De viste resultater er kontrolleret og godkendte
Resultat
3 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U13 |
Omgange | 3 |
Samlet tid | 52:32 |
Point | 80 |
Detaljer
Starttidspunkt | 12:00:00 |
Dato | 9. juni 2018 |
Detaljer
Teknikøvelse (straftid) | 1:05 |
Distance i alt | 12,51 km |
Distance (omgang) | 4,17 km |
Gennemsnit omgang | 17:09 14,59 km/t |
Hurtigste omgang | 13:59 17,88 km/t |
Langsomste omgang | 19:03 13,12 km/t |
Deltager (#1612)
Oskar Koudal | |
Varde Cykelklub | |
Danmark | |
Mand, 10 år (16 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 1 | 13:59 | 17,88 km/t | 13:59 | 7 | 12:13:59 | |||
Omgang 2 | 18:23 | 13,60 km/t | 32:23 | 7 | 12:32:23 | |||
Omgang 3 | 19:03 | 13,12 km/t | 51:27 | 8 | 12:51:27 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Oskar Koudal
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DM i cykelcross 2024 - Holbæk | 14-01-2024 | 2,7 KM | 6 | 7 omgange | 50:39 | 22,38 km/t | 2:40 min/km |
JYSK-FYNSK MESTERSKAB CROSS - Skive | 26-11-2023 | 2400 Meter | 4 | 11 omgange | 57:58 | 27,32 km/t | 2:11 min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - UCI C2 | 29-10-2023 | 2 KM | 13 | 5 omgange | 46:20 | 12,95 km/t | 4:38 min/km |
Party Prijs CK Aarhus - UCI C2 | 28-10-2023 | 2 KM | 15 | 6 omgange | 44:19 | 16,24 km/t | 3:41 min/km |
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 4 | 3 omgange | 1:47:57 | 33,51 km/t | 1:47 min/km |
Shimano MTB Liga #6 - DMK C2 | 24-09-2023 | 5,8 KM | 10 | 4 omgange | 1:15:11 | 18,51 km/t | 3:14 min/km |
Varberg Cyclocross UCI C2 - SWE-Cup # 1 | 23-09-2023 | 3 KM | 13 | 5 omgange | 43:01 | 20,92 km/t | 2:52 min/km |
DM XCM 2023 Holte MTB | 03-09-2023 | 22 KM | 4 | 2 omgange | 1:37:42 | 27,02 km/t | 2:13 min/km |
Shimano MTB Liga #4 - Sorø C2 | 20-08-2023 | 5,5 KM | 7 | 3 omgange | 54:19 | 18,22 km/t | 3:17 min/km |
Shimano MTB Liga #3- Varde C2 | 11-06-2023 | 6 KM | 7 | 4 omgange | 1:09:18 | 20,77 km/t | 2:53 min/km |
XCC (Short track) MTB DM 2023 - Aalborg MTB | 28-05-2023 | 1,1 KM | 6 | 11 omgange | 22:47 | 31,85 km/t | 1:53 min/km |
XCO MTB DM 2023 - Aalborg MTB | 27-05-2023 | 5,8 KM | 5 | 4 omgange | 1:06:21 | 20,97 km/t | 2:51 min/km |
Shimano MTB Liga #2 - Roskilde C2 | 14-05-2023 | 5 KM | 11 | 5 omgange | 1:09:14 | 21,66 km/t | 2:46 min/km |
Shimano MTB Liga #1 - Randers C1 | 30-04-2023 | 4,7 KM | 7 | 4 omgange | 1:05:28 | 17,23 km/t | 3:28 min/km |
MTB KOLDING - DCU XCO løb 2023 | 16-04-2023 | 4 KM | 8 | 4 omgange | 58:03 | 16,54 km/t | 3:37 min/km |
DM i cykelcross 2023 - ABC København | 14-01-2023 | - | 2 | 5 omgange | 42:00 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross Cup Finale - Møllebakken, Kalundborg CC | 08-01-2023 | - | 1 | 6 omgange | 45:56 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross Cup 5. afdeling - Holbæk Cykelsport | 03-12-2022 | 3000 Meter | 3 | 5 omgange | 37:57 | 23,71 km/t | 2:31 min/km |
4 afdeling CX Cup 22/23 - Cykling Odense | 06-11-2022 | 2500 Meter | 1 | 6 omgange | 44:12 | 20,35 km/t | 2:56 min/km |
Grote Prijs - Cross Cup #3 - CK Aarhus | 30-10-2022 | 1500 Meter | 1 | 8 omgange | 30:57 | 23,26 km/t | 2:34 min/km |
Party Prijs * AftenCross * Cross Cup #2 - CK Aarhus | 29-10-2022 | 1500 Meter | 1 | 8 omgange | 36:06 | 19,94 km/t | 3:00 min/km |
CX - Skrænten CC & JC CC | 09-10-2022 | - | 1 | 6 omgange | 36:36 | 0,00 km/t | - min/km |
Crosscup 1. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2022 | - | 1 | 6 omgange | 37:00 | 0,00 km/t | - min/km |
Shimano MTB Liga #6 - DMK C2 | 11-09-2022 | 5,8 KM | 20 | 4 omgange | 1:01:19 | 22,70 km/t | 2:38 min/km |
Aarhus MTB - DCU XCO løb (J/F mesterskab) | 28-08-2022 | 6,7 KM | 16 | 2 omgange | 42:43 | - | - |
Shimano MTB Liga #5 - Holte C2 | 14-08-2022 | 5,8 KM | 16 | 4 omgange | 1:09:01 | 20,17 km/t | 2:58 min/km |
XCC (Short Track) MTB DM 2022 - Rold | 26-06-2022 | 1,1 KM | 19 | 6 omgange | 22:10 | 17,86 km/t | 3:21 min/km |
XCO MTB DM 2022 - Rold | 25-06-2022 | 5,8 KM | 27 | 4 omgange | 1:07:36 | 20,59 km/t | 2:54 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '22 - #4 Bramming MTB Track | 16-06-2022 | 6,8 KM | 2 | 3 omgange | 1:00:02 | 20,38 km/t | 2:56 min/km |
Shimano MTB Liga #4 - Varde C2 | 12-06-2022 | 5,8 KM | 21 | 4 omgange | 1:12:51 | 19,11 km/t | 3:08 min/km |
Shimano MTB Liga #3 - Randers C1 | 05-06-2022 | 4,7 KM | 29 | 2 omgange | 49:43 | - | - |
CLUB LA SANTA MTB CUP '22 - #3 Militærskoven, Varde | 02-06-2022 | 6,8 KM | 51 | 1 omgange | 25:40 | 15,90 km/t | 3:46 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '22 - #2 Tjæreborg MTB Track | 05-05-2022 | 6,8 KM | 2 | 3 omgange | 58:07 | 21,06 km/t | 2:50 min/km |
Shimano MTB Liga #1 - Odense C2 | 24-04-2022 | 5,8 KM | 22 | 4 omgange | 58:32 | 23,78 km/t | 2:31 min/km |
MTB KOLDING - DCU XCO løb 2022 | 03-04-2022 | 4 KM | 17 | 4 omgange | 1:04:14 | 14,94 km/t | 4:00 min/km |
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2022 - #2 Grusgraven | 27-02-2022 | 6 KM | 10 | 3 omgange | 1:06:07 | 16,33 km/t | 3:40 min/km |
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2022 - #1 Bordrup | 30-01-2022 | 6,5 KM | 11 | 3 omgange | 1:04:40 | 18,09 km/t | 3:19 min/km |
DM Cyklecross 2022 - Grote Prijs CK Aarhus | 08-01-2022 | 1500 Meter | 9 | 6 omgange | 39:11 | 13,78 km/t | 4:21 min/km |
Cyklecross Cup 8 // Amager CR -dag 1 | 18-12-2021 | - | 4 | 5 omgange | 41:37 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross CUP 7 afdeling - Cykling Odense | 05-12-2021 | - | 7 | 6 omgange | 49:52 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 6 // Supercross ved Super Arenaen | 28-11-2021 | - | 6 | 5 omgange | 40:55 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross JFM - Vejen BC | 14-11-2021 | 2,1 KM | 3 | 7 omgange | 39:56 | 22,09 km/t | 2:43 min/km |
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC | 07-11-2021 | - | 5 | 6 omgange | 40:53 | 0,00 km/t | - min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - Cross Cup #2 - Søndag | 31-10-2021 | 2,5 KM | 7 | 7 omgange | 39:17 | 26,72 km/t | 2:14 min/km |
Party Prijs – AftenCross – Cross Cup #1 - CK Aarhus - Lørdag | 30-10-2021 | 2,2 KM | 7 | 7 omgange | 37:03 | 24,93 km/t | 2:24 min/km |
INVITA MTB RACE BLÅBJERG 2021 | 24-10-2021 | 4,5 KM | 18 | 25:37 | 25:37 | - | - |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #5 - Roskilde C2 2021 | 02-10-2021 | 5 KM | 2 | 3 omgange | 46:41 | 19,27 km/t | 3:06 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #4 - Randers C2 | 19-09-2021 | 4,19 KM | 29 | 1 omgange | 19:40 | - | - |
CLUB LA SANTA MTB CUP '21 - #8 Blåbjerg (Lang) | 16-09-2021 | 6,8 KM | 1 | 2 omgange | 41:52 | 19,49 km/t | 3:04 min/km |
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 13,56 KM | 14 | 3 omgange | 1:08:51 | 35,45 km/t | 1:41 min/km |
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT | 11-09-2021 | 13,7 KM | 6 | 21:54,22 | 21:54,22 | 37,53 km/t | 1:35 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '21 - #7 Mentor IT MTB, Esbjerg | 09-09-2021 | 6,8 KM | 2 | 2 omgange | 41:26 | 19,69 km/t | 3:02 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #3 Sorø BC C2 | 05-09-2021 | 6 KM | 2 | 3 omgange | 53:22 | 20,23 km/t | 2:57 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '21 - #6 Blåbjerg | 02-09-2021 | 6,8 KM | 1 | 2 omgange | 34:13 | 23,84 km/t | 2:30 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '21 - #5 Grusgraven, Varde | 26-08-2021 | 6,8 KM | 1 | 2 omgange | 33:49 | 24,12 km/t | 2:29 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '21 - #4 Bramming MTB Track | 19-08-2021 | 6,8 KM | 2 | 2 omgange | 42:10 | 19,35 km/t | 3:06 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #2 - Rold C2 | 14-08-2021 | 4,8 KM | 3 | 3 omgange | 47:56 | 18,02 km/t | 3:19 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '21 - #3 Militærskoven, Varde | 05-08-2021 | 6,8 KM | 2 | 2 omgange | 41:28 | 19,67 km/t | 3:03 min/km |
Holte MTB DM 2021 | 26-06-2021 | - | 8 | 3 omgange | 52:03 | 0,00 km/t | - min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '21 - #1 Bordrup Plantage | 17-06-2021 | 6,8 KM | 1 | 2 omgange | 37:27 | 21,79 km/t | 2:45 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #1 - Varde C2 | 12-06-2021 | 5,8 KM | 5 | 3 omgange | 54:13 | 19,26 km/t | 3:06 min/km |
Cross Odense 6. dec. 2020. | 06-12-2020 | 2,65 KM | 2 | 5 omgange | 39:08 | 20,31 km/t | 2:57 min/km |
Grote Prijs CK Aarhus XVIII - søndag | 15-11-2020 | 2,3 KM | 1 | 6 omgange | 34:23 | 24,08 km/t | 2:29 min/km |
Party Prijs – AftenCross – lørdag | 14-11-2020 | 2,3 KM | 7 | 7 omgange | 40:15 | 23,99 km/t | 2:30 min/km |
Korona Prijs CK Aarhus XVI | 01-11-2020 | 2,3 KM | 1 | 4 omgange | 30:21 | 18,18 km/t | 3:18 min/km |
Korona Prijs CK Aarhus XVI - Lørdag | 31-10-2020 | 2,3 KM | 1 | 2 omgange | 35:35 | 7,76 km/t | 7:44 min/km |
X-sauce cuppen #3, XCO, Vejle 2020 | 10-10-2020 | 4,7 KM | 9 | 3 omgange | 49:10 | 17,21 km/t | 3:29 min/km |
X-sauce cuppen #2, XCO, Fredericia 2020 | 04-10-2020 | 4,8 KM | 11 | 3 omgange | 1:00:38 | 14,25 km/t | 4:12 min/km |
DM XCO - Vejle 2020 | 26-09-2020 | 4800 Meter | 14 | 3 omgange | 54:09 | 15,95 km/t | 3:45 min/km |
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb | 20-09-2020 | 13,56 KM | 20 | 3 omgange | 1:13:43 | 33,11 km/t | 1:48 min/km |
Vejle Supercross + J/F Mesterskab (Søndag) | 01-12-2019 | 2,65 KM | 8 | 5 omgange | 35:16 | 22,54 km/t | 2:39 min/km |
CROSS POWERED BY CYKELSERVICE.DK - Aarhus MTB - 6. afd af Ceramic Speed Cup | 17-11-2019 | 2,65 KM | 3 | 3 omgange | 31:53 | 14,96 km/t | 4:00 min/km |
Cross - Vejen BC | 10-11-2019 | 0,9 KM | 5 | 5 omgange | 34:14 | 7,88 km/t | 7:36 min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - Søndag | 27-10-2019 | 2,3 KM | 2 | 9 omgange | 34:33 | 35,93 km/t | 1:40 min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - Lørdag | 26-10-2019 | 2,3 KM | 4 | 4 omgange | 25:27 | 21,68 km/t | 2:46 min/km |
INVITA MTB RACE BLÅBJERG 2019 | 20-10-2019 | 4,5 KM | 6 | 2 omgange | 27:24 | 19,70 km/t | 3:02 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29-09-2019 | 8,6 KM | 15 | 3 omgange | 48:54 | 31,66 km/t | 1:53 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 16 | 2 omgange | 40:29 | 31,12 km/t | 1:55 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22-09-2019 | 7,4 KM | 1 | 4 omgange | 45:30 | 39,03 km/t | 1:32 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21-09-2019 | 25,3 KM | 3 | 1 omgange | 46:57 | 32,33 km/t | 1:51 min/km |
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 5 | 24-08-2019 | 7,4 KM | 10 | 3 omgange | 49:16 | 27,04 km/t | 2:13 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '19 - #7 Esbjerg (Mentor It MTB Park | 22-08-2019 | 6 KM | 4 | 2 omgange | 44:50 | 16,06 km/t | 3:44 min/km |
Race Days Kolding p/b SRAM #2 | 17-08-2019 | - | 3 | 5 omgange | 44:13 | - km/t | - min/km |
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding | 10-08-2019 | 11 KM | 6 | 2 omgange | 44:43 | 29,52 km/t | 2:01 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '19 - #6 Nymindegab | 08-08-2019 | 6 KM | 5 | 2 omgange | 49:00 | 14,69 km/t | 4:05 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 11 | 2 omgange | 1:04:04 | 29,03 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 11 | 2 omgange | 1:04:04 | 29,03 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 12 | 2 omgange | 48:18 | 30,80 km/t | 1:56 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 12 | 2 omgange | 48:18 | 30,80 km/t | 1:56 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 10 | 4 omgange | 49:53 | 27,42 km/t | 2:11 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 10 | 4 omgange | 49:53 | 27,42 km/t | 2:11 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 6 | 9:15 | 9:15 | 34,37 km/t | 1:44 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 6 | 9:15 | 9:15 | 34,37 km/t | 1:44 min/km |
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #2 Varde | 29-06-2019 | 4,2 KM | 10 | 3 omgange | 48:37 | 15,55 km/t | 3:51 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 5,7 KM | 8 | 5 omgange | 54:39 | 31,29 km/t | 1:55 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '19 - #5 Bramming MTB Track | 20-06-2019 | 6 KM | 7 | 2 omgange | 49:16 | 14,61 km/t | 4:06 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 16 | 3 omgange | 51:57 | 31,17 km/t | 1:55 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 7 | 2 omgange | 50:23 | 29,05 km/t | 2:03 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 16 | 2 omgange | 1:00:43 | 28,26 km/t | 2:07 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '19 - #4 Grusgraven, Varde | 06-06-2019 | 6 KM | 7 | 2 omgange | 52:01 | 13,84 km/t | 4:20 min/km |
Horsens - U17 TORNADO CUP 1 | 26-05-2019 | 6,4 KM | 8 | 3 omgange | 39:42 | 29,01 km/t | 2:04 min/km |
DM XCM 2019 - Aarhus MTB | 12-05-2019 | 25 KM | 5 | 1:35:28 | 1:34:44 | 15,83 km/t | 3:47 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '19 - #3 Militærskoven, Varde | 02-05-2019 | 6 KM | 7 | 2 omgange | 50:54 | 14,14 km/t | 4:14 min/km |
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2019 - #3 | 10-03-2019 | 9,5 KM | 9 | 1 omgange | 34:03 | 16,74 km/t | 3:35 min/km |
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2019 - #2 | 24-02-2019 | 6,3 KM | 11 | 2 omgange | 58:54 | 12,83 km/t | 4:40 min/km |
VESTERGADES CYKLER MTB CUP 2019 - #1 | 27-01-2019 | 6,5 KM | 4 | 2 omgange | 54:21 | 14,35 km/t | 4:10 min/km |
DM / Cycling Odense CykleCros | 13-01-2019 | 2600 Meter | 2 | 2 omgange | 25:30 | 12,23 km/t | 4:54 min/km |
SKJOLDS VÆRKSTED cykelcross i Fredericia | 08-12-2018 | 0,9 KM | 2 | 5 omgange | 22:09 | 12,19 km/t | 4:55 min/km |
Hasle Cyklecross powered by INTERLEX Advokater | 18-11-2018 | 2,7 KM | 1 | 3 omgange | 25:37 | 18,96 km/t | 3:09 min/km |
Aarhus MTB Cross powered by Cykelservice.dk | 17-11-2018 | 2,65 KM | 1 | 2 omgange | 16:49 | 18,89 km/t | 3:10 min/km |
Børge Madsen Cykler - MTB Klassikeren 2018 | 28-10-2018 | - | 1 | 3 omgange | 37:27 | 0,00 km/t | - min/km |
Grote Prijs (Lørdag) CeramicSpeed Cup | 27-10-2018 | 2,3 KM | 1 | 3 omgange | 22:47 | 18,16 km/t | 3:18 min/km |
INVITA MTB RACE BLÅBJERG 2018 | 21-10-2018 | 4,5 KM | 6 | 2 omgange | 28:17 | 19,08 km/t | 3:08 min/km |
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 22-09-2018 | 8 KM | 27 | 3 omgange | 58:23 | 24,66 km/t | 2:25 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #4 Aalborg | 15-09-2018 | 3 KM | 11 | 1 omgange | 22:44 | - | - |
Poul Erik Bech-løbet - 2 afd. Xtreme Cup - Kolding (DCU) | 09-09-2018 | 11 KM | 15 | 2 omgange | 45:19 | 29,12 km/t | 2:03 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #10 Randers (Finale) | 08-09-2018 | - | 3 | 2 omgange | 33:25 | - km/t | - min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '18 - #8 Blåbjerg | 06-09-2018 | 6 KM | 4 | 2 omgange | 1:00:32 | 11,89 km/t | 5:02 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #9 Vejle | 05-09-2018 | 3 KM | 2 | 2 omgange | 25:49 | 13,94 km/t | 4:18 min/km |
CLUB LA SANTA KIDS MTB CUP '18 - #3 Arnbjerg, Varde | 02-09-2018 | 3 KM | 1 | 5 omgange | 23:51 | 37,71 km/t | 1:35 min/km |
Hedensted Integoløbet - 1 afd. X-Treme Cup(DCU) | 01-09-2018 | 7,21 KM | 15 | 4 omgange | 1:00:26 | 28,63 km/t | 2:05 min/km |
Herning City Gadeløbet | 31-08-2018 | 1,6 KM | 3 | 10 omgange | 32:16 | 29,74 km/t | 2:01 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #8 Kolding | 22-08-2018 | - | 2 | 2 omgange | 25:27 | - km/t | - min/km |
CK Aarhus (DCU) | 19-08-2018 | 7,7 KM | 11 | 3 omgange | 46:32 | 29,78 km/t | 2:00 min/km |
"Rundt om Vandtårnet" Esbjerg (DCU) | 12-08-2018 | - | 4 | 8 omgange | 20:21 | 0,00 km/t | - min/km |
XCO UCI C1 Kolding Race Day's p/b SRAM 2018 | 11-08-2018 | - | 3 | 6 omgange | 1:00:48 | - km/t | - min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '18 - #6 Nymindegab | 09-08-2018 | 6 KM | 4 | 2 omgange | 49:10 | 14,64 km/t | 4:05 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29-07-2018 | 4,2 KM | 12 | 6 omgange | 49:18 | 30,67 km/t | 1:57 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29-07-2018 | 4,2 KM | 12 | 6 omgange | 49:18 | 30,67 km/t | 1:57 min/km |
Randers Bike Week #Samlet Resultat | 29-07-2018 | 4,2 KM | 11 | 0:00 | 3:09:58 | 1,33 km/t | 45:13 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28-07-2018 | 12,4 KM | 12 | 2 omgange | 50:14 | 29,62 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28-07-2018 | 12,4 KM | 12 | 2 omgange | 50:14 | 29,62 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27-07-2018 | 15,5 KM | 12 | 2 omgange | 1:06:40 | 27,90 km/t | 2:09 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27-07-2018 | 15,5 KM | 12 | 2 omgange | 1:06:40 | 27,90 km/t | 2:09 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26-07-2018 | 1,4 KM | 11 | 8 omgange | 23:46 | 28,27 km/t | 2:07 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26-07-2018 | 1,4 KM | 11 | 8 omgange | 23:46 | 28,27 km/t | 2:07 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '18 - #5 Grusgraven, Varde | 28-06-2018 | 6 KM | 5 | 2 omgange | 49:15 | 14,61 km/t | 4:06 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #6 Fredericia | 27-06-2018 | - | 2 | 2 omgange | 27:54 | - km/t | - min/km |
CLUB LA SANTA KIDS MTB CUP '18 - #2 Militærskoven, Varde | 24-06-2018 | 3 KM | 2 | 5 omgange | 33:13 | 27,09 km/t | 2:12 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '18 - #4 Bramming MTB Track | 21-06-2018 | 6 KM | 6 | 2 omgange | 49:33 | 14,53 km/t | 4:07 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #5 Aarhus MTB | 13-06-2018 | - | 4 | 2 omgange | 38:40 | - km/t | - min/km |
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) | 10-06-2018 | 4,14 KM | 10 | 6 omgange | 47:52 | 31,13 km/t | 1:55 min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '18 - #3 Militærskoven, Varde | 31-05-2018 | 6 KM | 7 | 2 omgange | 55:01 | 13,09 km/t | 4:35 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #4 CC Marselisborg | 30-05-2018 | - | 3 | 2 omgange | 48:47 | - km/t | - min/km |
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup | 27-05-2018 | 5,8 KM | 21 | 4 omgange | 46:55 | 29,67 km/t | 2:01 min/km |
Snejbjerg JFM TT | 26-05-2018 | 10,5 KM | 14 | 48:32 | 20:32 | 30,67 km/t | 1:57 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21-05-2018 | 14,2 KM | 23 | 2 omgange | 1:03:52 | 26,68 km/t | 2:14 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20-05-2018 | 12,2 KM | 11 | 2 omgange | 44:38 | 32,80 km/t | 1:49 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 14,4 KM | 26 | 2 omgange | 1:06:24 | 26,02 km/t | 2:18 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #3 Viborg | 16-05-2018 | - | 3 | 2 omgange | 42:35 | - km/t | - min/km |
Albike Cuppen 2018 - #2 Grenå | 02-05-2018 | - | 2 | 2 omgange | 43:27 | - km/t | - min/km |
CLUB LA SANTA MTB CUP '18 - #1 Bordrup Plantage | 19-04-2018 | 6 KM | 6 | 2 omgange | 58:31 | 12,30 km/t | 4:52 min/km |
Albike Cuppen 2018 - #1 Hammel | 18-04-2018 | 5 KM | 3 | 2 omgange | 59:03 | 10,16 km/t | 5:54 min/km |
Holstebro - Jysk Energi Løbet 2018 - Tornado Cup | 07-04-2018 | 16,4 KM | 17 | 2 omgange | 1:14:58 | 26,25 km/t | 2:17 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 02-04-2018 | 5,5 KM | 13 | 5 omgange | 1:03:58 | 25,79 km/t | 2:19 min/km |
VESTERGADES MTB CUP 2018 - #3 | 11-03-2018 | 9,4 KM | 16 | 1 omgange | 42:18 | 13,33 km/t | 4:30 min/km |
VESTERGADES MTB CUP 2018 - #2 | 25-02-2018 | 5,45 KM | 12 | 2 omgange | 50:13 | 13,02 km/t | 4:36 min/km |
Stevens Cross Cup 2017/18 - #3 | 04-02-2018 | 1,45 KM | 5 | 3 omgange | 23:08 | 11,28 km/t | 5:19 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: info@mtbliga.dk