Result
6 laps
Hours
Minutes
Seconds
Distance | U13 |
Laps | 6 |
Total time | 47:59 |
Chip time | 47:59 |
Points | 1 |
Details
Start time | 08:30:00 |
Date | 05 August 2022 |
Details
Distance in total | 25.2 km |
Distance (lap) | 4.2 km |
Average lap | 8:00 31.50 km/h |
Fastest lap | 7:38 32.97 km/h |
Slowest lap | 8:23 30.04 km/h |
Participant (#13)
Jens Christian Schmidt | |
Randers Cykleklub af 1910 | |
Denmark | |
Male, 12 years (13 today) |
Laps
Select position display:
Swipe horizontally to view all splits
Lap | Total time | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Time | Pace | Time | Position | Time of day | ||||
Lap 1 | 7:57 | 31.68 km/h | 7:57 | 2 | 08:37:57 | |||
Lap 2 | 7:40 | 32.81 km/h | 15:38 | 4 | 08:45:38 | |||
Lap 3 | 8:15 | 30.52 km/h | 23:53 | 3 | 08:53:53 | |||
Lap 4 | 7:38 | 32.97 km/h | 31:32 | 3 | 09:01:32 | |||
Lap 5 | 8:04 | 31.20 km/h | 39:36 | 3 | 09:09:36 | |||
Lap 6 | 8:23 | 30.04 km/h | 48:00 | 4 | 09:18:00 | |||
Lap times
Other results for Jens Christian
Event | Date | Distance | Position | Finish time | Chip time | Speed | Per km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14/10/2023 | 20.1 KM | 9 | 2 laps | 1:22:54 | 29.09 km/h | 2:03 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01/10/2023 | 7.3 KM | 8 | 5 laps | 58:07.60 | 37.68 km/h | 1:35 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24/09/2023 | 8.6 KM | 30 | 4 laps | 53:23 | 38.66 km/h | 1:33 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23/09/2023 | 10.8 KM | 13 | 3 laps | 50:44 | 38.31 km/h | 1:33 min/km |
Odder CK - 2023 | 17/09/2023 | 25.3 KM | 2 | 2 laps | 1:22:45 | 36.69 km/h | 1:38 min/km |
Nyborg 2023 | 16/09/2023 | 8.5 KM | 10 | 2 laps | 57:32 | 17.73 km/h | 3:23 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10/09/2023 | 6 KM | 14 | 6 laps | 1:01:05 | 35.36 km/h | 1:41 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27/08/2023 | 7.85 KM | 18 | 6 laps | 1:11:57 | 39.27 km/h | 1:31 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26/08/2023 | 16.57 KM | 13 | 25:19 | 25:19 | 39.27 km/h | 1:31 min/km |
BCC | 20/08/2023 | 21.6 KM | 13 | 2 laps | 1:17:35 | 33.40 km/h | 1:47 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13/08/2023 | 14.4 KM | 18 | 3 laps | 1:14:18 | 34.88 km/h | 1:43 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06/08/2023 | 15.6 KM | 24 | 3 laps | 1:19:48 | 35.18 km/h | 1:42 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05/08/2023 | 12.4 KM | 16 | 3 laps | 1:02:36 | 35.65 km/h | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04/08/2023 | 4.2 KM | 22 | 7 laps | 51:01 | 34.57 km/h | 1:44 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03/08/2023 | 5.3 KM | 20 | 8:04 | 8:04 | 39.42 km/h | 1:31 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18/06/2023 | 10 KM | 9 | 3 laps | 45:25 | 39.62 km/h | 1:30 min/km |
Visit Vejle Løbet 2023 | 11/06/2023 | 7.5 KM | 15 | 5 laps | 1:02:26 | 36.04 km/h | 1:39 min/km |
Agro-Top løbet Skive 2023 | 10/06/2023 | 3.8 KM | 9 | 10 laps | 1:03:41 | 35.80 km/h | 1:40 min/km |
CAMPIONE Grand Prix Sandbjerg 2023 | 04/06/2023 | 9.4 KM | 8 | 4 laps | 1:02:59.16 | 35.82 km/h | 1:40 min/km |
Nakskov CC- TT - DM U19 / U19P & alle klasser | 03/06/2023 | 14.3 KM | 6 | 23:29 | 23:29 | 36.53 km/h | 1:38 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29/05/2023 | 12 KM | 21 | 4 laps | 1:25:00 | 33.88 km/h | 1:46 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28/05/2023 | 12.2 KM | 16 | 3 laps | 1:02:40 | 35.04 km/h | 1:42 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27/05/2023 | 19.2 KM | 24 | 2 laps | 1:09:13 | 33.28 km/h | 1:48 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20/05/2023 | 16.2 KM | 40 | 3 laps | 1:24:37 | 34.46 km/h | 1:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20/05/2023 | 43.8 KM | 25 | 4:27:17 | 4:27:17 | 9.83 km/h | 6:06 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19/05/2023 | 15.7 KM | 15 | 3 laps | 1:17:14 | 36.58 km/h | 1:38 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19/05/2023 | 8 KM | 24 | 20:19.24 | 20:17.07 | 23.66 km/h | 2:32 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18/05/2023 | 1.7 KM | 36 | 7 laps | 19:05 | 37.41 km/h | 1:36 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18/05/2023 | 19.3 KM | 44 | 2 laps | 1:06:04 | 35.05 km/h | 1:42 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14/05/2023 | 14.6 KM | 15 | 3 laps | 1:13:18.44 | 35.85 km/h | 1:40 min/km |
Middelfart 2023 | 13/05/2023 | 7.6 KM | 15 | 4 laps | 56:34 | 32.24 km/h | 1:51 min/km |
Kolding BC Løbet 2023 | 30/04/2023 | 11 KM | 22 | 3 laps | 58:56 | 33.59 km/h | 1:47 min/km |
KRITERIUM FREDERIKSHØJ/WINDOWMASTER powered by MARTINSEN | 23/04/2023 | 1.75 KM | 7 | 12 laps | 33:37 | 37.46 km/h | 1:36 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16/04/2023 | 13.3 KM | 9 | 3 laps | 1:05:51.25 | 36.35 km/h | 1:39 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15/04/2023 | 13.5 KM | 3 | 21:11.97 | 21:11.97 | 38.21 km/h | 1:34 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10/04/2023 | 5.5 KM | 16 | 7 laps | 1:11:45 | 32.19 km/h | 1:51 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09/04/2023 | 5 KM | 19 | 6 laps | 51:30 | 34.95 km/h | 1:43 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08/04/2023 | 13.1 KM | 15 | 3 laps | 1:07:19 | 35.03 km/h | 1:42 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02/04/2023 | 23 KM | 23 | 2 laps | 1:25:07 | 32.42 km/h | 1:51 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25/09/2022 | 8.6 KM | 7 | 3 laps | 47:29 | 32.60 km/h | 1:50 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24/09/2022 | 10.8 KM | 17 | 2 laps | 39:41 | 32.65 km/h | 1:50 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18/09/2022 | 25.3 KM | 2 | 1 laps | 49:59 | 30.37 km/h | 1:58 min/km |
CK Aarhus | 17/09/2022 | 8 KM | 5 | 4 laps | 1:06:45 | 28.76 km/h | 2:05 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11/09/2022 | 8.5 KM | 11 | 3 laps | 49:11 | 31.10 km/h | 1:55 min/km |
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart | 03/09/2022 | 11.26 KM | 4 | 1 laps | 20:20 | 33.20 km/h | 1:48 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28/08/2022 | 8.6 KM | 17 | 3 laps | 45:49.16 | 33.78 km/h | 1:46 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27/08/2022 | 8.5 KM | 7 | 13:47.85 | 13:47.85 | 36.96 km/h | 1:37 min/km |
Nordisk Mesterskab Master 2022 linjeløb LFCK | 21/08/2022 | 10 KM | 2 | 3 laps | 53:54.24 | 33.39 km/h | 1:47 min/km |
Nordisk Mesterskab Master ITT 2022, Nakskov CC | 20/08/2022 | 10 KM | 2 | 16:52 | 16:52 | 35.56 km/h | 1:41 min/km |
CAMPIONE FJORDLØBET RANDERS 2022 | 14/08/2022 | 53 KM | 21 | 1:38:56 | 1:38:50 | 32.17 km/h | 1:51 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07/08/2022 | 15.6 KM | 8 | 2 laps | 1:00:42 | 30.83 km/h | 1:56 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07/08/2022 | 15.6 KM | 4 | 2:43:13 | 2:43:13 | 5.73 km/h | 10:27 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06/08/2022 | 12.4 KM | 4 | 2 laps | 45:57 | 32.38 km/h | 1:51 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04/08/2022 | 5.3 KM | 5 | 8:40 | 8:40 | 36.69 km/h | 1:38 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL | 30/07/2022 | 5.2 KM | 2 | 4 laps | 42:26.56 | 29.40 km/h | 2:02 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12/06/2022 | 6.4 KM | 4 | 3 laps | 36:03 | 31.96 km/h | 1:52 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06/06/2022 | 12 KM | 8 | 2 laps | 46:55 | 30.69 km/h | 1:57 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05/06/2022 | 12.2 KM | 8 | 2 laps | 48:23 | 30.25 km/h | 1:59 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04/06/2022 | 11.7 KM | 9 | 2 laps | 45:53 | 30.60 km/h | 1:57 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28/05/2022 | 16.2 KM | 6 | 2 laps | 1:04:48 | 30.00 km/h | 2:00 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27/05/2022 | 15.7 KM | 15 | 1 laps | 29:12 | 32.24 km/h | 1:51 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27/05/2022 | 12.4 KM | 4 | 22:22.18 | 22:22.18 | 33.26 km/h | 1:48 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26/05/2022 | 1.7 KM | 14 | 4 laps | 13:23 | 30.48 km/h | 1:58 min/km |
Middelfart 2022 - 2. afd. af Ladies Cup | 21/05/2022 | 7.6 KM | 9 | 3 laps | 45:45 | 29.89 km/h | 2:00 min/km |
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub | 08/05/2022 | 5.8 KM | 8 | 4 laps | 48:56 | 28.45 km/h | 2:06 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07/05/2022 | 14.4 KM | 4 | 2 laps | 1:01:22 | 28.15 km/h | 2:07 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01/05/2022 | 11 KM | 5 | 2 laps | 45:11 | 29.21 km/h | 2:03 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30/04/2022 | 10 KM | 2 | 2 laps | 39:40 | 30.25 km/h | 1:59 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24/04/2022 | 7.5 KM | 7 | 4 laps | 1:01:28 | 29.28 km/h | 2:02 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18/04/2022 | 5.5 KM | 4 | 5 laps | 52:40 | 31.33 km/h | 1:54 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17/04/2022 | 5 KM | 9 | 4 laps | 36:37 | 32.76 km/h | 1:49 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 16/04/2022 | 13.1 KM | 9 | 2 laps | 51:36 | 30.46 km/h | 1:58 min/km |
Agro Top løb 2022 - Skive | 10/04/2022 | 3.8 KM | 6 | 6 laps | 47:57 | 28.52 km/h | 2:06 min/km |
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart) | 03/04/2022 | 12 KM | 6 | 22:36.59 | 22:36.59 | 31.84 km/h | 1:53 min/km |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27/03/2022 | 23 KM | 5 | 1 laps | 46:16 | 29.82 km/h | 2:00 min/km |
DM Cyklecross 2022 - Grote Prijs CK Aarhus | 08/01/2022 | 1500 Metres | 10 | 4 laps | 38:21 | 9.39 km/h | 6:23 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 24/10/2021 | 5.5 KM | 8 | 5 laps | 57:36 | 28.64 km/h | 2:05 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 23/10/2021 | 5 KM | 9 | 4 laps | 39:02 | 30.74 km/h | 1:57 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet | 22/10/2021 | 13 KM | 4 | 25:15 | 25:15 | 30.89 km/h | 1:56 min/km |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021 | 03/10/2021 | 9.7 KM | 5 | 2 laps | 43:21.30 | 26.85 km/h | 2:14 min/km |
CK FIX Linjeløb 2021 | 02/10/2021 | 14.6 KM | 7 | 2 laps | 58:30.85 | 29.94 km/h | 2:00 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26/09/2021 | 8.6 KM | 9 | 3 laps | 48:37 | 31.83 km/h | 1:53 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25/09/2021 | 10.5 KM | 8 | 2 laps | 40:19 | 31.25 km/h | 1:55 min/km |
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021 | 12/09/2021 | 13.56 KM | 11 | 2 laps | 51:49 | 31.40 km/h | 1:54 min/km |
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT | 11/09/2021 | 13.7 KM | 7 | 25:19.97 | 25:19.97 | 32.45 km/h | 1:50 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05/09/2021 | 11 KM | 7 | 2 laps | 45:55 | 28.74 km/h | 2:05 min/km |
Middelfart 2021 | 04/09/2021 | 7.6 KM | 6 | 3 laps | 46:21 | 29.51 km/h | 2:02 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29/08/2021 | 8.97 KM | 14 | 3 laps | 50:10 | 32.18 km/h | 1:51 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28/08/2021 | 8.97 KM | 14 | 16:03.55 | 16:03.55 | 33.51 km/h | 1:47 min/km |
Vejle CK 2021 | 22/08/2021 | 7.5 KM | 8 | 4 laps | 57:19 | 31.40 km/h | 1:54 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM | 15/08/2021 | 7.25 KM | 8 | 4 laps | 57:41 | 30.16 km/h | 1:59 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM TT | 14/08/2021 | 11.26 KM | 6 | 1 laps | 22:09 | 30.49 km/h | 1:58 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08/08/2021 | 15.6 KM | 14 | 2:51:30 | 2:51:30 | 5.46 km/h | 10:59 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07/08/2021 | 12.4 KM | 13 | 2 laps | 46:01 | 32.33 km/h | 1:51 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06/08/2021 | 4.2 KM | 16 | 6 laps | 51:31 | 29.35 km/h | 2:02 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05/08/2021 | 5.3 KM | 17 | 9:34 | 9:34 | 33.23 km/h | 1:48 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27/06/2021 | 14 KM | 8 | 2 laps | 55:13.17 | 30.42 km/h | 1:58 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13/06/2021 | 21.6 KM | 10 | 1 laps | 45:27 | 28.51 km/h | 2:06 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30/05/2021 | 6.79 KM | 10 | 4 laps | 52:46.73 | 30.88 km/h | 1:56 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24/05/2021 | 12 KM | 16 | 2 laps | 47:36 | 30.25 km/h | 1:59 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23/05/2021 | 12.2 KM | 15 | 2 laps | 48:53 | 29.94 km/h | 2:00 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22/05/2021 | 14.4 KM | 10 | 2 laps | 1:00:02 | 28.78 km/h | 2:05 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02/05/2021 | 9.17 KM | 10 | 3 laps | 59:19.87 | 27.82 km/h | 2:09 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01/05/2021 | 1.63 KM | 8 | 9 laps | 27:53.36 | 31.62 km/h | 1:53 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01/05/2021 | 9.4 KM | 8 | 17:39.69 | 17:39.69 | 31.93 km/h | 1:52 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30/04/2021 | 7.51 KM | 10 | 3 laps | 45:22.29 | 29.77 km/h | 2:00 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03/04/2021 | 4.1 KM | 9 | 3 laps | 28:10 | 26.19 km/h | 2:17 min/km |
Allbike CX cup 20/21 #1 Randers | 17/10/2020 | - | 5 | 4 laps | 23:51 | 0.00 km/h | - min/km |
Horsens AC - 2020 | 04/10/2020 | 1 KM | 5 | 12 laps | 18:36 | 38.70 km/h | 1:33 min/km |
Middelfart 2020 | 03/10/2020 | 7.6 KM | 5 | 2 laps | 34:31 | 26.42 km/h | 2:16 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26/09/2020 | 10.5 KM | 6 | 1 laps | 20:29 | 30.74 km/h | 1:57 min/km |
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb | 20/09/2020 | 13.56 KM | 5 | 1 laps | 27:40 | 29.41 km/h | 2:02 min/km |
Herning JFM TT 2020 | 19/09/2020 | 9.8 KM | 3 | 18:01 | 18:01 | 32.62 km/h | 1:50 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13/09/2020 | 14.4 KM | 3 | 1 laps | 27:33 | 31.35 km/h | 1:54 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30/08/2020 | 10 KM | 4 | 10 laps | 13:04 | 458.67 km/h | 0:07 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30/08/2020 | 750 Metres | 5 | 11 laps | 14:32 | 34.03 km/h | 1:45 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30/08/2020 | 750 Metres | 6 | 20:32 | 1:18 | 34.39 km/h | 1:44 min/km |
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020 | 30/08/2020 | - | 5 | 0:05 | 0:05 | 0.00 km/h | - min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05/07/2020 | 10 KM | 3 | 9 laps | 14:18 | 377.49 km/h | 0:09 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05/07/2020 | 1 KM | 2 | 9 laps | 13:46 | 39.21 km/h | 1:31 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05/07/2020 | 1 KM | 3 | 1:55 | 1:55 | 31.26 km/h | 1:55 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05/07/2020 | 1 KM | 2 | 1 laps | 2:00 | 30.00 km/h | 2:00 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29/09/2019 | 8.6 KM | 6 | 2 laps | 37:14 | 27.71 km/h | 2:09 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28/09/2019 | 10.5 KM | 8 | 1 laps | 21:10 | 29.74 km/h | 2:01 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22/09/2019 | 7.4 KM | 3 | 2 laps | 22:53 | 38.79 km/h | 1:32 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21/09/2019 | 25.3 KM | 5 | 1 laps | 58:51 | 25.79 km/h | 2:19 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb | 08/09/2019 | 5.3 KM | 7 | 3 laps | 35:00 | 27.25 km/h | 2:12 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT | 07/09/2019 | 10 KM | 7 | 20:32.84 | 20:32.84 | 29.20 km/h | 2:03 min/km |
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb | 01/09/2019 | 4.1 KM | 10 | 4 laps | 34:08 | 28.82 km/h | 2:04 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31/08/2019 | 11.3 KM | 11 | 23:17.55 | 23:17.55 | 29.11 km/h | 2:03 min/km |
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 5 | 24/08/2019 | 7.4 KM | 7 | 2 laps | 30:02 | 29.56 km/h | 2:01 min/km |
CK Aarhus | 17/08/2019 | 7.7 KM | 6 | 2 laps | 38:59 | 23.70 km/h | 2:31 min/km |
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding | 10/08/2019 | 11 KM | 4 | 1 laps | 23:23 | 28.21 km/h | 2:07 min/km |
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 2 | 16/06/2019 | 8.5 KM | 6 | 2 laps | 39:18 | 25.95 km/h | 2:18 min/km |
DM HOLD DCU 2019 | 15/06/2019 | 15.7 KM | 3 | 33:31 | 33:31 | 28.10 km/h | 2:08 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10/06/2019 | 9 KM | 11 | 2 laps | 40:47 | 26.48 km/h | 2:15 min/km |
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A | 05/05/2019 | 15.6 KM | 7 | 1 laps | 58:53 | 15.89 km/h | 3:46 min/km |
CK Djurs - Kolind Løbet 2019 | 28/04/2019 | 14.1 KM | 6 | 1 laps | 29:00 | 29.17 km/h | 2:03 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 22/04/2019 | 5.5 KM | 6 | 3 laps | 38:28 | 25.73 km/h | 2:19 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 21/04/2019 | 7 KM | 4 | 2 laps | 30:22 | 27.65 km/h | 2:10 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd | 20/04/2019 | 13.1 KM | 5 | 1 laps | 29:11 | 26.93 km/h | 2:13 min/km |
Integoløbet Hedensted | 13/04/2019 | 7.21 KM | 6 | 2 laps | 34:00 | 25.44 km/h | 2:21 min/km |
For result queries please e-mail: jfresultater@dcu-cykling.dk