Flammen Liga powered by SRAM 2017 #3 Varde

Results

Lucca Bennetzen
Racing89ers
De viste resultater er kontrolleret og godkendte
Resultat

2 omgange

Timer Minutter Sekunder

Distance U11
Omgange 2
Samlet tid 31:38
Placering
Samlet 1 af 10
Mænd 1 af 10
Point
MTBLiga Point 200
Detaljer
Distance i alt 6 km
Distance (omgang) 3 km
Gennemsnit omgang 15:42
11,46 km/t
Hurtigste omgang 15:20
11,73 km/t
Langsomste omgang 16:03
11,20 km/t
Deltager (#1801)
Lucca Bennetzen
Racing89ers
Danmark
Mand, 10 år (15 i dag)
Omgange
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang Samlet tid
Tid Tempo Tid Placering Klokken
Omgang 0 0:14 0:14 1 09:00:12
Omgang 1 15:20 11,73 km/t 15:34 1 09:15:33
Omgang 2 16:03 11,20 km/t 31:38 1 09:31:37
 
Omgangstider
Andre resultater for Lucca
ArrangementDistancePlaceringNettotid
Allbike - KidsLiga 20212 KM152:16
Allbike CX cup 20/21 #1 Randers-126:09
DM XCO - Vejle 20204800 Meter300:02
DM XCM - Viborg 202025 KM81:15:36
Tour de Tønder 2 - 2020750 Meter1036:20
Tour de Tønder 2 - 2020750 Meter815:03
Tour de Tønder 2 - 2020750 Meter61:06
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020-100:10
Cyklebørsen MTBvintercup # 5 (2019/20)4,5 KM131:29
Cyklebørsen MTBvintercup # 3 (2019/20)4,5 KM134:23
Cyklebørsen MTBvintercup # 1 (2019/20)4,5 KM137:37
Blåvand MTB Challenge 20197,5 KM450:04
Allbike CX cup 19/20 #2 (Hasle Bakker)2,6 KM225:39
Cross - Vejen BC0,9 KM635:05
INVITA MTB RACE BLÅBJERG 20194,5 KM336:12
Shimano Ligaen 2019 p/b SIXT #4 Copenhagen-132:00
Allbike Cuppen 2019 - #8 Randers 894 KM147:34
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #3 Aalborg-134:04
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb5,3 KM1051:34
Allbike Cuppen 2019 - #7 Viborg-348:05
Race Days Kolding p/b SRAM #2-139:40
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #2 Varde4,2 KM140:54
Allbike Cuppen 2019 - #5 Aarhus MTB-332:43
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers9 KM1248:58
CLUB LA SANTA MTB CUP '19 - #4 Grusgraven, Varde6 KM143:57
Race Days Vejle p/b SRAM #14800 Meter145:23
Race Days Vejle p/b SRAM #1 SHORT TRACK1 KM116:11
Allbike Cuppen 2019 - #3 Hinnerup-226:53
DCU XCO - Viborg MTB-140:27
Allbike Cuppen 2019 - #2 Hammel-434:03
DM XCM 2019 - Aarhus MTB25 KM11:22:21
Allbike Cuppen 2019 - #1 Grenå-432:13
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #1 Holte3 KM242:11
DCU XCO - Racing Kolding sæsonåbneren 20195,2 KM147:41
Silkeborg MTB 201950 KM992:50:55
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2019 - #39,5 KM431:31
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2019 - #26,3 KM246:20
Cyklebørsen MTBvintercup # 4 (2018/19)4,5 KM234:54
Allbike CX cup #4 Aalborg-123:48
Cyklebørsen MTBvintercup # 3 (2018/19)4 KM129:54
Allbike CX cup #3 Randers-429:32
Cyklebørsen MTBvintercup # 2 (2018/19)6 KM242:15
Aarhus MTB Cross powered by Cykelservice.dk2,65 KM217:00
Cyklebørsen MTBvintercup # 1 (2018/19)4,5 KM70:35
MTB Randers Klubmesterskab 2018-252:48
INVITA MTB RACE BLÅBJERG 20184,5 KM125:15
DCU MTB XCO Viborg5,2 KM338:41
XCO UCI C1 Kolding Race Day's p/b SRAM 2018-253:07
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 6-341:00
Silkeborg MTB 201850 KM1552:55:34
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 54 KM432:13
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 45 KM539:31
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 3-338:18
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 24,5 KM432:32
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 14,5 KM232:39
DCU MTB XCO 7130+-122:18
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #5 Vejle C13 KM132:40
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #4 Silkeborg C11 KM134:26
Webike 2017 - #6 Kolding-237:14
Webike 2017 - #5 Hammel-435:46
Webike 2017 - #4 Hinnerup-434:51
Webike 2017 - #3 Racing 89ers4,9 KM438:20
Webike 2017 - #2 Vejle-334:12
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #2 Holte3 KM243:12
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #1 DMK3 KM122:54
Webike 2017 - #1 Grenå-247:36
Xtraordinaer KIDZ MTB Race-130:42
Xtraordinaer KIDZ MTB Race-130:39
DCU XCO, Morsø3,5 KM144:13
MTB Randers Street Challenge 2016 (Motion)3,5 KM11:00:46
Schmidt Cykler Randers MTB 201510,2 KM1140:29

Sponsor