Startnr. | Deltager | Hold | Land | Ønske Startgrupp | Distance |
399 | Annika Krag | | DEN | Eftermiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Eftermiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
397 | Ib Pedersen | | DEN | Eftermiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Eftermiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
389 | Pia Astrup | | DEN | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
385 | Connie Nielsen | | DEN | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
388 | Nina Krigebaum | | DEN | Formiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
373 | Jesper Jensen
Team Corgi
| Team Corgi | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Børn 5-15 år) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Corgi | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Børn 5-15 år) |
|
374 | Mathilde Poulsen
Team Corgi
| Team Corgi | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Corgi | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
375 | Søren Pedersen | | DEN | Formiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
398 | Sofie Wallenstrøm | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Børn 5-15 år) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Børn 5-15 år) |
|
376 | Henriette Olsen | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
377 | Chanette Olsen | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
378 | Monica Buske
Espergærde Dyreklinik 10 km
| Espergærde Dyreklinik 10 km | DEN | Eftermiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Espergærde Dyreklinik 10 km | Eftermiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
390 | Jannie Duelund | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
380 | Malene Lundsholm
Team Sam
| Team Sam | DEN | Formiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Sam | Formiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
381 | Ralph Grenaae
Team Sam
| Team Sam | DEN | Formiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Sam | Formiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
396 | Kamilla Juhl | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
395 | Malene Hansen
Team Lortehunde fra Fakse
| Team Lortehunde fra Fakse | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Lortehunde fra Fakse | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
394 | Anette Aaris-Larsen
Team Lortehunde fra Fakse
| Team Lortehunde fra Fakse | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Lortehunde fra Fakse | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
393 | René Pedersen
Team Lortehunde fra Fakse
| Team Lortehunde fra Fakse | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Lortehunde fra Fakse | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
392 | Mille Kyhl | | DEN | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
382 | Lars-Erik Rytter | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
391 | Sara Luplau | | DEN | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
342 | Sandra Warming
Norma Slænget
| Norma Slænget | DEN | Eftermiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Norma Slænget | Eftermiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
341 | Pauline Betts | | DEN | Eftermiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Eftermiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
304 | Claes Thor
Familjen Thor
| Familjen Thor | SWE | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Familjen Thor | Formiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
213 | Freja Crafack
Team Molly
| Team Molly | DEN | Eftermiddag | 7 KM - Lørdag (Børn 5-15 år) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Molly | Eftermiddag | 7 KM - Lørdag (Børn 5-15 år) |
|
212 | Tina Crafack
Team Molly
| Team Molly | DEN | Eftermiddag | 7 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Molly | Eftermiddag | 7 KM - Lørdag (Voksen) |
|
209 | Louise Jaszykevicz
Espergærde Dyreklinik 10 km
| Espergærde Dyreklinik 10 km | DEN | Eftermiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Espergærde Dyreklinik 10 km | Eftermiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
149 | Jozsef Piszman | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
152 | Tina Nørlund | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
299 | Erik Højfeldt Hermansen
Team Wasted Potentials
| Team Wasted Potentials | DEN | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Wasted Potentials | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
298 | Pernille Studsgaard Nielsen
Team Wasted Potentials
| Team Wasted Potentials | DEN | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Wasted Potentials | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
150 | Louise Vilhelmsen | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
331 | Birgitte S. Christensen | | DEN | Eftermiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Eftermiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
153 | Jesper Jensen | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
296 | Christoffer Fries
Team Nuggi
| Team Nuggi | DEN | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Nuggi | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
330 | Rasmus Søndergaard Nielsen
The Devil’s Watchdog
| The Devil’s Watchdog | DEN | Eftermiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
The Devil’s Watchdog | Eftermiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
329 | Malene Neye
The Devil’s Watchdog
| The Devil’s Watchdog | DEN | Eftermiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
The Devil’s Watchdog | Eftermiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
334 | Dorthe Zangenberg
HiGreve
| HiGreve | DEN | Eftermiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
HiGreve | Eftermiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
276 | Christine Neistrup
Team Shiva
| Team Shiva | DEN | Formiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Shiva | Formiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
275 | Maike Grosch
Team Shiva
| Team Shiva | DEN | Formiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Shiva | Formiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
274 | Pi Nilausen
Team Shiva
| Team Shiva | DEN | Formiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Shiva | Formiddag | 10 KM - Søndag (Voksen) |
|
46 | Jonas L. Andersen
Team Crazy
| Team Crazy | DEN | Formiddag | 7 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Crazy | Formiddag | 7 KM - Lørdag (Voksen) |
|
211 | Gitte Nielsen | | DEN | Eftermiddag | 7 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Eftermiddag | 7 KM - Lørdag (Voksen) |
|
270 | Jannik Duus Jensen | | DEN | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 7 KM - Søndag (Voksen) |
|
194 | Elisabeth Andersen
Team German Shepherd
| Team German Shepherd | DEN | Eftermiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team German Shepherd | Eftermiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
193 | Karina Holdt Andersen
Team German Shepherd
| Team German Shepherd | DEN | Eftermiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team German Shepherd | Eftermiddag | 10 KM - Lørdag (Voksen) |
|
197 | Katja Brunsgaard | | DEN | Eftermiddag | 7 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Eftermiddag | 7 KM - Lørdag (Voksen) |
|
332 | Anne Hedegaard
Team Kennel Høbjerghus
| Team Kennel Høbjerghus | DEN | Eftermiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
Team Kennel Høbjerghus | Eftermiddag | 3,5 KM - Søndag (Voksen) |
|
147 | Cissie C. Hansen | | DEN | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|
Hold | Ønske Startgrupp | Distance |
- | Formiddag | 3,5 KM - Lørdag (Voksen) |
|