Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
| Allan Funk Larsen
Funky Run
| Funky Run | København K | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Funky Run | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Andreas Proschowsky
Team Pøllefar
| Team Pøllefar | Alleroed | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Pøllefar | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Anette Poulsen
Team Dødsintervaller
| Team Dødsintervaller | Holbæk | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Dødsintervaller | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Anja Brøndtved
Ganløse-pigerne
| Ganløse-pigerne | Stenløse | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ganløse-pigerne | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Anna Warburg Petersen
MajaAnna
| MajaAnna | Brønshøj | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
MajaAnna | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Anne Malene Nissen
Skinny legs
| Skinny legs | | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skinny legs | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Bine Malund Lind
Uhmm.
| Uhmm. | København | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Uhmm. | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Bjarke Boserup
Team Random Noobs
| Team Random Noobs | København S | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Random Noobs | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Bjarke Madsen
M.F. på afveje
| M.F. på afveje | Harlev J | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
M.F. på afveje | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Christian Grønberg
Team Pøllefar
| Team Pøllefar | Frederiksberg | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Pøllefar | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Christopher Hansen
Klatre makker
| Klatre makker | Aalborg | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Klatre makker | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Emil Løjborg
Klatre makker
| Klatre makker | Aalborg | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Klatre makker | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Gritt Jakobsen
#vinderlejr
| #vinderlejr | Frederikssund | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
#vinderlejr | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Hanne Rasmussen
WATeam
| WATeam | | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
WATeam | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Jacques Dehnbostel
Team VUMB
| Team VUMB | Ebeltoft | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team VUMB | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Janne Smidt
WATeam
| WATeam | Værløse | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
WATeam | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Janni Pedersen
Junglerun
| Junglerun | Hvidovre | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Junglerun | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Jens Bindslev Skov
Team Skov
| Team Skov | Valby | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Skov | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Jens Veng Isaksen
Team BI
| Team BI | Odder | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team BI | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Jesper James Jensen
Team Dødsintervaller
| Team Dødsintervaller | Borup | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Dødsintervaller | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Julie Keller
Luntende Analog GIS
| Luntende Analog GIS | København S | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Luntende Analog GIS | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Kasper Vork
Hurtig Hygge
| Hurtig Hygge | København N | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hurtig Hygge | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Kim Frandsen
ARGH2
| ARGH2 | Frederiksberg | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
ARGH2 | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Kim H. Poulsen
100 år og så står vi her
| 100 år og så står vi her | Aarhus N | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
100 år og så står vi her | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Kirsten Kirk Jepsen
Team Vi kom da frem
| Team Vi kom da frem | Bagsværd | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Vi kom da frem | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Kristoffer Gade
Team Random Noobs
| Team Random Noobs | Aarhus V | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Random Noobs | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Lærke Krag Møller
VUMB
| VUMB | | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
VUMB | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Lene Bindslev Skov
Team Skov
| Team Skov | Valby | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Skov | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Lise Kronborg
Team Vi kom da frem
| Team Vi kom da frem | Kongens Lyngby | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Vi kom da frem | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Lotte Rønfeldt
ARGH2
| ARGH2 | København N | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
ARGH2 | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Mads Flansmose
M.F. på afveje
| M.F. på afveje | Vanløse | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
M.F. på afveje | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Mads Troelsgård
Masanga Racing
| Masanga Racing | | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Masanga Racing | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Maja Liep
#vinderlejr
| #vinderlejr | Holbæk | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
#vinderlejr | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Maja Maraldo
MajaAnna
| MajaAnna | Brønshøj | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
MajaAnna | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Martin Nedergaard Jeppesen
Team Jeppesen
| Team Jeppesen | Ringe | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Jeppesen | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Michael Boye
Team BI
| Team BI | Hovedgård | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team BI | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Michael Rønde
Shamrock
| Shamrock | | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Shamrock | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Morten Obel
Shamrock
| Shamrock | | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Shamrock | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Niels Anton Esbensen
Uhmm.
| Uhmm. | Copenhagen | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Uhmm. | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Peter R. Pallesen
100 år og så står vi her
| 100 år og så står vi her | Sønderborg | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
100 år og så står vi her | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Rikke Steger-Lillelund
Ganløse-pigerne
| Ganløse-pigerne | Stenløse | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ganløse-pigerne | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Rosa Jensen
VUMB
| VUMB | | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
VUMB | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Rune Funk Duer Larsen
Funky Run
| Funky Run | København N | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Funky Run | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Simon Troelsgaard
Masanga Racing
| Masanga Racing | Brønshøj | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Masanga Racing | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Søren Høst Larsen
MereLars
| MereLars | København S | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
MereLars | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Søren Walmar Hansen
Hurtig Hygge
| Hurtig Hygge | Farum | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hurtig Hygge | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Steen Hulthin Rasmussen
Luntende Analog GIS
| Luntende Analog GIS | København NV | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Luntende Analog GIS | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Stinus Jeppesen
Team Jeppesen
| Team Jeppesen | København S | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Jeppesen | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
| Thit Isabel Larsen
MereLars
| MereLars | København S | Kort (2 x 2 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
MereLars | Kort (2 x 2 timer) |
|
| Thomas Juel Christensen
Skinny legs
| Skinny legs | Værløse | Lang (2 x 3,5 timer) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skinny legs | Lang (2 x 3,5 timer) |
|