Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Brabrand Sø Halvmarathon Efterårsløbet
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
21.1 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Danmark
Irland
Island
Slovakiet
Ukendt land
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Bruttotid
Deltager
Klub/Firma
Land
1
114
1:25:56
Frederick Bradley
Ninjas
Ninjas
DEN
Klub/Firma
Ninjas
2
168
1:30:38
Jesper Kjær Ries
DHK
DHK
DEN
Klub/Firma
DHK
3
150
1:31:50
Thomas Christensen
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
BMI Løb & Motion
4
106
1:33:07
Morten Stampe Møller
Aarhus 1900 triathlon
Aarhus 1900 triathlon
DEN
Klub/Firma
Aarhus 1900 triathlon
5
102
1:37:47
Morten Andersen
Morten Andersen
Morten Andersen
DEN
Klub/Firma
Morten Andersen
6
149
1:41:18
Anna Dyhr
Team Anna
Team Anna
DEN
Klub/Firma
Team Anna
7
173
1:41:33
Thomas Terjesen Sloth
Mikkeller Running Club Aarhus
Mikkeller Running Club Aarhus
DEN
Klub/Firma
Mikkeller Running Club Aarhus
8
172
1:42:13
Jens Peter Jensen
DEN
Klub/Firma
-
9
129
1:42:15
Maria Serup
DHK
DHK
DEN
Klub/Firma
DHK
10
242
1:43:56
Anonym Deltager
DEN
Klub/Firma
-
11
104
1:43:58
Gitte Juul Johansen
DEN
Klub/Firma
-
12
108
1:45:20
Dennis Ankersø
DEN
Klub/Firma
-
13
159
1:45:28
Henrik Kløverpris
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
BMI Løb & Motion
14
152
1:45:43
Jesper Lassen Nielsen
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
BMI Løb & Motion
15
155
1:46:01
Rasmus Steffensen
DEN
Klub/Firma
-
16
178
1:46:16
Camilla Rosenkrantz Skovborg
DEN
Klub/Firma
-
17
128
1:46:39
Jakob Kadin
DEN
Klub/Firma
-
18
101
1:47:24
Christina Wæhrens
DEN
Klub/Firma
-
19
118
1:48:29
Casper Kristiansen
Systematic
Systematic
DEN
Klub/Firma
Systematic
20
299
1:50:20
Cathrine Birkebæk
AROS BOARD
AROS BOARD
DEN
Klub/Firma
AROS BOARD
21
169
1:50:29
Jesper Henriksen
DEN
Klub/Firma
-
22
131
1:50:59
Nicklas Larsen
DEN
Klub/Firma
-
23
283
1:51:01
Jonas Schmidt
DEN
Klub/Firma
-
24
141
1:51:04
Kim Nymark
DHK Aarhus 1900
DHK Aarhus 1900
DEN
Klub/Firma
DHK Aarhus 1900
25
161
1:52:01
Mogens Jensen
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
BMI Løb & Motion
26
117
1:52:03
Anton Wigglesworth
Sønderjyllands Politi
Sønderjyllands Politi
DEN
Klub/Firma
Sønderjyllands Politi
27
156
1:52:35
Thomas Wollesen Rambusch
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
BMI Løb & Motion
28
123
1:52:56
Jonas Bruun Liboriussen
DEN
Klub/Firma
-
29
151
1:53:14
Anita Hedegaard Malling
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
BMI Løb & Motion
30
140
1:53:27
James Creber
IRL
Klub/Firma
-
31
139
1:53:29
Katrine Rokkjær Pedersen
DEN
Klub/Firma
-
32
165
1:53:43
Per Rohde Sørensen
DEN
Klub/Firma
-
33
143
1:54:06
Rasmus Ott
DEN
Klub/Firma
-
34
180
1:54:29
Christina Bradley
Ninjas
Ninjas
DEN
Klub/Firma
Ninjas
35
1
1:54:43
Claes Adel
DHK
DHK
DEN
Klub/Firma
DHK
36
154
1:54:51
Anne-Lise Als
Aarhus 1900 A/L
Aarhus 1900 A/L
DEN
Klub/Firma
Aarhus 1900 A/L
37
166
1:55:25
Frederik Kristensen
Hørning Puls
Hørning Puls
DEN
Klub/Firma
Hørning Puls
38
107
1:55:38
Anonym Deltager
DEN
Klub/Firma
-
39
295
1:56:08
Henriette Storgaard Lauritsen
DEN
Klub/Firma
-
40
146
1:56:15
Karina Hansen
DEN
Klub/Firma
-
41
213
1:56:58
René Bergerling
SMT
SMT
DEN
Klub/Firma
SMT
42
260
1:57:21
Søren Jacobsen
DEN
Klub/Firma
-
43
275
1:57:41
Rasmus Thorhauge-Bertelsen
Thomsen Fysioterapi & Osteopati
Thomsen Fysioterapi & Osteopati
DEN
Klub/Firma
Thomsen Fysioterapi & Osteopati
44
122
1:57:44
Nikolaj Smed Vels Jensen
Nikolaj Smed Film
Nikolaj Smed Film
DEN
Klub/Firma
Nikolaj Smed Film
45
157
1:57:59
Jimmi Dalby
Vlir
Vlir
DEN
Klub/Firma
Vlir
46
153
1:58:01
Søren Bach
dhk
dhk
DEN
Klub/Firma
dhk
47
121
1:58:14
Anette Møller Takle
DEN
Klub/Firma
-
48
144
1:59:57
Karen Holm
Silkeborg
Silkeborg
DEN
Klub/Firma
Silkeborg
49
133
2:00:02
Brian Pedersen
1900 AL
1900 AL
DEN
Klub/Firma
1900 AL
50
145
2:00:04
Rikke Ernebjerg
Aarhus 1900 A/L
Aarhus 1900 A/L
DEN
Klub/Firma
Aarhus 1900 A/L
1
2
»
Tidtagningen til dette event sker med brug af ST App Service. Der benyttes ikke chip-tidtagning til dette arrangement. Ved rettelser bedes du rette henvendelse direkte til arrangøren.
For spørgsmål angående resultater kontakt:
allanpingo@hotmail.com