Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
298 | Jørn Kempel | Heat 5 (10:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
1808 | Jørn Klemmensen | Heat 29 (12:20) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
2941 | Jørn Leth-Espensen | Heat 49 (14:50) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
1267 | Josefin Thorell | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
4039 | Josefine Nielsen | Heat 69 - eliteheat damer/piger (16:30) - Max | 2.000 meter individuelt | |
3643 | Josefine Staudt | Heat 61 (15:50) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
4029 | Josefine Zebitz | Heat 69 - eliteheat damer/piger (16:30) - Max | 2.000 meter individuelt | |
1487 | Joseph Berindei | Heat 20 (11:35) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2361-3 | Joseph Bonk | Heat 40 (13:40) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1086 | Joseph Schaefer | - | 2.000 meter individuelt | |
1547 | Josephine Brix Kronborg | Heat 25 (12:00) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
1421 | Josephine Hebsgaard | Heat 23 (11:50) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3415 | Josephine Hebsgaard | Heat 57 (15:30) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
4057 | Joshua Sidebotham | Heat 70 - eliteheat herre/drenge (16:45) - Ma | 2.000 meter individuelt | |
2934 | Judith Hjelm | Heat 49 (14:50) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
1390 | Judy Eriksson | Heat 22 (11:45) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3557 | Judy Hjulmand | Heat 59 (15:40) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
539 | Júlia Machado | Heat 8 (10:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
792 | Julia Winklewski | Heat 12 (10:55) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
1504 | Julian Bailey | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1012 | Julian Hagemeister | Heat 16 (11:15) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2467 | Juliana Trusele | Heat 42 (14:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2732 | juliane Krogh | Heat 46 (14:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3847 | Juliane Sarauw Lundsgaard | Heat 66 - (16:15) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
295 | Julie Aagaard | Heat 5 (10:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
1031 | Julie Abildgaard | Heat 16 (11:15) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
178 | Julie Blom | Heat 3 (10:10) - Max svømmetid: 90 min. | 2.000 meter individuelt | |
3961 | Julie Bojesen | Heat 68 - (16:20) - Max svømmetid: 35 min. | 2.000 meter individuelt | |
1905 | Julie Bondo Jakobsen | Heat 30 (12:25) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
3862 | Julie Brøggler | Heat 66 - (16:15) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3697 | Julie Hasløv Frankel | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
340 | Julie Lee Clausen | Heat 5 (10:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
1850 | Julie Lloyd | Heat 29 (12:20) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
3059 | Julie Ørbæk Møller | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
1978 | Julie Østergaard | Heat 31 (12:30) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
3713 | Julie Philip | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2300-4 | Julie Rose Bang | Heat 37 (13:25) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2086 | Julie Schack | Heat 33 (12:40) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3323 | Julie Solvang | Heat 56 (15:25) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
18 | Julie Valentin | Heat 1 (10:00) - Max svømmetid: 90 min. / Lan | 2.000 meter individuelt | |
2419 | Julie Walas | Heat 41 (14:10) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
3276 | Julie Walbech | Heat 55 (15:20) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
3234 | Julius Schneider | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2318-4 | Justas Stanislovaitis | Heat 38 (13:30) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
3425 | Jutta Fitzner | Heat 51 (15:00) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2713 | Jutta Weinkouff | Heat 46 (14:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3077 | Jytte Seligmann | Heat 52 (15:05) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1589 | K Jacobsen | Heat 25 (12:00) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
42 | Kaare Klit Joansen | Heat 1 (10:00) - Max svømmetid: 90 min. / Lan | 2.000 meter individuelt | |
1519 | Kærleif Danielsen | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt |