Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
4 | Markus Andreasen | | | Børne duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børne duathlon |
|
373 | Martin Christensen
Mariagerfjord OK Trail
| Mariagerfjord OK Trail | Mariager | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Mariagerfjord OK Trail | Heat 2 kl. 11:20 |
|
361 | Martin Nathan
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja Triathlon | Kolding | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja Triathlon | Heat 2 kl. 11:20 |
|
366 | Martin Rasmussen
Helsted Fremad IF
| Helsted Fremad IF | Randers NV | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Helsted Fremad IF | Heat 2 kl. 11:20 |
|
106 | Max Hansen | | København Ø | Børne duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børne duathlon |
|
389 | Megan Moran Behnke | | Århus N | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 2 kl. 11:20 |
|
352 | Merete Svejgaard Andersen | | Randers | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 2 kl. 11:20 |
|
470 | Michael Doktor
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja Triathlon | Randers | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja Triathlon | Heat 3 kl. 11:40 |
|
171 | Michael Holst
Rødding Triathlon Klub
| Rødding Triathlon Klub | Hinnerup | Duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rødding Triathlon Klub | Duathlon |
|
467 | Michael Rothmann
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja Triathlon | Hornslet | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja Triathlon | Heat 3 kl. 11:40 |
|
282 | Mie Boye | | Randers NV | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 1 kl. 11:00 |
|
172 | Morten Anthonsen
Rødding Triathlon Klub
| Rødding Triathlon Klub | Hinnerup | Duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rødding Triathlon Klub | Duathlon |
|
461 | Morten Bujakewitz | | Gjern | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 3 kl. 11:40 |
|
381 | Morten Jensen
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja Triathlon | Randers | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja Triathlon | Heat 2 kl. 11:20 |
|
179 | Morten Lionett
byens fitness
| byens fitness | Randers | Duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
byens fitness | Duathlon |
|
351 | Nanna Christiansen
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja Triathlon | Kolind | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja Triathlon | Heat 2 kl. 11:20 |
|
469 | Nicolaj Poulsen
Svendborg Triathlonklub
| Svendborg Triathlonklub | Svendborg | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Svendborg Triathlonklub | Heat 3 kl. 11:40 |
|
289 | Niels Bremholm
Viborg Atletik og Motion
| Viborg Atletik og Motion | Viborg | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Viborg Atletik og Motion | Heat 1 kl. 11:00 |
|
173 | Niels Kirkegaard
Rødding Triathlon Klub
| Rødding Triathlon Klub | Tilst | Duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rødding Triathlon Klub | Duathlon |
|
2 | Niklas Andersen | | | Børne duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børne duathlon |
|
378 | Nikolaj Kuch
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja Triathlon | Randers | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja Triathlon | Heat 2 kl. 11:20 |
|
293 | Nils Wittmann
Viborg Atletik og Motion
| Viborg Atletik og Motion | | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Viborg Atletik og Motion | Heat 1 kl. 11:00 |
|
103 | Noah Lukas Christensen
Mariagerløberne
| Mariagerløberne | Mariager | Børne duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Mariagerløberne | Børne duathlon |
|
264 | Ole Quist | | Randers SØ | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 1 kl. 11:00 |
|
101 | Oline Damsgaard
BMX Show.dk
| BMX Show.dk | Viborg | Børne duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BMX Show.dk | Børne duathlon |
|
109 | Oliver Dich | | | Børne duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børne duathlon |
|
253 | Pernille Selmer Frandsen | | Århus C | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 1 kl. 11:00 |
|
460 | Peter Busch Christiansen
Ro På
| Ro På | Århus C | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ro På | Heat 3 kl. 11:40 |
|
251 | Pia Seeberg Møller | | Randers | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 1 kl. 11:00 |
|
375 | Pia Skrædderdal Jensen
Randers Freja Triatlon
| Randers Freja Triatlon | Spentrup | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja Triatlon | Heat 2 kl. 11:20 |
|
370 | Regitze Floor Vittrup | | Randers NV | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 2 kl. 11:20 |
|
463 | Richard Donovan
Mariagerfjord Triathlon Klub
| Mariagerfjord Triathlon Klub | Hadsund | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Mariagerfjord Triathlon Klub | Heat 3 kl. 11:40 |
|
465 | Rikke Danielsen
Auning Svømmeklub
| Auning Svømmeklub | Ørsted | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Auning Svømmeklub | Heat 3 kl. 11:40 |
|
254 | Rolf Hagensen
SMIFF09
| SMIFF09 | Randers NV | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
SMIFF09 | Heat 1 kl. 11:00 |
|
475 | Ronni Dommerby | | | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 3 kl. 11:40 |
|
393 | Rune Kristensen
Team mmr
| Team mmr | Stoholm Jyll | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team mmr | Heat 2 kl. 11:20 |
|
3 | Silas Andreasen | | | Børne duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børne duathlon |
|
271 | Simon Mikkelsen
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja Triathlon | Hadsten | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja Triathlon | Heat 1 kl. 11:00 |
|
102 | Sofie Damsgaard
BMX Show.dk
| BMX Show.dk | Viborg | Børne duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BMX Show.dk | Børne duathlon |
|
387 | Søren Friis
Atletica Tri Horsens
| Atletica Tri Horsens | Hovedgård | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Atletica Tri Horsens | Heat 2 kl. 11:20 |
|
377 | Søren Sylvest Nielsen
Vorup Løbeklub
| Vorup Løbeklub | randers sv | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vorup Løbeklub | Heat 2 kl. 11:20 |
|
359 | Steen Guldager
NYT SYN RANDERS
| NYT SYN RANDERS | Randers | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NYT SYN RANDERS | Heat 2 kl. 11:20 |
|
279 | Steen Pedersen
vola
| vola | Harlev J | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
vola | Heat 1 kl. 11:00 |
|
294 | Stefan Wittmann
Viborg Atletik og Motion
| Viborg Atletik og Motion | Tjele | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Viborg Atletik og Motion | Heat 1 kl. 11:00 |
|
455 | Steven Cassells
Aarhus 1900 Triathlon
| Aarhus 1900 Triathlon | Rønde | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Heat 3 kl. 11:40 |
|
174 | Svend Mørk Dorsch | | Odense C | Duathlon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Duathlon |
|
262 | Thit Norborg Christensen
Randers Freja
| Randers Freja | Randers NV | Heat 1 kl. 11:00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Randers Freja | Heat 1 kl. 11:00 |
|
391 | Thomas Hassinggaard
Fertin Pharma
| Fertin Pharma | Hedensted | Heat 2 kl. 11:20 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fertin Pharma | Heat 2 kl. 11:20 |
|
482 | Thomas Mikkelsen | | | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 3 kl. 11:40 |
|
483 | Tina Severinsen | | | Heat 3 kl. 11:40 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Heat 3 kl. 11:40 |
|