Snejbjerg JFM TT

Snejbjerg JFM TT

Resultater

Tore Troelsen
Herning Cykle Klub
Resultat

Nettotid

Timer Minutter Sekunder

Distance U15
Placering   (baseret på nettotiden)
Samlet 8 af 16
Mænd 8 af 16
Point
Point 0
Detaljer
Hastighed 37,17 km/t
Tempo 1:36 min/km
Deltager (#18)
Tore Troelsen
Herning Cykle Klub
Danmark
Mand, 12 år (15 i dag)
Mellemtider
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Mellemtid Samlet tid
Distance Tid Placering Tempo Tid Placering Klokken
7,4 km 7,4 km 12:00 6 37,00 km/t 12:00 6 10:09:00
14,5 km 7,1 km 11:24 8 37,37 km/t 23:24 8 10:20:24
Total 14,5 km 23:24 8 37,18 km/t 23:24 8 10:20:24
 
Andre resultater for Tore
ArrangementDistanceNettotid
CYKLER OG FRITID GADELØB1 KM30:14
Stevens Cross Cup 2017/18 - #1-36:32
Stevens Cross Cup 2017/18 - #2-29:05
Stevens Cross Cup 2017/18 - #31,45 KM25:14
Stevens Cross Cup 2017/18 - #41,85 KM28:05
3 Dage i Nord - #2 Thy7 KM1:11:17
3 Dage i Nord - #3 Aalborg5,5 KM1:09:20
Holstebro - Jysk Energi Løbet 2018 - Tornado Cup16,4 KM1:19:54
RY CC - AKVA - KVICKLY RY LØBET 2018 - Tornado Cup25,4 KM1:23:22
Rundt I Trehøje (Motion) 201865 KM1:37:24
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg14,4 KM1:20:58
Marcello Bergamo cup - Hammel 14,2 KM1:13:22
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup5,8 KM1:12:00
Nyborg + DEMIN Junior cup 4 afdeling (DCU) 8,5 KM58:04
U23 DM Esbjerg TT - Alle klasser - Tornado Cup (DCU) 13,97 KM21:41
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) 11,3 KM1:17:36
Grindsted TT for B&U, Junior Cup15,5 KM25:16
Middelfart - KUN B&U Klasser - Tornado Cup12,1 KM1:25:59
"Rundt om Vandtårnet" Esbjerg (DCU) -34:26
CK Aarhus (DCU) 7,7 KM1:01:56
Herning City Gadeløbet 1,6 KM23:55
Brædstrup - Ikke A (DCU)7,4 KM1:05:08
Poul Erik Bech-løbet - 2 afd. Xtreme Cup - Kolding (DCU)11 KM1:00:46
Odder + Demin Junior Cup #8 - 3 afd. Xtreme Cup (DCU)23,5 KM1:25:37
Hobro + Demin Junior Cup #9 - 4 Afd. Xtreme Cup(DCU)6,1 KM1:08:01
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU)23,5 KM1:28:48
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU)10,5 KM52:52
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU)8,6 KM57:32
Aarhus MTB Cross powered by Cykelservice.dk2,65 KM23:28
SKJOLDS VÆRKSTED cykelcross i Fredericia0,9 KM29:39
Cykelgear.dk cx Aalborg - CeramicSpeed Cup1,5 KM29:16
DM / Cycling Odense CykleCros2600 Meter33:57
Allbike CX cup #3 Randers-27:36
Meldgaardløbet 2019 - Rødekro Cykle Club RKCC23 KM1:17:16
CK Djurs - Kolind Løbet 201914,1 KM1:13:33
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A21,6 KM1:17:31
Agro Top løbet 2019 - Skive3,8 KM57:54
Vejle Brand Løbet - Vejle CK7,5 KM1:33:47
Horsens - U17 TORNADO CUP 119 KM1:04:17
Mascot Workwear løbet - Silkeborg14,3 KM1:13:29
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 412,2 KM1:05:54
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers9 KM58:18
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER12,1 KM1:00:26
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding11 KM54:35
CK Aarhus7,7 KM1:07:51
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 57,4 KM55:51
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT15,1 KM23:27,02
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb18,4 KM1:59:07
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE25,3 KM2:01:40
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg8,6 KM1:50:51
Hydro løbet 2019 - Tønder27,6 KM2:18:54
Allbike CX cup 19/20 #1 (Stoholm)-22:20
Grote Prijs CK Aarhus - Lørdag2,3 KM29:05
Cross - Vejen BC0,9 KM34:19
Cross - Fredericia Trihjulet2,2 KM38:44
Allbike CX cup 19/20 #2 (Hasle Bakker)2,6 KM22:37
Vejle Supercross + J/F Mesterskab (Søndag)2,65 KM30:44
Allbike CX cup 19/20 #3 (Uldum)-26:59
Allbike CX cup 19/20 #4 (Viborg)-29:42
Allbike CX cup 19/20 #5 (Randers)-25:05
Tidtagning ved DCU Jylland / Fyn (jfresultater@dcu-cykling.dk). Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt: Svend83@Hotmail.Com