Challenge cross-cup 5. afdeling - Erling Hansen’s cross mindeløb | 19-11-2023 | - | 3 | 5 omgange | 48:09 | 0,00 km/t | - min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 14 | 8 omgange | 2:31:15 | 38,08 km/t | 1:34 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 12 | 5 omgange | 2:51:02 | 41,74 km/t | 1:26 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 1 | 6 omgange | 2:56:39 | 39,13 km/t | 1:32 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2023 | 21-05-2023 | 10,5 KM | 1 | 8 omgange | 2:01:19,68 | 41,54 km/t | 1:26 min/km |
Frederiksberg-El løbet 2023 | 18-05-2023 | 17,3 KM | 29 | 6 omgange | 2:30:11,49 | 41,47 km/t | 1:26 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06-05-2023 | 7,5 KM | 2 | 12 omgange | 2:18:02 | 39,12 km/t | 1:32 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 25,3 KM | 28 | 4 omgange | 2:25:49,90 | 41,64 km/t | 1:26 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL | 01-04-2023 | 5,2 KM | 16 | 9 omgange | 1:10:17,82 | 39,94 km/t | 1:30 min/km |
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI | 26-05-2022 | 17,3 KM | 6 | 6 omgange | 2:41:24,45 | 38,59 km/t | 1:33 min/km |
ABC Linjeløb 2022 | 21-05-2022 | 17,6 KM | 1 | 6 omgange | 2:29:18,72 | - | - |
Grand Prix Ejner Hessel & Segafredo 2022 | 07-05-2022 | 12,4 KM | 1 | 7 omgange | 2:09:45,80 | 40,13 km/t | 1:29 min/km |
Cyklecross Sjællandsmesterskab 2022 // CC HIllerød | 02-01-2022 | - | 11 | 2 omgange | 23:13 | - | - |
Cyklecross Cup afd. 6 // Supercross ved Super Arenaen | 28-11-2021 | - | 3 | 6 omgange | 49:48 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 5 // Skrænten CC & JC Cykelklub | 21-11-2021 | - | 3 | 9 omgange | 55:48 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 4 // Skrænten CC & JC Cykelklub | 20-11-2021 | - | 40 | 2 omgange | 11:13 | - | - |
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC | 07-11-2021 | - | 1 | 8 omgange | 55:17 | 0,00 km/t | - min/km |
Party Prijs – AftenCross – Cross Cup #1 - CK Aarhus - Lørdag | 30-10-2021 | 2,2 KM | 4 | 11 omgange | 57:19 | 25,33 km/t | 2:22 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM TT | 14-08-2021 | 11,26 KM | 2 | 2 omgange | 30:36 | 44,13 km/t | 1:21 min/km |
Empire Cycling Holdløb - Holbæk | 10-08-2021 | 44 KM | 12 | 01:01:08,93 | 01:01:08,93 | 43,17 km/t | 1:23 min/km |
Empire Cycling Holdløb - Holbæk | 10-08-2021 | 44 KM | 8 | 01:01:08,36 | 01:01:08,36 | 43,18 km/t | 1:23 min/km |
Empire Cycling Holdløb - Holbæk | 10-08-2021 | 44 KM | 9 | 01:01:08,62 | 01:01:08,62 | 43,18 km/t | 1:23 min/km |
Empire Cycling Holdløb - Holbæk | 10-08-2021 | 44 KM | 10 | 01:01:08,75 | 01:01:08,75 | 43,18 km/t | 1:23 min/km |
Empire Cycling Holdløb - Holbæk | 10-08-2021 | 44 KM | 11 | 01:01:08,76 | 01:01:08,76 | 43,18 km/t | 1:23 min/km |
Holte MTB DM 2021 | 26-06-2021 | - | 4 | 5 omgange | 1:22:44 | 0,00 km/t | - min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #1 - Varde C2 | 13-06-2021 | 5,8 KM | 22 | 1 omgange | 16:03 | - | - |
DGI MTB cup 2021 | 12-06-2021 | 5,3 KM | 1 | 4 omgange | 1:12:52 | 17,45 km/t | 3:26 min/km |
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021 | 08-05-2021 | 12,4 KM | 7 | 6 omgange | 1:49:17,51 | 40,84 km/t | 1:28 min/km |
State Energy Race 2021 presented by OCC | 25-04-2021 | 13,5 KM | 3 | 7 omgange | 2:20:20,88 | 40,40 km/t | 1:29 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 27,4 KM | 7 | 4 omgange | 2:40:58,28 | 40,85 km/t | 1:28 min/km |
Cyklecross //ABC | 13-12-2020 | - | 1 | 5 omgange | 37:02 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 1 / Holbæk CS | 25-10-2020 | 2,5 KM | 2 | 7 omgange | 45:02 | 23,31 km/t | 2:34 min/km |
Alfa Laval Løbet Nakskov SJM TT 2020 | 19-09-2020 | 29 KM | 1 | 38:24 | 38:24 | 45,31 km/t | 1:19 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 5 | 7 omgange | 2:52:12 | 38,05 km/t | 1:34 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 2 | 0:00 | 6:28:25 | 2,41 km/t | 24:53 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 11 | 8 omgange | 2:27:48 | 40,27 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 8 | 9 omgange | 54:15 | 41,81 km/t | 1:26 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 10,6 KM | 3 | 14:12 | 14:12 | 44,74 km/t | 1:20 min/km |
Shimano Ligaen 2019 p/b SIXT #4 Copenhagen | 22-09-2019 | 4,9 KM | 1 | 4 omgange | 1:08:04 | 17,27 km/t | 3:28 min/km |
Hedeboløbet 2019 | 23-06-2019 | 95 KM | 1 | 2:31:01 | 2:28:24 | 38,41 km/t | 1:33 min/km |
DM XCM 2019 - Aarhus MTB | 12-05-2019 | 75 KM | 3 | 3:29:57 | 3:28:15 | 21,61 km/t | 2:46 min/km |
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #1 Holte | 28-04-2019 | 5,9 KM | 12 | 3 omgange | 55:06 | - | - |
HotCup 2017 - 6 Afd. Finale Stimorol MTB | 09-09-2017 | 11,4 KM | 6 | 4 omgange | 2:22:50 | 19,15 km/t | 3:07 min/km |
HotCup 2017 - 5 Afd. Gribskov MTB | 23-08-2017 | 5,7 KM | 147 | 4 omgange | 1:04:24 | 21,24 km/t | 2:49 min/km |
HotCup 2017 - 3 Afd. Team Hareskov MTB | 07-06-2017 | 8 KM | 7 | 5 omgange | 1:26:35 | 27,71 km/t | 2:09 min/km |
HotCup 2017 - 2 Afd. Stimorol MTB | 17-05-2017 | 8,7 KM | 4 | 4 omgange | 1:33:18 | 22,38 km/t | 2:40 min/km |
HotCup 2017 - 1 Afd. Gribskov MTB | 23-04-2017 | 11 KM | 5 | 5 omgange | 2:23:29 | 23,00 km/t | 2:36 min/km |
SRAMLiga 2016 - #1 UCI C2 Hammel | 17-04-2016 | 6 KM | 27 | 1 omgange | 24:21 | - | - |
Rundt om Næstved 2016 | 21-02-2016 | 61 KM | 3 | 2:31:33 | 2:31:33 | 24,15 km/t | 2:29 min/km |