Grindsted TT for B&U, Junior Cup

Grindsted TT for B&U, Junior Cup

Resultater

Gullborg Guttesen
Herning Cykle Klub
Resultat

Nettotid

Timer Minutter Sekunder

Distance U15P
Placering   (baseret på nettotiden)
Samlet 1 af 4
Kvinder 1 af 4
Point
Point 20
Detaljer
Hastighed 38,04 km/t
Tempo 1:34 min/km
Deltager (#408)
Gullborg Guttesen
Herning Cykle Klub
Danmark
Kvinde, 13 år (15 i dag)
Mellemtider
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Mellemtid Samlet tid
Distance Tid Placering Tempo Tid Placering Klokken
7,6 km 7,6 km 13:22 1 34,11 km/t 13:22 1 17:52:22
Mål 7,9 km 11:04 1 42,77 km/t 24:26 1 18:03:26
Total 15,5 km 24:26 1 38,04 km/t 24:26 1 18:03:26
 
Andre resultater for Gullborg
ArrangementDistanceNettotid
RY CC - AKVA - KVICKLY RY LØBET 2018 - Tornado Cup25,4 KM1:30:16
Rundt I Trehøje (Motion) 201865 KM1:46:42
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg14,4 KM1:22:23
Marcello Bergamo cup - Hammel 14,2 KM1:17:07
Snejbjerg JFM TT 14,5 KM22:42
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup5,8 KM1:12:03
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) 11,3 KM1:12:10
U23 DM Esbjerg TT - Alle klasser - Tornado Cup (DCU) 13,97 KM21:22
Hedensted Integoløbet - 1 afd. X-Treme Cup(DCU)7,21 KM1:16:55
Hobro + Demin Junior Cup #9 - 4 Afd. Xtreme Cup(DCU)6,1 KM1:10:52
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU)23,5 KM1:35:05
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU)10,5 KM58:21
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU)8,6 KM59:45
Meldgaardløbet 2019 - Rødekro Cykle Club RKCC23 KM1:36:25
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A21,6 KM1:24:06
Mascot Workwear løbet - Silkeborg14,3 KM1:20:53
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 412,2 KM1:07:52
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers9 KM1:03:28
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 57,4 KM58:01
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT15,1 KM29:34,71
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb18,4 KM1:01:18
Hydro løbet 2019 - Tønder27,6 KM2:18:55
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg8,6 KM1:58:20
Randers Bike Week #1 TT10,6 KM17:50
Randers Bike Week #2 Kriterium4,2 KM1:07:07
Randers Bike Week #3 Landevejsløb12,4 KM2:29:09
Tidtagning ved DCU Jylland / Fyn (jfresultater@dcu-cykling.dk). Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt: dcu@dcu-cykling.dk