DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 3 | 5 omgange | 2:54:30 | 34,56 km/t | 1:44 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 25,8 KM | 1 | 5 omgange | 2:56:21,13 | 43,89 km/t | 1:22 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 1 | 11 omgange | 2:06:40 | 44,81 km/t | 1:20 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 18 | 5 omgange | 2:46:03 | 44,80 km/t | 1:20 min/km |
Odder CK - 2023 | 17-09-2023 | 25,3 KM | 2 | 4 omgange | 2:29:34 | 40,60 km/t | 1:28 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 17,5 KM | 3 | 6 omgange | 2:26:28 | 43,01 km/t | 1:23 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10-09-2023 | 15 KM | 2 | 8 omgange | 2:49:37 | 42,45 km/t | 1:24 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 1 | 5 omgange | 2:45:47 | 39,08 km/t | 1:32 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13-08-2023 | 14,4 KM | 10 | 6 omgange | 2:05:01 | 41,46 km/t | 1:26 min/km |
SPAR NORD FONDENS GADELØB 2023 - Skive | 11-08-2023 | 1 KM | 22 | 33 omgange | 1:07:08 | 29,49 km/t | 2:02 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 12 | 7 omgange | 2:40:13 | 40,89 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 19 | 9 omgange | 2:38:53 | 42,14 km/t | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 23 | 10 omgange | 58:44 | 42,90 km/t | 1:23 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 6 | 13:18 | 13:18 | 47,81 km/t | 1:15 min/km |
DM i linjeløb 2023- Aalborg CR | 25-06-2023 | 127,2 KM | 4 | 2:59:08 | 2:59:08 | 42,60 km/t | 1:24 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 23 KM | 15 | 5 omgange | 2:28:59 | 46,31 km/t | 1:17 min/km |
Visit Vejle Løbet 2023 | 11-06-2023 | 13 KM | 3 | 8 omgange | 2:32:00 | 41,05 km/t | 1:27 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 6 | 9 omgange | 2:37:26 | 41,16 km/t | 1:27 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 5 | 5 omgange | 2:46:41 | 42,83 km/t | 1:24 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 3 | 6 omgange | 2:46:08 | 41,60 km/t | 1:26 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 131,4 KM | 17 | 7:49:04 | 7:49:04 | 16,81 km/t | 3:34 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 14 | 8 omgange | 3:15:18 | 39,81 km/t | 1:30 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 5 | 5 omgange | 1:52:38 | 41,81 km/t | 1:26 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 12,8 KM | 21 | 16:34,33 | 16:33,05 | 46,40 km/t | 1:17 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 30 | 16 omgange | 36:20 | 44,91 km/t | 1:20 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 40 | 4 omgange | 1:48:17 | 42,77 km/t | 1:24 min/km |
Middelfart 2023 | 13-05-2023 | 12,2 KM | 3 | 7 omgange | 2:07:05 | 40,32 km/t | 1:29 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 25,3 KM | 18 | 4 omgange | 2:15:28,31 | 44,82 km/t | 1:20 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 25,3 KM | 20 | 33:16,01 | 33:16,01 | 45,63 km/t | 1:18 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 17,9 KM | 20 | 6 omgange | 2:37:28 | 40,92 km/t | 1:27 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 15 KM | 27 | 6 omgange | 2:01:19 | 44,51 km/t | 1:20 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 21,4 KM | 16 | 5 omgange | 2:35:00 | 41,42 km/t | 1:26 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 11 | 5 omgange | 3:03:14 | 37,65 km/t | 1:35 min/km |
DM i cykelcross 2023 - ABC København | 14-01-2023 | - | 9 | 5 omgange | 44:55 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross Cup Finale - Møllebakken, Kalundborg CC | 08-01-2023 | - | 10 | 6 omgange | 52:30 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross Cup 5. afdeling - Holbæk Cykelsport | 03-12-2022 | - | 16 | 7 omgange | 55:34 | 0,00 km/t | - min/km |
CX Sjællandsmesterskab - Hillerød CC | 27-11-2022 | - | 3 | 6 omgange | 58:13 | 0,00 km/t | - min/km |
4 afdeling CX Cup 22/23 - Cykling Odense | 06-11-2022 | 2500 Meter | 15 | 8 omgange | 58:58 | 20,35 km/t | 2:56 min/km |
Grote Prijs - Cross Cup #3 - CK Aarhus | 30-10-2022 | 1500 Meter | 9 | 12 omgange | 59:38 | 18,11 km/t | 3:18 min/km |
Party Prijs * AftenCross * Cross Cup #2 - CK Aarhus | 29-10-2022 | 1500 Meter | 8 | 14 omgange | 1:01:31 | 20,48 km/t | 2:55 min/km |
CX - Skrænten CC & JC CC | 09-10-2022 | - | 2 | 11 omgange | 1:01:55 | 0,00 km/t | - min/km |
Crosscup 1. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2022 | - | 5 | 9 omgange | 50:48 | 0,00 km/t | - min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 26 | 11 omgange | 2:11:33 | 43,15 km/t | 1:23 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 24,8 KM | 31 | 5 omgange | 2:45:49 | 44,87 km/t | 1:20 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 16 | 4 omgange | 2:41:43 | 37,55 km/t | 1:35 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 25,5 KM | 36 | 5 omgange | 3:15:40 | 39,10 km/t | 1:32 min/km |
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart | 03-09-2022 | 11,26 KM | 14 | 2 omgange | 32:50 | 41,14 km/t | 1:27 min/km |
DM i linjeløb 2022 - Aalborg CR | 26-06-2022 | 127,2 KM | 23 | 3:09:08 | 3:09:03 | 40,37 km/t | 1:29 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 18,9 KM | 22 | 6 omgange | 3:01:52 | 37,41 km/t | 1:36 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 23,8 KM | 32 | 5 omgange | 2:58:10 | 40,07 km/t | 1:29 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 62 | 8 omgange | 3:38:54 | 35,52 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 35 | 5 omgange | 1:59:24 | 39,44 km/t | 1:31 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 39 | 16 omgange | 39:40 | 41,14 km/t | 1:27 min/km |
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub | 08-05-2022 | 18,3 KM | 12 | 7 omgange | 3:27:34 | 37,03 km/t | 1:37 min/km |
Fyns Bilsalg Nordfyn Rundt 2022 Powered by Nordfyns Bank | 30-04-2022 | 118 KM | 1 | 3:04:29 | 3:04:06 | 38,46 km/t | 1:33 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 17,9 KM | 39 | 6 omgange | 2:32:36 | 42,23 km/t | 1:25 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17-04-2022 | 15 KM | 59 | 6 omgange | 2:06:37 | 42,65 km/t | 1:24 min/km |
Agro Top løb 2022 - Skive | 10-04-2022 | 17 KM | 15 | 7 omgange | 3:43:46 | - | - |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27-03-2022 | 23 KM | 26 | 5 omgange | 2:52:32 | 39,99 km/t | 1:30 min/km |
DM Cyklecross 2022 - Grote Prijs CK Aarhus | 09-01-2022 | 1500 Meter | 6 | 6 omgange | 43:17 | 12,47 km/t | 4:48 min/km |
Cross CUP 7 afdeling - Cykling Odense | 05-12-2021 | - | 7 | 9 omgange | 1:08:27 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross JFM - Vejen BC | 14-11-2021 | 2,1 KM | 2 | 11 omgange | 1:06:36 | 20,81 km/t | 2:52 min/km |
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC | 07-11-2021 | - | 6 | 9 omgange | 1:01:31 | 0,00 km/t | - min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - Cross Cup #2 - Søndag | 31-10-2021 | 2,5 KM | 9 | 12 omgange | 1:04:35 | 27,87 km/t | 2:09 min/km |
Party Prijs – AftenCross – Cross Cup #1 - CK Aarhus - Lørdag | 30-10-2021 | 2,2 KM | 13 | 12 omgange | 1:01:52 | 25,60 km/t | 2:20 min/km |
DCU MTB Vissenbjerg - Pre-Liga løb | 09-05-2021 | 4 KM | 39 | 1 omgange | 14:51 | - | - |