frank Chabert
Klub/Firma
-
39
5006
40:51
Ulla Borrye
Frederikssund
Frederikssund
Klub/Firma
Frederikssund
40
5005
40:52
Lars Bækgaard
Jyllinge kickboxning
Jyllinge kickboxning
Klub/Firma
Jyllinge kickboxning
41
5022
43:52
Jeanne Meilstrup
Klub/Firma
-
42
5023
43:53
Martin Meilstrup
Klub/Firma
-
43
5019
45:04
Nina Engstrøm
Klub/Firma
-
44
5054
48:12
Ejvind Bohn Simonsen
Værløse U7
Værløse U7
Klub/Firma
Værløse U7
45
5055
48:13
Jan-Kjetil Simonsen
Klub/Firma
-
46
5029
51:07
Lara Liljeroth
Team Herkules
Team Herkules
Klub/Firma
Team Herkules
DNF
5035
-
Emil Kundal
Bagsværd Atletik Club
Bagsværd Atletik Club
Klub/Firma
Bagsværd Atletik Club
1
Tidtagning ved DGI Nordsjælland. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt:
helleogsorenj@gmail.com