Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 7,3 KM | 13 | 5 omgange | 58:07,98 | 37,67 km/t | 1:35 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 31 | 4 omgange | 53:23 | 38,66 km/t | 1:33 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 10,8 KM | 32 | 3 omgange | 51:46 | 37,55 km/t | 1:35 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 9 | 6 omgange | 1:11:54 | 39,30 km/t | 1:31 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 16,57 KM | 7 | 24:46 | 24:46 | 40,12 km/t | 1:29 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2023 | 13-08-2023 | 13,4 KM | 5 | 3 omgange | 1:05:06,68 | 37,04 km/t | 1:37 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 10 | 3 omgange | 1:18:20 | 35,84 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 11 | 3 omgange | 1:02:36 | 35,65 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 9 | 7 omgange | 48:06 | 36,67 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 5,3 KM | 9 | 7:49 | 7:49 | 40,65 km/t | 1:28 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2023 | 11-06-2023 | 9,1 KM | 10 | 4 omgange | 58:44,53 | 37,18 km/t | 1:36 min/km |
CAMPIONE Grand Prix Sandbjerg 2023 | 04-06-2023 | 9,4 KM | 5 | 4 omgange | 58:33,60 | 38,52 km/t | 1:33 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 1 | 4 omgange | 1:18:04 | 36,88 km/t | 1:37 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 12,2 KM | 20 | 3 omgange | 1:02:40 | 35,04 km/t | 1:42 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 7 | 2 omgange | 1:05:03 | 35,41 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 16 | 3 omgange | 1:24:16 | 34,60 km/t | 1:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 43,8 KM | 5 | 4:21:50 | 4:21:50 | 10,04 km/t | 5:58 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 6 | 3 omgange | 1:15:55 | 37,22 km/t | 1:36 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 9 | 7 omgange | 17:38 | 40,46 km/t | 1:28 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 7 | 2 omgange | 1:05:02 | 35,61 km/t | 1:41 min/km |
Herre C Holbæk (Youth Tour 2023 #4 RR) | 07-05-2023 | 9,18 KM | 9 | 5 omgange | 1:25:09 | 32,34 km/t | 1:51 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06-05-2023 | 7,5 KM | 11 | 5 omgange | 1:03:48 | 35,26 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2023 #2 Kriterium | 05-05-2023 | 5,24 KM | 6 | 35:32 | 35:32 | 61,88 km/t | 0:58 min/km |
Youth Tour 2023 #1 Prolog | 05-05-2023 | 2,7 KM | 9 | 1 omgange | 6:55 | 23,38 km/t | 2:33 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 13,3 KM | 4 | 3 omgange | 1:04:52,58 | 36,90 km/t | 1:37 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL | 01-04-2023 | 5,2 KM | 10 | 6 omgange | 59:21,45 | 31,54 km/t | 1:54 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 7,3 KM | 11 | 5 omgange | 1:00:04,46 | 36,45 km/t | 1:38 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 15,4 KM | 21 | 3 omgange | 1:15:56,43 | 36,50 km/t | 1:38 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 13,5 KM | 24 | 22:18,58 | 22:18,58 | 36,31 km/t | 1:39 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 19 | 4 omgange | 1:15:39,63 | 33,31 km/t | 1:48 min/km |
Tour De Charlottenlund 2022 OCC | 08-08-2022 | 2 KM | 2 | 11 omgange | 38:00,00 | 34,74 km/t | 1:43 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 35 | 3 omgange | 1:28:23 | 31,77 km/t | 1:53 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 30 | 3:37:38 | 3:37:38 | 4,30 km/t | 13:57 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 33 | 3 omgange | 1:07:16 | 33,18 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 31 | 7 omgange | 53:37 | 32,89 km/t | 1:49 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 5,3 KM | 26 | 8:22 | 8:22 | 37,95 km/t | 1:34 min/km |
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 2022 | 26-06-2022 | 9,4 KM | 14 | 4 omgange | 1:13:50,66 | 30,55 km/t | 1:57 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 19 | 4 omgange | 1:27:34 | 32,88 km/t | 1:49 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 12,2 KM | 22 | 3 omgange | 1:07:03 | 32,75 km/t | 1:49 min/km |
ABC Linjeløb 2022 | 21-05-2022 | 7,1 KM | 8 | 6 omgange | 1:15:31,17 | 33,85 km/t | 1:46 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 17 | 5 omgange | 1:27:24,25 | 31,47 km/t | 1:54 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 17 | 9 omgange | 42:49,14 | 35,06 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 18 | 5 omgange | 1:12:01,04 | 31,24 km/t | 1:55 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 17 | 6 omgange | 41:09,83 | 34,98 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 10 KM | 17 | 17:13,31 | 17:13,31 | 34,84 km/t | 1:43 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2022 | 01-05-2022 | 9,1 KM | 15 | 4 omgange | 1:02:07,05 | 35,16 km/t | 1:42 min/km |
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring | 24-04-2022 | 14 KM | 16 | 3 omgange | 1:16:04,39 | 33,13 km/t | 1:48 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2022 | 09-04-2022 | 13,4 KM | 17 | 3 omgange | 1:32:30,51 | 26,07 km/t | 2:18 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #3- LL | 19-09-2021 | 5,2 KM | 4 | 5 omgange | 50:28,97 | 30,90 km/t | 1:56 min/km |