Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
339 | Klaus Andersen | | Odense C | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
478 | Klaus Thingholm
Stigeløberne
| Stigeløberne | Odense N | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stigeløberne | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
320 | Kristian Nørgård Larsen | | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
305 | Kristoffer Lykkegaard
Søhus Stige
| Søhus Stige | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Søhus Stige | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
350 | Lærke Bang Christensen
Team Bang Christensen
| Team Bang Christensen | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Bang Christensen | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
316 | Lærke Korterman Ellebæk | | Odense NV | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
397 | Lærke Nielsen
Team Guld
| Team Guld | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Guld | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
251 | Lars Gertsen | | Odense N | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
399 | Laurits Hildebrand
Team Hildebrand
| Team Hildebrand | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Hildebrand | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
293 | Laurits Monrad
Team Easy On
| Team Easy On | Odense N | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Easy On | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
353 | Lea Eilenberg Bundsgaard | | Odense N | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
450 | Leif Bjerre | | | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
388 | Lene Schneider Jakobsen | | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
421 | Lene Vistesen | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
374 | Liana Nielsen
Team Guld
| Team Guld | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Guld | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
496 | Line Kragebær
Odense Løbeklub - OLK
| Odense Løbeklub - OLK | Odense | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odense Løbeklub - OLK | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
346 | Lisa Søgaard | | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
290 | Liv Jakobsen | | Odense N | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
477 | Lone Rasmussen | | | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
357 | Louise Daugaard
Hair Selected
| Hair Selected | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hair Selected | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
272 | Louise Simonsen Christiansen
Team Guld
| Team Guld | Odense N | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Guld | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
500 | Lucas Kruse Andersen
Søhus Stige
| Søhus Stige | Odense N | 10 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Søhus Stige | 10 km - Børn (10-14 år) |
|
315 | Luna Blom Thomsen
Søhus
| Søhus | Søhus | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Søhus | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
349 | Mads Jørgensen
Søhus Stige Boldklub
| Søhus Stige Boldklub | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Søhus Stige Boldklub | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
306 | Mads Thura
Søhus Stige Boldklub
| Søhus Stige Boldklub | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Søhus Stige Boldklub | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
317 | Magnus Andersen | | Odense C | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
263 | Magnus Rasmussen | | | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
423 | Mai Ebdrup | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
260 | Maja Isaksson | | Odense C | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
406 | Malene Hundevadt | | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
297 | Malthe Ahrnkiel
Stige Søhus
| Stige Søhus | Odense NV | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stige Søhus | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
484 | Marie Raun Knudsen
FIT 4 RUN.dk // M2Sportslab
| FIT 4 RUN.dk // M2Sportslab | Odense N | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
FIT 4 RUN.dk // M2Sportslab | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
402 | Marius Skjellerup Slot
3Kanten A/S
| 3Kanten A/S | Odense | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
3Kanten A/S | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
378 | Marlene Hedelund Porsgaard | | Odense C | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
480 | Martin Aagren Svensson | | Otterup | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
481 | Martin Christiansen
Stigeløberne
| Stigeløberne | Odense N | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stigeløberne | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
372 | Martin Frandsen | | Odense | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
424 | Merete Pedersen | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
259 | Merethe Eliasen | | Agedrup | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
258 | Mette Isaksson | | Odense C | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
405 | Mia Beck Lichtenstein
FPI
| FPI | Odense SV | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
FPI | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
494 | Michael Hyrup
StigeLøberne
| StigeLøberne | Odense N | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
StigeLøberne | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
343 | Michael Jørgensen
Tyra Titan
| Tyra Titan | Otterup | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tyra Titan | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
495 | Michael Kragebær
Fjordager Cykling / Løbexperten
| Fjordager Cykling / Løbexperten | Agedrup | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fjordager Cykling / Løbexperten | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
408 | Michael Larsen
Stige løbeklub
| Stige løbeklub | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stige løbeklub | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
375 | Mikael Hjorth Jensen
-
| - | Odense SV | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
401 | Mikkel OKane | | | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
309 | Mikkel Parsberg
Søhus/Stige
| Søhus/Stige | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Søhus/Stige | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
282 | Mille Nielsen
team Guld
| team Guld | Odense N | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
team Guld | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
361 | Morten Laursen | | Odense C | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|