Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
393 | Nadia Christiansen
Stigeløberne
| Stigeløberne | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stigeløberne | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
414 | Nikoline Christiansen | | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
419 | Nina Hansen | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
404 | Oline Hildebrand
Team Hildebrand
| Team Hildebrand | Odense N | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Hildebrand | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
312 | Oskar Bjerrum Lindberg
Vi løber for Mette
| Vi løber for Mette | Svendborg | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vi løber for Mette | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
285 | Oskar Fielder
Stige Søhus
| Stige Søhus | Odense N | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stige Søhus | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
279 | Oskar Simonsen Christiansen
Team Guld
| Team Guld | Odense N | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Guld | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
497 | Palle Mulvad Nielsen | | aarup | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
384 | Palle Rasmussen | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
327 | Pernille Lauritzen
Danske Bank
| Danske Bank | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Danske Bank | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
358 | Peter Brink | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
425 | Peter Gunner Jensen | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
365 | Rasmus Carlsen | | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
476 | Rasmus Iversen | | Odense | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
338 | Rasmus Janning | | Odense C | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
415 | Rasmus Knudsen
Cykling Odense
| Cykling Odense | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Cykling Odense | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
301 | Rasmus Prammann Christensen | | Odense N | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
266 | Rasmus Raun Knudsen
OTK
| OTK | Odense N | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OTK | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
292 | Regitze Bang Christensen
SøhusStige U10 piger
| SøhusStige U10 piger | Odense N | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
SøhusStige U10 piger | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
262 | Rene Rasmussen | | | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
491 | René Storm Petersen
StigeLøberne
| StigeLøberne | Odense N | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
StigeLøberne | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
380 | Rikke Jørgensen
Stige Søhus
| Stige Søhus | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stige Søhus | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
271 | Rikke Monrad
Team Easy On
| Team Easy On | Odense N | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Easy On | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
411 | Robert Knudsen | | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
376 | Sara Krogh | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
304 | Signe Skovsgaard Jørgensen | | Otterup | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
303 | Silas Korterman Ellebæk | | Odense NV | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
368 | Silje Majgaard
Hair Selected
| Hair Selected | Odense N | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hair Selected | 5 km - Børn (under 10 år) |
|
283 | Silke Nielsen
Team Guld
| Team Guld | Odense N | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Guld | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
492 | Sille Ekander Jakobsen
Team Ekander Jakobsen
| Team Ekander Jakobsen | | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Ekander Jakobsen | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
383 | Simon Rasmussen | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
398 | Simon Rasmussen
Søhus Stige BK
| Søhus Stige BK | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Søhus Stige BK | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
499 | Sine Birkelund Jørgensen | | Odense N | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
257 | Sofie Dalgaard Hansen
StigeLøberne
| StigeLøberne | Odense N | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
StigeLøberne | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
433 | Sofie Skøtt Grøntved | | Odense N | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Børn (under 10 år) |
|
281 | Sofus Nielsen
Team Guld
| Team Guld | Odense N | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Guld | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
308 | Sophia Lundkjær Rasmussen
Lundkjærs Fodpleje
| Lundkjærs Fodpleje | Odense N | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lundkjærs Fodpleje | 5 km - Børn (10-14 år) |
|
359 | Søren Carlsen | | Søhus | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
390 | Søren Dahl Nabbedgaard Hansen | | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
324 | Søren Rasmussen
Lundkjærs Fodpleje/Stige Løbeklub
| Lundkjærs Fodpleje/Stige Løbekl. | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lundkjærs Fodpleje/Stige Løbekl. | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
475 | Søren Seneca Iversholt | | Odense N | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
387 | Steen Jakobsen | | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
416 | Steen Madsen | | | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
434 | Stine Landved | | | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 2,8 km - Voksen (15 år+) |
|
325 | Stine Lundkjær Rasmussen
Lundkjærs Fodpleje/Stige Løbeklub
| Lundkjærs Fodpleje/Stige Løbekl. | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lundkjærs Fodpleje/Stige Løbekl. | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
322 | Sysser Lillelund | | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
284 | Thea Fielder
Stige Søhus
| Stige Søhus | Odense N | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stige Søhus | 2,8 km - Børn (10-14 år) |
|
482 | Thomas Bystrup-Kjær
Odense Triathlon Klub
| Odense Triathlon Klub | Odense N | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odense Triathlon Klub | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
486 | Thomas Hansen | | Odense | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km - Voksen (15 år+) |
|
389 | Thomas Hildebrand
Team Hildebrand
| Team Hildebrand | Odense N | 5 km - Voksen (15 år+) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Hildebrand | 5 km - Voksen (15 år+) |
|