Resultat
Bruttotid
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | 55 km |
Detaljer
Distance | 55 km |
Nettotid | 2:20:50 |
Bruttotid | 2:20:54 |
Starttidspunkt | 10:10:20 |
Sluttidspunkt | 12:31:10 |
Dato | 30. april 2016 |
Detaljer
Hastighed | 23,43 km/t |
Tempo | 2:33 min/km |
Deltager (#920)
Mikkel Kastrup | |
Danmark | |
Mand, 16 år (24 i dag) | |
H2
Aldersklassen udregnes ud fra deltagerens alder. Det vil sige alderen pr. d. 30. april 2016. |
Mellemtider
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Cykling | Mellemtid | Samlet tid | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Distance | Tid | Tempo | Tid | Klokken | ||||
25,5 KM | 25,5 km | 48:43 | 31,41 km/t | 48:43 | 10:59:03 | |||
38.0 KM | 12,5 km | 40:02 | 18,73 km/t | 1:28:45 | 11:39:05 | |||
46.0 KM | 8 km | 30:25 | 15,78 km/t | 1:59:10 | 12:09:30 | |||
50.0 KM | 4 km | 9:29 | 25,31 km/t | 2:08:39 | 12:18:59 | |||
55.0 KM | 5 km | 12:11 | 24,62 km/t | 2:20:50 | 12:31:10 | |||
Total | 55 km | 2:20:50 | 23,43 km/t | 2:20:50 | 12:31:10 | |||
Løbsstatistik
Gennemførte deltagere fordelt efter nettotid
Andre resultater for Mikkel
Arrangement | Dato | Distance | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 25,8 KM | 7 omgange | 3:58:38,11 | 45,41 km/t | 1:19 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 15 omgange | 2:53:05 | 44,71 km/t | 1:20 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 6 omgange | 3:12:44 | 46,32 km/t | 1:17 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10-09-2023 | 15 KM | 12 omgange | 4:06:47 | 43,76 km/t | 1:22 min/km |
FBL - Lumsås | 26-08-2023 | 12,35 KM | 10 omgange | 2:46:31 | 44,50 km/t | 1:20 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13-08-2023 | 14,4 KM | 9 omgange | 3:03:25 | 42,39 km/t | 1:24 min/km |
SPAR NORD FONDENS GADELØB 2023 - Skive | 11-08-2023 | 1 KM | 33 omgange | 1:08:05 | 29,08 km/t | 2:03 min/km |
Det Østjyske Bakkeløb 2023 | 09-08-2023 | 64 KM | 1:34:47 | 1:34:41 | 40,55 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 8 omgange | 2:59:10 | 41,79 km/t | 1:26 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 10 omgange | 2:48:39 | 44,11 km/t | 1:21 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 11 omgange | 1:04:57 | 42,68 km/t | 1:24 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 14:38 | 14:38 | 43,41 km/t | 1:22 min/km |
DM i linjeløb 2023- Aalborg CR | 25-06-2023 | 211 KM | 4:58:25 | 4:58:25 | 42,42 km/t | 1:24 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 23 KM | 4:31:36 | 4:31:32 | 5,08 km/t | 11:48 min/km |
Agro-Top løbet Skive 2023 | 10-06-2023 | 130,4 KM | 3:02:39 | 3:02:39 | 42,84 km/t | 1:24 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 12 omgange | 3:33:22 | 40,49 km/t | 1:28 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 6 omgange | 3:06:27 | 45,95 km/t | 1:18 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 8 omgange | 3:59:13 | 38,52 km/t | 1:33 min/km |
Fredericia Cycle Club 2023 | 21-05-2023 | 9,07 KM | 14 omgange | 3:01:54 | 41,88 km/t | 1:25 min/km |
Frederiksberg-El løbet 2023 | 18-05-2023 | 17,3 KM | 8 omgange | 3:02:59,96 | 45,38 km/t | 1:19 min/km |
Kolding BC Løbet 2023 | 30-04-2023 | 15 KM | 8 omgange | 3:00:14 | 39,94 km/t | 1:30 min/km |
KRITERIUM FREDERIKSHØJ/WINDOWMASTER powered by MARTINSEN | 23-04-2023 | 1,75 KM | 28 omgange | 1:03:01 | 46,64 km/t | 1:17 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 25,3 KM | 7 omgange | 3:53:36,31 | 45,49 km/t | 1:19 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 17,9 KM | 7 omgange | 2:52:29 | 43,58 km/t | 1:22 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 15 KM | 8 omgange | 2:33:55 | 46,78 km/t | 1:16 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 153,6 KM | 3:32:43 | 3:32:43 | 43,32 km/t | 1:23 min/km |
Party Prijs * AftenCross * Cross Cup #2 - CK Aarhus | 29-10-2022 | 1500 Meter | 13 omgange | 1:00:03 | 19,48 km/t | 3:04 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 25,8 KM | 7 omgange | 4:10:07,63 | 43,32 km/t | 1:23 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 15 omgange | 2:50:27 | 45,40 km/t | 1:19 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 24,8 KM | 6 omgange | 3:11:27 | 46,63 km/t | 1:17 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 6 omgange | 3:41:37 | 41,10 km/t | 1:27 min/km |
CK Aarhus | 17-09-2022 | 8 KM | 14 omgange | 2:48:41 | 39,84 km/t | 1:30 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 178,5 KM | 4:16:36 | 4:16:36 | 41,74 km/t | 1:26 min/km |
MTB Randers Street Challenge 5.2 - 2022 | 18-08-2022 | 5 KM | 9 omgange | 1:29:36 | 30,13 km/t | 1:59 min/km |
Spar Nords gadeløb - Skive | 12-08-2022 | 1 KM | 3 omgange | 1:10:54 | 2,54 km/t | 23:38 min/km |
Hadsten Gadeløb 2022 | 11-08-2022 | 1400 Meter | 11 omgange | 24:42 | 37,41 km/t | 1:36 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 8 omgange | 3:10:01 | 39,41 km/t | 1:31 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 7:31:43 | 7:31:43 | 2,07 km/t | 28:57 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 10 omgange | 3:03:54 | 40,46 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 11 omgange | 1:03:18 | 43,78 km/t | 1:22 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 10,6 KM | 14:30 | 14:30 | 43,82 km/t | 1:22 min/km |
VOGNSILDLØBET 2022 | 03-08-2022 | 66 KM | 1:38:46 | 1:38:41 | 40,12 km/t | 1:29 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 18,9 KM | 9 omgange | 4:19:05 | 39,39 km/t | 1:31 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 12 omgange | 3:38:51 | 39,48 km/t | 1:31 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 23,8 KM | 6 omgange | 3:12:29 | 44,51 km/t | 1:20 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 12 omgange | 3:25:01 | 41,09 km/t | 1:27 min/km |
Rødspætteløbet 2022 (M) | 29-05-2022 | 100 KM | 2:28:51 | 2:28:51 | 40,31 km/t | 1:29 min/km |
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI | 26-05-2022 | 17,3 KM | 7 omgange | 2:57:07,53 | 41,02 km/t | 1:27 min/km |
Middelfart 2022 - 2. afd. af Ladies Cup | 21-05-2022 | 12,2 KM | 7 omgange | 2:06:49 | 40,40 km/t | 1:29 min/km |
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club | 15-05-2022 | 9,07 KM | 11 omgange | 2:21:01 | 42,45 km/t | 1:24 min/km |
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub | 08-05-2022 | 18,3 KM | 7 omgange | 3:16:50 | 39,05 km/t | 1:32 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07-05-2022 | 14,4 KM | 7 omgange | 2:28:11 | 40,81 km/t | 1:28 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01-05-2022 | 15 KM | 7 omgange | 2:34:09 | 40,87 km/t | 1:28 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30-04-2022 | 23 KM | 5 omgange | 2:35:28 | 44,38 km/t | 1:21 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24-04-2022 | 13 KM | 9 omgange | 2:54:51 | 40,15 km/t | 1:29 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 17,9 KM | 6 omgange | 2:31:23 | 42,56 km/t | 1:24 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17-04-2022 | 15 KM | 6 omgange | 2:04:07 | 43,51 km/t | 1:22 min/km |
Ronde van Borum 2022 | 03-04-2022 | 99 KM | 3:31:14 | 3:31:14 | 28,12 km/t | 2:08 min/km |
Saltum klassikeren 2021 | 13-11-2021 | 30 KM | 1:26:26 | 1:26:14 | 20,87 km/t | 2:52 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 14 omgange | 2:42:59 | 44,32 km/t | 1:21 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 27,6 KM | 4 omgange | 2:42:59 | 40,64 km/t | 1:28 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19-09-2021 | 14,4 KM | 6 omgange | 2:03:45 | 41,89 km/t | 1:25 min/km |
Odder CK | 18-09-2021 | 25,3 KM | 5 omgange | 3:05:26 | 40,93 km/t | 1:27 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 15 KM | 7 omgange | 2:44:51 | 38,21 km/t | 1:34 min/km |
Tour de Aars 2021 | 04-09-2021 | 34,8 KM | 1:02:48 | 1:02:38 | 33,33 km/t | 1:48 min/km |
Vejle CK 2021 | 22-08-2021 | 13 KM | 9 omgange | 2:52:41 | 40,65 km/t | 1:28 min/km |
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart) | 21-08-2021 | 26 KM | 34:55,32 | 34:55,32 | 44,67 km/t | 1:20 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM TT | 14-08-2021 | 11,26 KM | 2 omgange | 30:42 | 44,00 km/t | 1:21 min/km |
Randers Bike Week 2021 #4 Bjergløb | 08-08-2021 | 15,6 KM | 7 omgange | 2:44:43 | 39,78 km/t | 1:30 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 6:47:01 | 6:47:01 | 2,30 km/t | 26:05 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 9 omgange | 2:43:14 | 41,02 km/t | 1:27 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 10 omgange | 1:04:46 | 38,90 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 10,6 KM | 14:20 | 14:20 | 44,34 km/t | 1:21 min/km |
Spar Nord Mors Rundt 2021 | 04-07-2021 | 112 KM | 2:30:30 | 2:30:07 | 44,76 km/t | 1:20 min/km |
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give | 17-06-2021 | 47,8 KM | 1:09:38 | 1:09:38 | 41,19 km/t | 1:27 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 6 omgange | 3:32:43 | 36,56 km/t | 1:38 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06-06-2021 | 10,5 KM | 8 omgange | 1:57:40,59 | 42,83 km/t | 1:24 min/km |
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club | 05-06-2021 | 23 KM | 5 omgange | 2:46:35 | 41,42 km/t | 1:26 min/km |
Rødspætteløbet 2021 (M) | 30-05-2021 | 100 KM | 2:33:25 | 2:33:25 | 39,11 km/t | 1:32 min/km |
CK Djurs 2021 | 29-05-2021 | 11,8 KM | 8 omgange | 2:11:17 | 43,14 km/t | 1:23 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 8 omgange | 2:24:50 | 39,77 km/t | 1:30 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 23,8 KM | 5 omgange | 2:47:11 | 42,70 km/t | 1:24 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 8 omgange | 2:53:51 | 39,76 km/t | 1:30 min/km |
Frederikshøj Windowmaster løbet 2021 | 16-05-2021 | 12,2 KM | 9 omgange | 2:38:51 | 41,47 km/t | 1:26 min/km |
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI | 13-05-2021 | 17,3 KM | 6 omgange | 2:26:19,26 | 42,56 km/t | 1:24 min/km |
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021 | 08-05-2021 | 12,4 KM | 7 omgange | 2:04:27,71 | 41,84 km/t | 1:26 min/km |
State Energy Race 2021 presented by OCC | 25-04-2021 | 13,5 KM | 6 omgange | 1:58:09,05 | 41,13 km/t | 1:27 min/km |
Silkeborg 2021 - Jyllands Ringen for B-C-D- Damer og Master | 24-04-2021 | 1 KM | 21 omgange | 44:14 | 28,48 km/t | 2:06 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 27,4 KM | 4 omgange | 2:38:14,13 | 41,56 km/t | 1:26 min/km |
Ronde van Borum 2021 | 04-04-2021 | 72 KM | 1:57:01 | 1:56:53 | 36,96 km/t | 1:37 min/km |
Horsens AC - 2020 | 04-10-2020 | 1 KM | 36 omgange | 42:12 | 51,18 km/t | 1:10 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27-09-2020 | 8,6 KM | 8 omgange | 1:35:06 | 43,40 km/t | 1:22 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26-09-2020 | 27,6 KM | 4 omgange | 2:41:40 | 40,97 km/t | 1:27 min/km |
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb | 20-09-2020 | 20,3 KM | 4 omgange | 1:53:16 | 43,01 km/t | 1:23 min/km |
Poul Erik Bech Løbet 2020 /UnoX Cup U19 - Kolding - IKKE B&U | 06-09-2020 | 15 KM | 5 omgange | 1:52:07 | 40,13 km/t | 1:29 min/km |
C.H. Byg - FN Entreprise Løbet - Fredericia CC | 05-09-2020 | 9,7 KM | 8 omgange | 1:53:46 | 40,92 km/t | 1:27 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 6 omgange | 2:46:06 | 33,81 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 0:00 | 6:40:13 | 2,34 km/t | 25:39 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 7 omgange | 2:25:32 | 35,78 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 9 omgange | 1:12:48 | 31,15 km/t | 1:55 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29-09-2019 | 8,6 KM | 9 omgange | 2:05:05 | 37,12 km/t | 1:36 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21-09-2019 | 25,3 KM | 3 omgange | 2:01:59 | 37,33 km/t | 1:36 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 15 KM | 5 omgange | 1:58:01 | 38,13 km/t | 1:34 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 6 omgange | 2:20:40 | 36,60 km/t | 1:38 min/km |
Race Days Vejle p/b SRAM #1 | 02-06-2019 | 4,8 KM | 5 omgange | 1:23:36 | 17,22 km/t | 3:29 min/km |
DCU XCO - Viborg MTB | 26-05-2019 | 5,2 KM | 5 omgange | 1:30:04 | 17,32 km/t | 3:27 min/km |
DM XCM 2019 - Aarhus MTB | 12-05-2019 | 75 KM | 3:46:40 | 3:45:00 | 20,00 km/t | 3:00 min/km |
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #1 Holte | 28-04-2019 | 5,9 KM | 5 omgange | 1:24:37 | 20,91 km/t | 2:52 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 22-04-2019 | 17,8 KM | 4 omgange | 1:45:17 | 40,57 km/t | 1:28 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 21-04-2019 | 23 KM | 4 omgange | 2:22:35 | 38,71 km/t | 1:32 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd | 20-04-2019 | 21,4 KM | 4 omgange | 2:10:50 | 39,25 km/t | 1:31 min/km |
RUNDT OM ROLD 2019 - Bike Challenge | 14-04-2019 | 110 KM | 3:02:39 | 3:02:06 | 36,24 km/t | 1:39 min/km |
Integoløbet Hedensted | 13-04-2019 | 11,23 KM | 6 omgange | 1:49:20 | 36,98 km/t | 1:37 min/km |
DCU XCO - Racing Kolding sæsonåbneren 2019 | 07-04-2019 | 5,2 KM | 5 omgange | 1:10:28 | 22,13 km/t | 2:42 min/km |
Meldgaardløbet 2019 - Rødekro Cykle Club RKCC | 31-03-2019 | 23 KM | 3 omgange | 1:51:35 | 37,10 km/t | 1:37 min/km |
Silkeborg MTB 2019 | 17-03-2019 | 76 KM | 3:21:33 | 3:21:24 | 22,64 km/t | 2:39 min/km |
Hasle Cyklecross powered by INTERLEX Advokater | 18-11-2018 | 2,7 KM | 9 omgange | 1:12:47 | 20,03 km/t | 2:59 min/km |
Grote Prijs (Lørdag) CeramicSpeed Cup | 27-10-2018 | 2,3 KM | 9 omgange | 56:02 | 22,16 km/t | 2:42 min/km |
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 22-09-2018 | 23,5 KM | 3 omgange | 2:02:28 | 34,54 km/t | 1:44 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #4 Aalborg | 16-09-2018 | 5 KM | 4 omgange | 1:26:36 | 13,86 km/t | 4:19 min/km |
Tour de Aars (Motion) 2018 | 08-09-2018 | 104,4 KM | 2:43:21 | 2:43:10 | 38,39 km/t | 1:33 min/km |
DCU MTB XCO Viborg | 19-08-2018 | 5,2 KM | 4 omgange | 1:07:09 | 18,58 km/t | 3:13 min/km |
MTB Randers Street Challenge 3.0 - 2018 | 16-08-2018 | 5 KM | 5 omgange | 1:02:19 | 24,07 km/t | 2:29 min/km |
XCO UCI C1 Kolding Race Day's p/b SRAM 2018 | 12-08-2018 | 4,8 KM | 5 omgange | 1:20:24 | 17,91 km/t | 3:21 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #3 Varde | 10-06-2018 | 5,75 KM | 4 omgange | 1:08:50 | 20,04 km/t | 2:59 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #2 Silkeborg | 27-05-2018 | 5 KM | 5 omgange | 1:24:15 | 17,80 km/t | 3:22 min/km |
MTBRanders XCM DM 2018 | 12-05-2018 | 25 KM | 3 omgange | 3:39:25 | 20,51 km/t | 2:55 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #1 Mors | 15-04-2018 | 5,9 KM | 4 omgange | 1:07:45 | 20,90 km/t | 2:52 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 02-04-2018 | 17,8 KM | 4 omgange | 2:01:57 | 35,03 km/t | 1:42 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 01-04-2018 | 23 KM | 4 omgange | 2:39:51 | 34,53 km/t | 1:44 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring | 31-03-2018 | 21,4 KM | 3 omgange | 1:54:55 | 33,52 km/t | 1:47 min/km |
Silkeborg MTB 2018 | 18-03-2018 | 50 KM | 2:32:15 | 2:16:04 | 22,05 km/t | 2:43 min/km |
Red Bull Rævejagt 2017 | 07-10-2017 | 12 KM | 40:21 | 40:21 | 17,84 km/t | 3:21 min/km |
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #5 Vejle C1 | 16-09-2017 | 4,8 KM | 4 omgange | 1:23:22 | 13,82 km/t | 4:20 min/km |
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #4 Silkeborg C1 | 13-08-2017 | 5 KM | 4 omgange | 1:32:20 | 12,99 km/t | 4:37 min/km |
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #3 Varde | 18-06-2017 | 6 KM | 4 omgange | 1:18:44 | 18,29 km/t | 3:16 min/km |
Marselisborg MTB Marathon 2017 | 11-06-2017 | 32,2 KM | 1:35:54 | 1:35:22 | 20,26 km/t | 2:57 min/km |
Red Bull Rævejagt 2016 | 08-10-2016 | 12 KM | 35:48 | 35:48 | 20,11 km/t | 2:59 min/km |
TV2 på Tour Øster Hurup 2015 | 20-07-2015 | 35,7 KM | 1:03:54 | 1:03:54 | 33,52 km/t | 1:47 min/km |