Spar Kron 1/4 Jernmand 2018

596 deltagere

Startnr. Deltager Distance
403Thomas Kingo Karlsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
124Thomas Klinge1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
45Thomas Kühl1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
274Thomas Laursen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
95Thomas Lindsten1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
496Thomas Lykke1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
654Thomas NielsenAspirant - 600-9-3,5
468Thomas Rasmussen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
306Thor Cramer1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
176Tina Egholm1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
84Tina Tangen Jespersen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
356Tina Thomsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
205Tina Tjørná1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
110Tine Bjerring Skipper1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
334Tinna Brøste1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
241Tobias Jessen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
262Tom Lejel1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
52Tom Ryom Jensen Jensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
211Tommy Bach1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
76Tommy Hald1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
186Tonni Aagesen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
375Torben Hansen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
411Torben Langberg1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
51Torben Olesen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
313Trine Jakobsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
213Trine Larsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
191Trine Vadsholm1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
99Ulla Jørgensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
317Ulla Radmer1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
528Ulrich Ladefoged1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
421Ulrich Müller1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
427Ulrik Boye Kure1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
287Ulrik Trend Mogensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
220Unni From1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
88Ute Mikkelsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
227Vagn Hugger1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
623Valdemar Reventlow-MourierAspirant - 600-9-3,5
636Valdemar SolokAspirant - 600-9-3,5
641Valentin ThordalAspirant - 600-9-3,5
383Vegard Folde1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
230Vibeke Rhode Thyre1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
94Victor Blach Petersen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
607Victor Tvistholm JørgensenAspirant - 600-9-3,5
615Victoria Vestergaard HansenAspirant - 600-9-3,5
234Winnie Blomberg1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
140Winnie Mortensen Hvam1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)

Antal: 596