Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Distance |
108 | Jan Hansen
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
78 | Jesper Børsting
Hinnerup løberne
| Hinnerup løberne | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hinnerup løberne | 1/2 marathon |
|
15 | Jesper Plesner Jakobsen
Aarhus 1900 Triathlon
| Aarhus 1900 Triathlon | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | 1/2 marathon |
|
49 | Jette Mølgaard
Odder Atletik og motion
| Odder Atletik og motion | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odder Atletik og motion | 1/2 marathon |
|
1 | Jette Vestergaard Johansen
Glamsbjerg motion
| Glamsbjerg motion | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Glamsbjerg motion | 1/2 marathon |
|
33 | Joachim Lykke
Tandlægerne Oddersmil
| Tandlægerne Oddersmil | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tandlægerne Oddersmil | 1/2 marathon |
|
6 | Johanne Hedegaard | | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
75 | Johnni Buchholdt
OAM
| OAM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OAM | 1/2 marathon |
|
142 | Johnny Fjelsted Reck Stagsted
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
96 | Jonas Jørgensen | | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
74 | Jørgen Orehøj Erichsen
Odder Atletik & Motion
| Odder Atletik & Motion | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odder Atletik & Motion | 1/2 marathon |
|
139 | Jørn Rokkjær
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
41 | Kai Thygesen
Odder Atletik og Motion
| Odder Atletik og Motion | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odder Atletik og Motion | 1/2 marathon |
|
29 | Karsten Skouboe Kristensen
Odder kommune
| Odder kommune | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odder kommune | 1/2 marathon |
|
84 | Kasper Kirkeby Jacobsen
SPÆN
| SPÆN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
SPÆN | 1/2 marathon |
|
73 | Keiichi Ishibori | | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
61 | Kenneth Lars Windfeldt
Ingen
| Ingen | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ingen | 1/2 marathon |
|
53 | Kim Christensen
BMI Løb & Motion
| BMI Løb & Motion | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BMI Løb & Motion | 1/2 marathon |
|
109 | Kim Nymark
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
110 | Kim Skaadegaard
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
87 | Kirsten Sønder
Hjemmeværnskompagni Odder
| Hjemmeværnskompagni Odder | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hjemmeværnskompagni Odder | 1/2 marathon |
|
103 | Kirsten Steinicke
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
51 | Kjell Bojlesen
Odder Atletik og Motion
| Odder Atletik og Motion | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odder Atletik og Motion | 1/2 marathon |
|
85 | Klaus Braad | | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
93 | Klaus Rasmussen
Galten FS
| Galten FS | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Galten FS | 1/2 marathon |
|
68 | Knud Højsgaard | | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
136 | Kristian Overgaard
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
119 | Kristian Poulsen
Gylling Efterskole
| Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
111 | Kurt Handberg
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
67 | Lars Christoffersen
Skanderborg løbeklub
| Skanderborg løbeklub | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skanderborg løbeklub | 1/2 marathon |
|
7 | Lars Fjorback
Team happyface
| Team happyface | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team happyface | 1/2 marathon |
|
97 | Lars Foged Nørgaard
DHK / Funder Løbeklub
| DHK / Funder Løbeklub | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DHK / Funder Løbeklub | 1/2 marathon |
|
17 | Lars Larsen
Aarhus 1900 Triathlon
| Aarhus 1900 Triathlon | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | 1/2 marathon |
|
16 | Lene Møller Petersen
-
| - | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
79 | Leo Justesen
Vejle IF
| Vejle IF | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vejle IF | 1/2 marathon |
|
5 | Lis Dalsgaard
Odder Atletik og Motion
| Odder Atletik og Motion | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Odder Atletik og Motion | 1/2 marathon |
|
19 | Lise Højmark
Stensballe Runners
| Stensballe Runners | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stensballe Runners | 1/2 marathon |
|
130 | Lise Mikkelsen
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
2 | Lise Svidt Malle
Tilst løberne
| Tilst løberne | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tilst løberne | 1/2 marathon |
|
91 | Luciano Cappello | | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
121 | Mads Emil Holm
Gylling Efterskole
| Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
117 | Magnus Kaiser
Gylling Efterskole
| Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
104 | Mai Gisselman
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
116 | Malte Christensen
Gylling Efterskole
| Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
123 | Marcus Sternberg
Gylling Efterskole
| Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gylling Efterskole | 1/2 marathon |
|
112 | Martin Bentzen
Aarhus 1900 AM
| Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 AM | 1/2 marathon |
|
11 | Martin Bøndergaard Sørensen
Aarhus 1900 Triathlon
| Aarhus 1900 Triathlon | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | 1/2 marathon |
|
18 | Martin Gross | | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
77 | Martin Østergaard
Hinnerup Løberne
| Hinnerup Løberne | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hinnerup Løberne | 1/2 marathon |
|
151 | Martin Skovgaard | | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|