Deltager | Hold | Startgruppe | Distance |
Frederik Brinch
Team Kj og Frede
| Team Kj og Frede | - | Extreme 1 - rød bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Kj og Frede | - | Extreme 1 - rød bane |
|
Martin Jensen
Team kj og frede.
| Team kj og frede. | - | Extreme 1 - rød bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team kj og frede. | - | Extreme 1 - rød bane |
|
Emil Kamp Christensen
Håndværkerne
| Håndværkerne | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Håndværkerne | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Kenneth Meldgård
Håndværkerne
| Håndværkerne | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Håndværkerne | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Lars heedahl Sørensen
team Sjælland
| team Sjælland | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
team Sjælland | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Nicolai Schunck
team Sjælland
| team Sjælland | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
team Sjælland | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Glenn Østergaard
Håndværkerne
| Håndværkerne | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Håndværkerne | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Lasse Christensen
Håndværkerne
| Håndværkerne | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Håndværkerne | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Emil Sonne
TeamSjælland
| TeamSjælland | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TeamSjælland | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Sune Møller
TeamSjælland
| TeamSjælland | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TeamSjælland | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Jakob Lunden
skridtsved
| skridtsved | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
skridtsved | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Mikkel Jakob
skridtsved
| skridtsved | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
skridtsved | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Nicolaj Aggergren
skridtsved - 1
| skridtsved - 1 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
skridtsved - 1 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
peter gulbil
skridtsved - 1
| skridtsved - 1 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
skridtsved - 1 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Morten Agen
Team ikke så meget speeder
| Team ikke så meget speeder | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team ikke så meget speeder | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Ole Bertelsen
Team ikke så meget speeder
| Team ikke så meget speeder | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team ikke så meget speeder | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hans Christian Bisgaard
Team ikke så meget speeder
| Team ikke så meget speeder | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team ikke så meget speeder | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Mikkel Nielsen
Team ikke så meget speeder
| Team ikke så meget speeder | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team ikke så meget speeder | - | Standard 2 - Blå bane |
|
søren Skriver Kristensen
Team 90"
| Team 90" | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team 90" | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Morten From Søndergård
Team 90"
| Team 90" | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team 90" | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Jimmy Dall
Team 90"
| Team 90" | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team 90" | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Marie Smed Krag
Team 90"
| Team 90" | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team 90" | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Sune Falch
ToyLand
| ToyLand | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
ToyLand | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Tommy Poulsen
ToyLand
| ToyLand | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
ToyLand | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Peter Vilmun
Tema helt alene
| Tema helt alene | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tema helt alene | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Morten Bloch
Tema helt alene
| Tema helt alene | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tema helt alene | - | Standard 2 - Blå bane |
|
Kristian Jensen
team danmark
| team danmark | - | Extreme 1 - rød bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
team danmark | - | Extreme 1 - rød bane |
|
michael greve
team danmark
| team danmark | - | Extreme 1 - rød bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
team danmark | - | Extreme 1 - rød bane |
|
Thomas Kragh
UTV 1000 2
| UTV 1000 2 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
UTV 1000 2 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Natasja Aggergren
UTV 1000 2
| UTV 1000 2 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
UTV 1000 2 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Ulrik Snitkjær
Utv 1000 1
| Utv 1000 1 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Utv 1000 1 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Henrik Skovdal
Utv 1000 1
| Utv 1000 1 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Utv 1000 1 | - | Standard - UTV 3 - Blå Bane |
|