Nordic Race Himmelbjerget

Nordic Race Himmelbjerget

Team results

  


Position
Club/Company
Category
Sex
Chip time
 
1
Team Skins DanmarkAllM
3:08:43
10752
Michael Schjøtt-M
1:01:01
10386
Mark Wandy Nielsen-M
1:03:51
10073
Jens Loff-M
1:03:51
 
2
The JokersAllM
3:17:33
10729
Kasper Raunskov Rasmussen-M
1:05:50
25
Kristian Juda Husgard-M
1:05:51
10010
Tim Lasman husgard-M
1:05:51
 
3
3KløverenAllM
3:26:26
10001
Dan Cappelen-M
1:08:46
10379
Stefan Hansen-M
1:08:47
6
Michael Degn Jensen-M
1:08:53
 
4
Landsholdet i Militær FemkampAllM/F
3:32:28
11168
Nickolaj Nørrelykke-M
1:10:49
11169
Nanna Lihn-F
1:10:49
11167
Tue Tørsleff-M
1:10:49
 
5
GIV 100AllM
3:32:45
10250
Peter Hinnerfeldt Andersen-M
1:10:54
10237
Lasse Gissel-M
1:10:54
10205
Jonas Drescher-M
1:10:56
 
6
FundRacersAllM
3:44:07
10134
Michael Christensen-M
1:08:58
10968
Thomas Glæsner Henriksen-M
1:11:59
12
Morten Eskildsen-M
1:23:09
 
7
Budz vejleAllM
4:01:17
10243
Jonas Skov-M
1:10:07
10074
Michael Barny-M
1:20:49
10244
Egill Reynisson-M
1:30:20
 
8
Team dr.jur og arbejdsmandAllM/F
4:04:09
11065
Sveina Karlsdóttir-F
1:21:23
11066
LÆrke Krag møller-F
1:21:23
11068
Morten Obel-M
1:21:23
 
9
No NameAllM
4:15:14
10200
Rafal Andreassen-M
1:23:17
10208
Silas Madsen-M
1:25:18
10201
Martin Wegener-M
1:26:39
 
10
Vivild warriorsAllM
4:20:25
10815
Emil Mortensen-M
1:26:47
10814
Thomas Kragh-M
1:26:48
10816
Nick Hansen-M
1:26:49
 
11
Hold fast, hold festAllM
4:21:16
153
Johannes Bredthauer-M
1:25:41
10121
Kasper Hvolbæk Andersen-M
1:26:03
10120
Kasper Therman Sørensen-M
1:29:32
 
12
Bmc Leasing A/sAllM
4:21:17
10656
Jonas Vilholdt-M
1:17:57
10658
Niels Lund Pedersen-M
1:23:55
10657
Reno Rasmussen-M
1:39:25
 
13
fALCK hEALTHCARE fITNESSAllM
4:21:36
10213
Ole Rise Thomsen-M
1:18:17
10217
Thomas Høilund Pedersen-M
1:28:30
10448
Bo Møller Kristensen-M
1:34:48
 
14
TOT - The Odder teamAllM
4:23:46
10991
Rasmus Klintebjerg-M
1:27:51
10992
Ole SKJOLD Petersen-M
1:27:56
10990
Anders Haldrup-M
1:27:59
 
15
TIE BoyzAllM
4:24:38
11133
Martin Bøjstrup-M
1:28:10
10316
Kristian Hell-M
1:28:12
11134
Christian aGERBO bJERRING-M
1:28:15
 
16
#forletAllM
4:26:45
10412
Mads Krogh-M
1:26:00
10413
Rasmus Krogh-M
1:26:01
10414
Mikkel Møhlenberg-M
1:34:43
 
17
Deloitte AarhusAllM
4:27:22
11047
Jens Østergaard-M
1:24:25
11051
Lars Rasmussen-M
1:24:26
11049
Alexander Laursen-M
1:38:30
 
18
Harske Hubbies TropperAllM
4:29:55
10879
Mads Fromm Gottschalk-M
1:21:16
10235
Christian Bejlegaard Thomsen-M
1:34:19
10236
Mathias Poulsen-M
1:34:19
 
19
skibandenAllM
4:31:17
10549
Kasper Kjeldsen-M
1:30:24
10547
Rasmus Brøste-M
1:30:26
10548
Casper Grønlund-M
1:30:26
 
20
BootcampAllM
4:31:57
10457
René Hedegaard Hansen-M
1:24:19
10460
Jens Drivsholm-M
1:24:28
10458
Brian Laursen-M
1:43:09
 
21
Stryker TøserneAllM
4:31:57
10535
Christian Troelsen-M
1:19:27
10541
Mads The Ironman Lillelund-M
1:26:17
10536
Ulrik The Beast Stolborg-M
1:46:13
 
22
thy goldenAllM/F
4:33:03
10036
Pernille Poulsen-F
1:30:52
10037
Patricia Poulsen-F
1:31:01
10035
Andreas Korsgaard Stobberup-M
1:31:09
 
23
salon stayAllM
4:34:57
10473
Nichlas Jensen-M
1:25:20
10476
Dennis Jensen-M
1:34:45
10472
Jacob Fisker-M
1:34:51
 
24
Tømrerfirmaet NMKAllM
4:37:57
10435
Thomas Smidt Hvidberg-M
1:32:38
10436
Anders Hemmingsen-M
1:32:39
10506
Kasper Weiskvist-M
1:32:39
 
25
the wildlingsAllM
4:37:58
10425
Rasmus Kristiansen-M
1:32:39
10426
Jeppe Kristiansen-M
1:32:39
10427
Aske Kristiansen-M
1:32:40
 
26
DTriF EP medlemAllM
4:39:45
10762
Kim Winther-M
1:09:03
10737
Andreas Laursen-M
1:27:50
11159
Ralf Christensen-M
2:02:51
 
27
Team røvhullerAllM/F
4:41:00
10137
Michael Nyberg-M
1:23:24
10135
Casper Ginderskov-M
1:36:28
10136
Christina Gründahl Molbo-F
1:41:08
 
28
A-TeamAllM
4:41:22
10160
Jesper Rasmussen-M
1:33:45
10159
Christian Iversen-M
1:33:46
10161
Søren Philipp-M
1:33:49
 
29
#GET TO DA CHOPPAAllM
4:41:35
10305
Johannes Rasmussen-M
1:33:48
10307
Kevin Sherchan-M
1:33:50
10310
Rasmus raunsbjerg Pilgaard-M
1:33:56
 
30
young gunsAllM
4:42:06
10834
Alexander Elsberg-M
1:26:29
10833
Kim Borup-M
1:26:29
10835
Martin Christensen-M
1:49:07
 
31
Not Fast, But FuriousAllM
4:44:14
10637
Simon Jensen-M
1:33:15
10638
Søren Jensen-M
1:35:26
10730
Nicki Rasmussen-M
1:35:32
 
32
#hvor fanden er mållinjenAllM
4:44:47
10481
Martin PeDersen-M
1:34:54
10480
Johan HusuM-M
1:34:56
10482
Frederik Brønniche-lange-M
1:34:57
 
33
DOCRAAllM/F
4:44:59
10005
Morten Bøvling-M
1:24:20
11
Michael Krogslund-M
1:25:02
10387
Lena Smedegaard-F
1:55:36
 
34
ik' niveau til mere end SilkeboaaargAllM
4:45:17
10901
Jesper Petersen-M
1:24:27
10902
Jens Hesel Møller-M
1:24:28
10903
Morten Rasmussen-M
1:56:22
 
35
Muddy bitchesAllM
4:45:40
10212
Rasmus Olesen-M
1:21:22
10273
Kasper Dahl-M
1:40:31
10275
Frits Hansen-M
1:43:46
 
36
ASA BOYSAllM
4:45:59
10292
Marius Thøgersen-M
1:35:18
10223
Thomas Zink-M
1:35:19
10285
Morten Steenfeldt-M
1:35:21
 
37
RGF crossgymAllM
4:46:28
11045
Martin Østergaard-M
1:25:29
11062
Jesper Wasa Horn-M
1:37:46
10664
Jørgen Wärnstrøm Kortbek-M
1:43:12
 
38
THE newbiesAllM
4:46:54
10143
Peter Budolfsen-M
1:28:38
10144
Christian gaarden Andersen-M
1:28:38
10378
Lasse Drejer-M
1:49:38
 
39
#teamlanghoffbergAllM/F
4:47:55
10311
Dea Langhoff falk-F
1:35:57
10312
Jonas Langhoff-M
1:35:59
10313
Jonas Berg-M
1:35:59
 
40
kaffeklubbenAllM/F
4:49:56
10046
Brian Bæklund-M
1:27:14
10048
Nicolai Broholm-M
1:32:11
10202
Chindy Lander jørgensen-F
1:50:30
 
41
Cocks'n'houndsAllM
4:50:15
10082
Lasse Lorenzen-M
1:36:42
10084
Kasper Juhl Olesen-M
1:36:46
10083
Rasmus Munk-madsen-M
1:36:46
 
42
salon stayAllM
4:51:31
10475
Christian Løcke-M
1:34:57
10471
Simon Givard-M
1:38:00
10474
Jonas Mikkelsen-M
1:38:34
 
43
Team shapaw shapaaawAllM
4:53:19
10210
Aidin Esmaeli-M
1:31:30
10211
Simon Haugaard-M
1:31:43
10179
Simon Madsen-M
1:50:05
 
44
Torbens tosserAllM
4:55:43
10016
Martin Boxill-M
1:34:33
10018
Bjarne Leth-M
1:40:34
10017
Michael Kjærgaard-M
1:40:35
 
45
Team RAWAllM
4:56:07
10645
Daniel Kristensen-M
1:38:36
10644
Jonas Kristensen-M
1:38:37
10647
Michael Bech-M
1:38:53
 
46
Team magerpowerAllM
4:58:10
10712
KAsper Nielsen-M
1:33:33
10713
Mads Lystrup-M
1:33:34
10711
Morten Andersen-M
1:51:02
 
47
Fast And FuriousAllM
4:58:43
10174
Mads Berg-M
1:22:31
10175
Christoffer Brynningsen-M
1:22:31
616
Casper Søgaard Schmidt-M
2:13:40
 
48
#ultimate painAllM/F
5:00:02
10157
Esben Riise Balleby-M
1:29:28
10158
Robert Nygaard Quist-Jensen-M
1:29:46
10155
Lene Krabbe-F
2:00:48
 
49
Budz VejleAllM/F
5:01:10
10731
Laura Østergaard Pedersen-F
1:32:29
10239
Jesper Falch-M
1:44:19
10240
Nils Hansen-M
1:44:21
 
50
DET HEMMELIGE BRODERSKABAllM
5:01:45
11116
Kristoffer Kjærgaard-M
1:40:34
11117
Mads Andersen-M
1:40:35
11115
Simon Niemann Jensen-M
1:40:35
 
51
Torbens tosserAllM
5:01:47
10023
Hans henrik Christensen-M
1:40:35
10015
Torben Frølund-M
1:40:35
10020
Henrik Rawberg-M
1:40:36
 
52
team MASSIVeAllM
5:02:41
11034
Simon Naae Hornsleth-M
1:40:53
11012
Christin Calum-M
1:40:53
11010
Mathias Wingaa-M
1:40:53
 
53
TEAM BEARAllM
5:04:20
10098
Mads Bo Pedersen-M
1:41:26
10096
Jan Eric Bjørn Friis-M
1:41:26
10097
Jess Eric Bjørn Friis-M
1:41:27
 
54
Team NoccoAllM
5:04:41
10891
Martin Sauer-M
1:39:31
10890
David Waltoft-M
1:39:32
10892
Michael Bornhøft-M
1:45:38
 
55
the female skull huntersAllF
5:05:10
10079
Mica Framvig-F
1:18:20
10072
Ulrikke Evensen-F
1:41:32
10370
Mette Faurholt-F
2:05:17
 
56
hot bikram yogaAllM
5:05:24
11148
Christian Andersen-M
1:19:53
11146
Sune flyger Larsen-M
1:28:29
11147
Kasper Heinicke-M
2:17:00
 
57
PsychopaterneAllM
5:07:22
10768
Thomas Hegaard-M
1:42:07
10771
Jonas Mogensen-M
1:42:35
10767
Nikolaj Høegh-M
1:42:39
 
58
Patrulje deling midt og vestjyllandAllM
5:07:56
10053
Thomas Berg Tollund-M
1:42:33
10052
Mads Rasmussen-M
1:42:37
10060
Lennart Jensen-M
1:42:44
 
59
"Familien"AllM/F
5:09:08
10938
Frederik Pedersen-M
1:34:18
10937
Morten E Pedersen-M
1:34:21
10827
Pernille Winther-sørensen-F
2:00:29
 
60
Klinik DamgaardAllM
5:09:21
10533
Rasmus Lau Nielsen-M
1:43:04
10534
Chris Fenger-M
1:43:08
10532
Nickolai Damgaard-M
1:43:08
 
61
Rl skovserviceAllM
5:10:06
11079
Lasse Overgaard Pedersen-M
1:43:22
11080
Rene Løvborg-M
1:43:22
11081
Rasmus Hedegaard-M
1:43:22
 
62
Bum&BumAllM/F
5:10:23
11074
Anne Lee Saxtorph Larsen-F
1:43:25
11075
Bjørn Bay Petersen-M
1:43:27
11076
Marie-louise trier Hauge-F
1:43:30
 
63
Team KJAllM
5:11:41
10977
Morten Wethje Søndergaard-M
1:29:41
10358
Kristoffer Sørensen-M
1:50:54
10352
Jacob Nielsen-M
1:51:05
 
64
multa diversisAllM
5:14:14
10487
Rasmus Skjaldgaard-M
1:24:20
10488
Kwan-arthit Chonprasert-M
1:54:56
10486
Jan Ulrich Hvalkof Johansen-M
1:54:57
 
65
Rgf crossgymAllM
5:17:12
11040
Henrik Platz-M
1:43:25
11044
Morten Therkelsen-M
1:46:42
11042
JespEr Rytter-M
1:47:04
 
66
de få råAllM
5:18:22
1974
Jonas Kragslund-M
1:46:03
10081
Thomas Christensen-M
1:46:06
1000
Søren nørregaard Madsen-M
1:46:12
 
67
Human GrowAllM/F
5:18:27
10058
Peter Gammelgaard-M
1:46:08
10057
Jacob Skjærris Lund-M
1:46:09
10056
Lise Skjærris Lund-F
1:46:09
 
68
ABILDSKOVAllM/F
5:24:17
11197
Trine Abildskov-F
1:47:54
10133
Lasse Abildskov-M
1:48:11
10132
Trine Abildskov-F
1:48:11
 
69
Æd jordAllM
5:25:27
10975
Kasper Harrit-M
1:48:29
10976
Christian Vang Amstrup-M
1:48:29
10974
Thomas Agerbo-M
1:48:29
 
70
Alfred har ingen bukser på, kom indAllM
5:27:59
10281
Frederik Pedersen-M
1:49:19
164
Hardy mandal LYhne-M
1:49:20
10279
Michael Mandal-M
1:49:20
 
71
FløeAllM/F
5:29:28
10354
Anders Fløe Andersen-M
1:49:49
10353
Pernille fløe Andersen-F
1:49:49
10355
Mads Fløe Andersen-M
1:49:50
 
72
Team humleAllM
5:31:22
10258
Kenneth Eriksen-M
1:50:22
217
Thomas Hansen-M
1:50:27
10259
Alexander Julstrøm-M
1:50:31
 
73
#AMIGOSAllM
5:33:54
10172
Rasmus ellegaard Hindsgaul-M
1:51:17
10171
Søren Pilgaard Andersen-M
1:51:18
10173
Jesper Broe Bangsgaard-M
1:51:18
 
74
Team Fede AnklerAllM/F
5:35:34
10198
Maria Strøbeck-F
1:51:35
10199
Sara Strøbeck-F
1:51:37
10195
David Strøbeck-M
1:52:21
 
75
FREJA Transport & Logistics A/SAllM
5:36:47
11102
Steen Hegelund-M
1:52:15
11103
Kim Andersen-M
1:52:15
11101
Nicolai Wiinholt-M
1:52:16
 
76
Fedet brilleglas og tung i røvenAllM/F
5:39:56
10800
Casper Christensen-M
1:53:18
10706
Claus HosTrup-M
1:53:18
11087
Lone Axelsen-F
1:53:18
 
77
MFDAllM
5:41:56
10949
John-mark Petersen-M
1:53:58
10950
Jesper Gregers Eriksen-M
1:53:59
10951
Torleif Restorff-M
1:53:59
 
78
Fuck VffAllM
5:42:24
10265
Christoffer Lidegaard-M
1:51:50
10262
Martin Falkenberg-M
1:55:15
10263
Morten Lodahl-M
1:55:18
 
79
Team Fede AnklerAllM
5:43:43
10196
Preben Thomsen-M
1:52:21
10197
Peter Madsen-M
1:52:26
10219
Mads-peter Danielsen-M
1:58:55
 
80
BD Bad ASSAllM
5:45:44
10167
Peder Eliassen-M
1:55:14
10168
Kasper Troldtoft Henriksen-M
1:55:14
10169
MIchael Tilsted-M
1:55:15
 
81
Centrum FitnessAllM/F
5:50:42
10189
Malgorzata Pawlowicz-F
1:46:47
10183
nicolaj Leon Nielsen-M
1:46:49
10192
Rikke Ræbild-F
2:17:05
 
82
Patrulje deling midt og vestjyllandAllM
5:52:07
10061
Jesper Christensen-M
1:57:22
1896
Klaus Høgfeldt Hansen-M
1:57:22
10062
Emil Moss Kjærsgaard-M
1:57:22
 
83
DrengerneAllM
5:53:08
10324
Peter Wickings-M
1:54:42
10325
Hjalte Brorsen-M
1:54:42
10326
Mads Møller-M
2:03:43
 
84
Fruit-hatersAllM
5:53:14
10451
Tim Kristensen-M
1:52:30
10452
Mickey Kristensen-M
1:52:30
10454
Tim Matz-M
2:08:12
 
85
team awesomeAllF
5:53:22
10939
Rie Overgaard-F
1:57:45
10940
Line Sørensen-F
1:57:48
10941
Veera Hoe-F
1:57:48
 
86
SvigersøstreneAllF
5:54:35
10102
Anne Visholm-F
1:58:11
10103
Karin Svendsen-F
1:58:11
10104
Sanne Svendsen-F
1:58:11
 
87
team ymeraaseAllM
5:54:35
10127
Emil Krogh-M
1:57:58
11140
Mads Korsgaard-M
1:58:13
10126
Alex Vernersen-M
1:58:24
 
88
KødhovederAllM
5:56:36
10565
Simon Kvist-M
1:58:21
2001
Anton Kinly-M
1:59:06
10566
Martin Bruun-M
1:59:08
 
89
Team fuck zlatanAllM
6:00:34
10516
Michael Munch Pedersen-M
1:49:15
10518
Thomas Kjærgaard-M
1:59:00
10517
Rune Pedersen-M
2:12:19
 
90
squashed bananaAllM
6:00:44
10075
Daniel Hvilsted-M
2:00:14
10128
Marck Andersen-M
2:00:14
10076
Søren Larsen-M
2:00:15
 
91
"Familien"AllM/F
6:01:29
10828
Jakob Dalsgaard-M
2:00:29
10826
Henrik Bock dalsgaard-Larsen-M
2:00:29
10825
Rie Dalsgaard-F
2:00:30
 
92
Lange løg og hænge patterAllM/F
6:01:44
10105
Mikkel Jensen-M
2:00:30
10094
Susanne Obert-F
2:00:30
10095
Lars Rasmussen-M
2:00:42
 
93
De utroligeAllM/F
6:02:23
10502
Sofie Dengsøe-F
2:00:47
10529
JeaneTte Skjoldborg-F
2:00:47
10501
Jannick Korsholm-M
2:00:47
 
94
#TeamnocalvesAllM
6:03:07
10584
Ayhan Holst Tunaligil-M
2:01:01
10586
Jean Loberg Hansen-M
2:01:02
10618
Morten Glad-M
2:01:02
 
95
#mudmonkeysAllM
6:05:38
10761
Peter Brinch-M
2:01:52
10759
kristoffer Schøler Kjeldsen-M
2:01:52
10760
Rasmus Damhus-M
2:01:53
 
96
teamsnackhouseAllM/F
6:09:36
10587
Helle Kristensen-F
2:03:11
10588
Emma Lenz-F
2:03:12
10616
Christian Lenz-M
2:03:12
 
97
Team crossfit pitstopAllM/F
6:13:47
10633
Henrik Abildgaard-M
1:18:44
10668
Kathja Sejer-F
2:27:31
10669
Andreia emilia Bentzon guerrEiro-F
2:27:31
 
98
Odenses finestAllM/F
6:19:17
10996
Tobias Spedtsberg-M
2:06:12
10997
Juliane Schierbeck-F
2:06:13
11008
Mikkel Dreyer Larsen-M
2:06:51
 
99
De fantastiske 4AllM/F
6:19:25
10366
Sarah Papsø-F
2:06:27
10351
SImon Schmidt-M
2:06:27
10365
Ditte Agerholm-F
2:06:29
 
100
F.Fokus tøserneAllF
6:20:23
10608
Line Belling-F
2:06:47
10609
Pia Marcher-F
2:06:47
10607
Jane Rie Hansen-F
2:06:47
 
101
fALCK hEALTHCARE fITNESSAllF
6:20:49
10214
Bonnie Witt Kruse-F
1:58:51
10231
Lise Pedersen-F
1:59:28
10215
Susanne Frandsen-F
2:22:29
 
102
team econAllM/F
6:23:02
10880
Claes Vestbach-M
2:07:39
10350
Sandra Daisy Wagner-F
2:07:41
10349
Mathias Vester Barløse-M
2:07:41
 
103
minions of valhallaAllM/F
6:23:44
10678
Søren Faurby-M
2:07:45
10703
Betinna Korfitz-F
2:07:59
10697
Heidi Nikolajsen-F
2:07:59
 
104
Randers rednecksAllM
6:23:59
10227
Sjurdur Jacobsen-M
2:02:57
10225
Henrik Nedergaard-M
2:02:58
10226
Simon Nygaard-M
2:18:03
 
105
Stryker TøserneAllM
6:27:26
10540
Jonas The Tech Brandt-M
1:46:28
10539
Kristoffer The Best West-M
2:20:19
10537
Henrik The Bad Ass Mortensen-M
2:20:38
 
106
Team SkakAllM
6:27:30
10675
Jakob Vang Glud-M
2:09:09
10676
Nikolaj Mikkelsen-M
2:09:10
10677
Rasmus Skytte-M
2:09:10
 
107
Budz vejleAllF
6:29:18
212
Annie-jette Faaborg-F
1:47:56
10384
Mette Hjort Hansen-F
1:58:25
10248
Helle Howe kjærgaard-F
2:42:56
 
108
pixiesAllF
6:29:41
10437
Catalina Lyngsø-F
1:52:49
10439
Marie Jensen-F
2:18:25
10440
Cecilie Vestmark-F
2:18:26
 
109
HoldeT - ingen manglerAllM
6:31:43
10736
Kris Wallentin-M
2:10:33
10735
Ian Hedegaard-M
2:10:34
10734
Anders Kirkeskov-M
2:10:35
 
110
Protein pigerneAllM
6:37:58
10153
Anders El-galaly-M
2:12:37
10151
Thomas Eskehave-M
2:12:39
3066
Chris Højland-M
2:12:41
 
111
The bomb squadAllM/F
6:46:15
10291
Preben Malthe Jensen-M
2:15:25
10389
Simon Buus-M
2:15:25
10290
Pernille Grangaard Oksborg-F
2:15:25
 
112
IHS SlapArmAllM/F
6:49:13
10748
Frida Meyer-F
2:16:24
10749
Marie Schubert-F
2:16:24
10747
Alexander Mågård-Hansen-M
2:16:24
 
113
50 Shades of AwesomeAllM/F
6:52:44
10268
Sam Trezise-M
2:07:45
10266
Camilla Nikolajsen-F
2:07:45
10267
Anne sofie Christensen-F
2:37:13
 
114
Societeg28AllM
6:56:37
10624
Lars Frederiksen-M
2:18:52
10623
Christian Bjerregaard-M
2:18:52
10625
Frederik Bang-M
2:18:53
 
115
Team heart attackAllF
7:06:02
10422
Rikke Fjellerup Pelsen-F
2:00:46
10420
Tabita Clausen-F
2:32:38
10421
Julie Johnsen-F
2:32:38
 
116
Centrum FitnessAllF
7:09:15
10194
Nikoline Nielsen-F
2:17:07
10182
Theresa Frimann Trads-F
2:24:20
10184
Marianne Kruse-F
2:27:47
 
117
team ptAllF
7:12:22
10524
Pernille Schacksen-F
2:24:07
10994
Nadia Kristensen-F
2:24:07
10523
Tina Hylleberg-F
2:24:07
 
118
De kolde fødderAllM
7:16:25
10649
Kim Hedegaard-M
2:24:52
10652
Søren Budde-M
2:25:27
10650
Mads Emil Larsen-M
2:26:05
 
119
team fallesenAllM/F
7:26:46
10971
Morten Fallesen-M
2:01:20
10969
Jesper Fallesen-M
2:42:42
10970
Jeanne Fallesen-F
2:42:42
 
120
Centrum FitnessAllM/F
7:28:16
10188
Marianne Petersen-F
2:29:24
10185
Susanne Lucassen-F
2:29:24
10193
Erik Nørrelund Madsen-M
2:29:27
 
121
Centrum FitnessAllF
7:28:39
10190
Astrid Nørrelund Madsen-F
2:29:28
10186
Line Nygaard-F
2:29:34
22
Bettina Skov Strue-F
2:29:36
 
122
No one gets left behindAllM
7:29:48
10404
Lars Guld-M
2:29:55
10403
Martin Christian Kruhl-M
2:29:56
10407
Mikkel Zachariasen-M
2:29:56
 
123
Team toughAllF
7:37:15
10335
Thomas Jensen-F
2:32:24
10925
Lone MØller-F
2:32:24
10342
Mette Holm-F
2:32:25
 
124
Team toughAllF
7:37:25
10341
René Juve jensen-F
2:32:26
10338
Ulla Behr-F
2:32:28
10337
TinA Blak-F
2:32:30
 
125
Egern bandenAllM/F
7:55:38
10118
Kim Pedersen-M
2:38:32
10117
Martin Hartmann-M
2:38:32
10249
Christine Frølich-F
2:38:33
 
126
Team-Sidste-PladsenAllM/F
7:59:22
10443
Martin Jensen-M
2:39:46
10442
Kathrine Jensen-F
2:39:47
10444
Martin Weinreich-M
2:39:47
 
127
VendelboAllM/F
8:09:02
10296
Sanela Jusic-F
2:43:00
10299
Lise Thodberg-F
2:43:00
10295
Hans Thodberg-M
2:43:02
 
128
mario partyAllM/F
8:13:26
10114
Palle Plaetner Johansen-M
2:44:27
10111
Maria Fagerberg Sams-F
2:44:29
10113
Julia Fagerberg Sams-F
2:44:29
 
129
buns on the runAllM/F
8:18:28
10982
Camilla sig Kristensen-F
2:46:08
10985
nicolai Sig Kristensen-M
2:46:09
10983
Malene Ravn-F
2:46:10