Bent Pedersen Cup 2023 #4 Oksbøl | 05-09-2023 | 60 KM | 10 | 1:27:01 | 1:26:38 | 41,55 km/t | 1:26 min/km |
Varde Classic 2023 | 27-08-2023 | 115 KM | 28 | 2:59:25 | 2:59:25 | 38,46 km/t | 1:33 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 29 | 4 omgange | 2:14:30 | 42,47 km/t | 1:24 min/km |
Middelfart 2023 | 13-05-2023 | 12,2 KM | 8 | 6 omgange | 1:55:17 | 38,09 km/t | 1:34 min/km |
KRITERIUM FREDERIKSHØJ/WINDOWMASTER powered by MARTINSEN | 23-04-2023 | 1,75 KM | 10 | 20 omgange | 48:14 | 43,53 km/t | 1:22 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 25,3 KM | 10 | 4 omgange | 2:25:59,45 | 41,59 km/t | 1:26 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 25,3 KM | 9 | 34:09,92 | 34:09,92 | 44,43 km/t | 1:21 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 19 | 4 omgange | 2:21:04 | 39,13 km/t | 1:32 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 16 | 10 omgange | 2:02:17 | 42,19 km/t | 1:25 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 24,8 KM | 16 | 4 omgange | 2:18:00 | 43,13 km/t | 1:23 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 25,5 KM | 17 | 4 omgange | 2:32:18 | 40,18 km/t | 1:29 min/km |
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart | 03-09-2022 | 11,26 KM | 2 | 2 omgange | 33:02 | 40,89 km/t | 1:28 min/km |
Varde Classic 2022 | 28-08-2022 | 115 KM | 21 | 2:45:41 | 2:44:22 | 41,98 km/t | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 13 | 5 omgange | 2:13:10 | 35,14 km/t | 1:42 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 13 | 5:54:21 | 5:54:21 | 2,64 km/t | 22:42 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 16 | 7 omgange | 2:27:01 | 35,42 km/t | 1:41 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 16 | 9 omgange | 59:04 | 38,39 km/t | 1:33 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 10,6 KM | 2 | 15:06 | 15:06 | 42,08 km/t | 1:25 min/km |
Bent Pedersen Cup 2022 #3 Bramming | 21-06-2022 | 58 KM | 2 | 1:25:08 | 1:24:50 | 41,01 km/t | 1:27 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 23,8 KM | 6 | 4 omgange | 2:19:59 | 40,80 km/t | 1:28 min/km |
Middelfart 2022 - 2. afd. af Ladies Cup | 21-05-2022 | 12,2 KM | 3 | 5 omgange | 1:36:04 | 38,09 km/t | 1:34 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30-04-2022 | 23 KM | 7 | 3 omgange | 1:37:04 | 42,65 km/t | 1:24 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 27,6 KM | 1 | 3 omgange | 2:10:19 | 38,12 km/t | 1:34 min/km |
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 20,3 KM | 6 | 4 omgange | 1:59:43 | 40,69 km/t | 1:28 min/km |
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT | 11-09-2021 | 13,7 KM | 2 | 38:08,86 | 38:08,86 | 21,55 km/t | 2:47 min/km |
Vejle CK 2021 | 22-08-2021 | 13 KM | 7 | 5 omgange | 1:40:11 | 38,92 km/t | 1:32 min/km |
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club | 05-06-2021 | 23 KM | 14 | 3 omgange | 1:45:27 | 39,26 km/t | 1:31 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 24 | 6 omgange | 1:55:39 | 37,35 km/t | 1:36 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 23,8 KM | 16 | 4 omgange | 2:27:47 | 38,65 km/t | 1:33 min/km |
Silkeborg 2021 - Jyllands Ringen for B-C-D- Damer og Master | 24-04-2021 | 1 KM | 8 | 20 omgange | 44:22 | 27,04 km/t | 2:13 min/km |
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb | 20-09-2020 | 20,3 KM | 28 | 4 omgange | 1:53:16 | 43,01 km/t | 1:23 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 18 | 6 omgange | 2:46:06 | 33,81 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 29 | 0:00 | 6:54:12 | 2,26 km/t | 26:33 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 37 | 7 omgange | 2:51:41 | 30,33 km/t | 1:58 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 32 | 9 omgange | 1:00:27 | 37,51 km/t | 1:35 min/km |
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2020- #3 | 08-03-2020 | 9,5 KM | 21 | 4 omgange | 1:57:02 | 19,48 km/t | 3:04 min/km |
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2020 - #2 | 23-02-2020 | 6,3 KM | 24 | 4 omgange | 1:33:12 | 16,22 km/t | 3:41 min/km |
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2020 - #1 | 19-01-2020 | 6,5 KM | 17 | 4 omgange | 1:18:03 | 19,99 km/t | 3:00 min/km |
Race Days Motion Kolding | 17-08-2019 | 33 KM | 11 | 3 omgange | 5:18:52 | 18,63 km/t | 3:13 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #8 Kolding | 22-08-2018 | - | 15 | 6 omgange | 1:09:36 | - km/t | - min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #3 Varde | 10-06-2018 | 5,75 KM | 19 | 4 omgange | 1:14:54 | 18,42 km/t | 3:15 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #1 Mors | 15-04-2018 | 5,9 KM | 18 | 4 omgange | 1:12:17 | 19,59 km/t | 3:03 min/km |
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #5 Vejle C1 | 16-09-2017 | 4,8 KM | 13 | 4 omgange | 1:37:56 | 11,76 km/t | 5:06 min/km |
Webike 2017 - #6 Kolding | 28-06-2017 | - | 20 | 7 omgange | 1:17:10 | - km/t | - min/km |
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #3 Varde | 18-06-2017 | 6 KM | 39 | 2 omgange | 42:11 | - | - |
Webike 2017 - #2 Vejle | 03-05-2017 | - | 27 | 5 omgange | 1:15:50 | - km/t | - min/km |
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #1 DMK | 22-04-2017 | 4,8 KM | 20 | 4 omgange | 1:11:04 | 16,21 km/t | 3:42 min/km |
SRAMLiga 2016 - #4 UCI C2 Holte | 06-08-2016 | 5,8 KM | 20 | 5 omgange | 1:44:40 | 16,62 km/t | 3:36 min/km |
SRAMLiga 2016 - #1 UCI C2 Hammel | 17-04-2016 | 6 KM | 27 | 3 omgange | 1:22:53 | - | - |
Slettestrand DM XCM 2014 | 17-08-2014 | 26 KM | 26 | 2 omgange | 2:49:50 | 18,37 km/t | 3:15 min/km |
SramLiga 2014 #3 Næstved | 06-07-2014 | 5 KM | 16 | 2 omgange | 37:28 | - | - |
SramLiga 2014 #1 Varde | 11-05-2014 | 1 KM | 25 | 5 omgange | 1:45:37 | 2,84 km/t | 21:07 min/km |
Cyklebørsen løbet Silkeborg 2014 | 27-04-2014 | - | 17 | 5 omgange | 1:19:42 | - km/t | - min/km |
MCV XCO 2014 | 13-04-2014 | - | 55 | 6 omgange | 1:44:53 | - km/t | - min/km |