3 Dage i Nord - #2 Thy

3 Dage i Nord - #2 Thy

Results

Mathias Bregnhøj
BHS - ALMEBORG BORNHOLM
Resultat

Nettotid

Timer Minutter Sekunder

Klasse A
Placering   (baseret på bruttotiden)
Samlet 23 af 28
Mænd 23 af 28
Point
Point 0
Detaljer
Hastighed 39,38 km/t
Tempo 1:31 min/km
Deltager (#156)
Mathias Bregnhøj
BHS - ALMEBORG BORNHOLM
Danmark
Mand, 22 år (26 i dag)
Mellemtider
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Mellemtid Samlet tid
Distance Tid Placering Tempo Tid Placering Klokken
23KM 23 km 35:48 17 38,55 km/t 35:48 17 09:35:48
46KM 23 km 33:21 5 41,38 km/t 1:09:09 1 10:09:09
69KM 23 km 33:38 37 41,03 km/t 1:42:47 26 10:42:47
92KM 23 km 35:44 9 38,62 km/t 2:18:31 16 11:18:31
115KM 23 km 35:50 17 38,51 km/t 2:54:21 15 11:54:21
138KM 23 km 34:43 28 39,75 km/t 3:29:04 24 12:29:04
145KM 7 km 11:24 3 36,84 km/t 3:40:28 9 12:40:28
152KM 7 km 11:03 10 38,01 km/t 3:51:31 6 12:51:31
159KM 7 km 10:45 23 39,07 km/t 4:02:16 23 13:02:16
Total 159 km 4:02:16 23 39,38 km/t 4:02:16 23 13:02:16
 
Andre resultater for Mathias
ArrangementDistancePlaceringNettotid
Fri Bike Shop - Sønderborg8,6 KM192:40:07
Tønder ACR - Hydro løbet 202127,6 KM493:07:34
Hobro løbet 202114,4 KM412:46:22
Odder CK25,3 KM143:41:53
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT13,7 KM332:16,39
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 202115 KM142:47:27
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg23,9 KM244:19:33
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder227,1 KM135:28:19
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give47,8 KM191:03:35
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup178,5 KM274:11:31
ABC Linjeløb 202117,6 KM773:12:51,02
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI 17,3 KM333:01:46,21
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 202112,4 KM382:27:51,22
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.27,4 KM593:41:19,30
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U194,1 KM33:01:33
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb14,6 KM323:19:38
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling5,2 KM602:39:37,40
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly6,9 KM143:23:03,16
DEMIN Cup – Uno-X Cup – Dame Cup 2020, Holbæk Cykelsport 23,1 KM393:41:58
Elite DM TT 2020, Slagelse CR44 KM1055:36,97
Herning JFM TT 202027 KM232:04
Poul Erik Bech Løbet 2020 /UnoX Cup U19 - Kolding - IKKE B&U-1932:41
C.H. Byg - FN Entreprise Løbet - Fredericia CC 9,7 KM222:49:14
DM Elite Linjeløb Fyn 202011,7 KM294:37:34
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT26,4 KM232:53,30
DM Elite Linjeløb - Esbjerg Cykelring Sport af 1919225 KM335:02:22
DM2019 ENKELTSTART - Esbjerg Cykelring Sport af 191940 KM2148:44
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 2-264:10:30
DM HOLD DCU 201947,1 KM1154:55
Kel-Berg GP Herning 2019 - Demin Cup 1 afd.194,9 KM374:29:54
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub18,3 KM523:08:13
Integoløbet Hedensted 11,23 KM13:13:41
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU)8,6 KM213:00:44
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU)23,5 KM23:31:41
Super Dæk løbet TT -Vejen CC25 KM732:01
CK Aarhus (DCU) 18,2 KM143:35:27
Grindsted DCU CUP - U19 Cup193,4 KM354:12:39
U23 DM Esbjerg TT - Alle klasser - Tornado Cup (DCU) 25 KM530:29
Nyborg + DEMIN Junior cup 4 afdeling (DCU) 25,5 KM73:43:49
Snejbjerg JFM TT 29,5 KM1438:53
Marcello Bergamo cup - Hammel 14,2 KM543:03:29
GP Volkswagen Herning - DCU Cup1189,4 KM174:43:22
Holstebro - Jysk Energi Løbet 2018 - Tornado Cup16,4 KM43:26:48
3 Dage i Nord - #1 Hjørring153,6 KM153:51:39
Tidtagning ved DCU Jylland / Fyn. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt: ole@fiskeriflaaden.dk