STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14-05-2023 | 14,6 KM | 33 | 7 omgange | 2:24:13,69 | 42,52 km/t | 1:24 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 45 | 11 omgange | 2:11:33 | 43,15 km/t | 1:23 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 24,8 KM | 44 | 5 omgange | 3:08:30 | 39,47 km/t | 1:31 min/km |
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022 | 18-09-2022 | 10,3 KM | 23 | 9 omgange | 2:27:48,85 | 37,63 km/t | 1:35 min/km |
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022 | 17-09-2022 | 26 KM | 17 | 37:40,53 | 37:39,32 | 41,43 km/t | 1:26 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 25,5 KM | 54 | 5 omgange | 3:36:15 | 35,37 km/t | 1:41 min/km |
STARK-løbet 2022 - CK Fix | 03-09-2022 | 10 Meter | 22 | 15 omgange | 1:38:35,14 | 0,09 km/t | 10:57:14 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 33 | 10 omgange | 2:45:04,82 | 38,16 km/t | 1:34 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 64 | 9 omgange | 3:07:42 | 35,67 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 80 | 10 omgange | 1:09:58 | 36,01 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 10,6 KM | 83 | 15:55 | 15:55 | 39,92 km/t | 1:30 min/km |
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR | 23-06-2022 | 26,3 KM | 61 | 38:14 | 38:14 | 41,26 km/t | 1:27 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 34 | 9 omgange | 3:12:25 | 33,67 km/t | 1:46 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 23,8 KM | 38 | 5 omgange | 2:58:10 | 40,07 km/t | 1:29 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 11 | 9 omgange | 2:40:22 | 39,39 km/t | 1:31 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 53 | 8 omgange | 3:32:55 | 36,52 km/t | 1:38 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 62 | 5 omgange | 2:07:37 | 36,90 km/t | 1:37 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 65 | 16 omgange | 41:10 | 39,64 km/t | 1:30 min/km |
ABC Linjeløb 2022 | 21-05-2022 | 17,6 KM | 7 | 6 omgange | 2:42:07,48 | 39,08 km/t | 1:32 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 18 | 12 omgange | 2:51:17,11 | 38,55 km/t | 1:33 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 26 | 18 omgange | 1:13:01,94 | 41,11 km/t | 1:27 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 24 | 10 omgange | 1:55:06,53 | 39,09 km/t | 1:32 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 35 | 15 omgange | 1:33:36,00 | 38,46 km/t | 1:33 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 15 KM | 47 | 22:31,48 | 22:31,48 | 39,96 km/t | 1:30 min/km |
Grand Prix Ejner Hessel & Segafredo 2022 | 07-05-2022 | 12,4 KM | 7 | 7 omgange | 2:25:43,50 | 35,74 km/t | 1:40 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2022 | 01-05-2022 | 19,3 KM | 5 | 6 omgange | 2:47:27,16 | 41,49 km/t | 1:26 min/km |
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring | 24-04-2022 | 14 KM | 20 | 7 omgange | 2:20:27,03 | 41,87 km/t | 1:25 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 17,9 KM | 53 | 6 omgange | 2:32:38 | 42,22 km/t | 1:25 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17-04-2022 | 15 KM | 71 | 6 omgange | 2:15:00 | 40,00 km/t | 1:30 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 16-04-2022 | 21,4 KM | 59 | 5 omgange | 2:58:17 | 36,01 km/t | 1:39 min/km |
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart) | 03-04-2022 | 26 KM | 44 | 38:30,47 | 38:30,47 | 40,51 km/t | 1:28 min/km |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021 | 03-10-2021 | 19,2 KM | 26 | 6 omgange | 3:08:08,68 | 36,74 km/t | 1:37 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 31 | 11 omgange | 2:19:51 | 40,58 km/t | 1:28 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 27,6 KM | 45 | 4 omgange | 2:51:55 | 38,53 km/t | 1:33 min/km |
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 11,1 KM | 22 | 11 omgange | 2:59:15,70 | 40,87 km/t | 1:28 min/km |
GripGrab Grand Prix 2021 - Nørrebro ck | 28-08-2021 | 2 KM | 17 | 18 omgange | 1:01:46,79 | 34,96 km/t | 1:42 min/km |
Nybolig Hvidovre - Gadeløb 2021 | 22-08-2021 | 2 KM | 19 | 20 omgange | 56:18,40 | 42,62 km/t | 1:24 min/km |
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart) | 21-08-2021 | 26 KM | 18 | 36:54,53 | 36:54,53 | 42,27 km/t | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 82 | 9 omgange | 3:03:20 | 36,52 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 89 | 10 omgange | 1:02:33 | 40,28 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 10,6 KM | 76 | 14:59 | 14:59 | 42,44 km/t | 1:24 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 23 | 7 omgange | 2:17:35,01 | 42,74 km/t | 1:24 min/km |
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give | 17-06-2021 | 29,4 KM | 58 | 42:47 | 42:47 | 41,22 km/t | 1:27 min/km |
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 2021 | 13-06-2021 | 9,4 KM | 11 | 10 omgange | 2:22:42,83 | 39,52 km/t | 1:31 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 25,5 KM | 48 | 5 omgange | 3:35:12 | 35,55 km/t | 1:41 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06-06-2021 | 10,5 KM | 36 | 8 omgange | 1:57:50,37 | 42,77 km/t | 1:24 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30-05-2021 | 28,32 KM | 46 | 4 omgange | 3:01:39,56 | 37,42 km/t | 1:36 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 46 | 8 omgange | 2:43:35 | 35,21 km/t | 1:42 min/km |
ABC Linjeløb 2021 | 15-05-2021 | 17,6 KM | 44 | 6 omgange | 2:36:34,89 | 40,46 km/t | 1:28 min/km |
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021 | 08-05-2021 | 12,4 KM | 38 | 7 omgange | 2:26:03,82 | 35,66 km/t | 1:40 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 10,55 KM | 27 | 7 omgange | 2:01:06,70 | 36,59 km/t | 1:38 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 40 | 21 omgange | 53:03,00 | 38,79 km/t | 1:32 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 14,5 KM | 31 | 21:59,39 | 21:59,39 | 39,56 km/t | 1:30 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 24 | 10 omgange | 1:51:54,43 | 40,24 km/t | 1:29 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 27,4 KM | 28 | 4 omgange | 2:46:42,73 | 39,45 km/t | 1:31 min/km |
Grand Prix Alsønderup 2020, CC Hillerød | 10-10-2020 | 13,2 KM | 8 | 6 omgange | 2:01:00 | 39,27 km/t | 1:31 min/km |
DEMIN Cup – Uno-X Cup – Dame Cup 2020, Holbæk Cykelsport | 04-10-2020 | 23,1 KM | 13 | 3 omgange | 1:45:30 | 39,41 km/t | 1:31 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 12,1 KM | 22 | 3 omgange | 1:05:44 | 33,13 km/t | 1:48 min/km |
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 2 | 16-06-2019 | 8,5 KM | 17 | 4 omgange | 1:02:01 | 32,89 km/t | 1:49 min/km |
Middelfart - KUN B&U Klasser - Tornado Cup | 24-06-2018 | 12,1 KM | 27 | 4 omgange | 1:37:54 | 29,66 km/t | 2:01 min/km |