Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Cykel | Distance |
| 4. Holdkammerat
K-vinder 2019
| K-vinder 2019 | | Cykel 100 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
K-vinder 2019 | Cykel 100 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Ala Christoffersen
The Girls
| The Girls | Skærbæk | Cykel 197 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
The Girls | Cykel 197 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Alice Petersen
Team Mia & Co.
| Team Mia & Co. | Vejen | Cykel 23 | 1 Cykel og 3 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Mia & Co. | Cykel 23 | 1 Cykel og 3 deltagere |
|
| Alice Thuesen
Helle hallen 1
| Helle hallen 1 | | Cykel 143 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Helle hallen 1 | Cykel 143 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
| Allan 3
Team Cocio - 1
| Team Cocio - 1 | | Cykel 94 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Cocio - 1 | Cykel 94 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Allan Lohals
Team DIF
| Team DIF | Esbjerg | Cykel 277 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team DIF | Cykel 277 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
| Allan Lyhne
Team Thunder Bro’s
| Team Thunder Bro’s | Outrup | Cykel 253 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Thunder Bro’s | Cykel 253 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
| Anders 4
Team Cocio - 3
| Team Cocio - 3 | | Cykel 93 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Cocio - 3 | Cykel 93 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anders Hansen
PwC 1
| PwC 1 | | Cykel 108 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
PwC 1 | Cykel 108 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
| Anders Sindum
Hos Bente 1
| Hos Bente 1 | Oksbøl | Cykel 159 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Hos Bente 1 | Cykel 159 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anette Hansen
Team Tarp Indoor Cyckling 1
| Team Tarp Indoor Cyckling 1 | | Cykel 145 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Tarp Indoor Cyckling 1 | Cykel 145 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Anette Kongerslev
ARCTIKOS TRUE BIKERS
| ARCTIKOS TRUE BIKERS | | Cykel 87 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
ARCTIKOS TRUE BIKERS | Cykel 87 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anira Wati Vestergaard
Maersk H2S Safety Services A/S
| Maersk H2S Safety Services A/S | Esbjerg | Cykel 131 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Maersk H2S Safety Services A/S | Cykel 131 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
| Anja Mahon
TEAM FOTOGRAF ANJA 2
| TEAM FOTOGRAF ANJA 2 | | Cykel 223 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
TEAM FOTOGRAF ANJA 2 | Cykel 223 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anna Juhl Eriksen
Team Gode Stænger 2
| Team Gode Stænger 2 | Sønder Stenderup | Cykel 259 | 1 Cykel og 3 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Gode Stænger 2 | Cykel 259 | 1 Cykel og 3 deltagere |
|
| Anna Juhl Eriksen
Team gode Stænger 1
| Team gode Stænger 1 | Kolding | Cykel 260 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team gode Stænger 1 | Cykel 260 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
| Anne 4
Team Cocio - 1
| Team Cocio - 1 | | Cykel 94 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Cocio - 1 | Cykel 94 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anne Brink Andersen
Darum IF
| Darum IF | | Cykel 236 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Darum IF | Cykel 236 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anne Dorte Kragh
Fanø 2
| Fanø 2 | | Cykel 36 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Fanø 2 | Cykel 36 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anne Dorte Kragh
Fanø 1
| Fanø 1 | | Cykel 35 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Fanø 1 | Cykel 35 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anne Laigaard
The biking brokers - 1
| The biking brokers - 1 | Esbjerg V | Cykel 181 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
The biking brokers - 1 | Cykel 181 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anne Mette Kjems
K-vinder 2019
| K-vinder 2019 | | Cykel 100 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
K-vinder 2019 | Cykel 100 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Anne Møller
PwC 2
| PwC 2 | | Cykel 109 | 1 Cykel og 8 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
PwC 2 | Cykel 109 | 1 Cykel og 8 deltagere |
|
| AnneMette 5
Mentor IT - 1
| Mentor IT - 1 | Esbjerg | Cykel 69 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Mentor IT - 1 | Cykel 69 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Annemette Kjærhus
Fanø 1
| Fanø 1 | | Cykel 35 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Fanø 1 | Cykel 35 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Anni Pedersen
Team Tarp Indoor Cyckling 1
| Team Tarp Indoor Cyckling 1 | Tarp | Cykel 145 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Tarp Indoor Cyckling 1 | Cykel 145 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Arne Ebbesen
Scan-El
| Scan-El | Brørup | Cykel 101 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Scan-El | Cykel 101 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
| Astrid Søderberg
Scan-El
| Scan-El | Brørup | Cykel 102 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Scan-El | Cykel 102 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Bente Dinesen
Titan 3
| Titan 3 | | Cykel 231 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Titan 3 | Cykel 231 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Bente Sindum
Hos Bente 2
| Hos Bente 2 | Oksbøl | Cykel 160 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Hos Bente 2 | Cykel 160 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Berit Dyngby
AMU Vest - 1
| AMU Vest - 1 | | Cykel 130 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
AMU Vest - 1 | Cykel 130 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
| Berit Simonsen
J. Rask Agro
| J. Rask Agro | | Cykel 2 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
J. Rask Agro | Cykel 2 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Birgitte Andreassen
Plejehjem - Esbjerg Kommune
| Plejehjem - Esbjerg Kommune | Esbjerg | Cykel 7 | 1 Cykel og 12 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Plejehjem - Esbjerg Kommune | Cykel 7 | 1 Cykel og 12 deltagere |
|
| Birgitte Larsen
PwC 2
| PwC 2 | | Cykel 109 | 1 Cykel og 8 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
PwC 2 | Cykel 109 | 1 Cykel og 8 deltagere |
|
| BO 4 REINHOLDT
TEAM INTENSIV
| TEAM INTENSIV | | Cykel 126 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
TEAM INTENSIV | Cykel 126 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Bo Jensen
FW Fredericia 3
| FW Fredericia 3 | Fredericia | Cykel 177 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
FW Fredericia 3 | Cykel 177 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Brian Lund
Team Hjulben
| Team Hjulben | | Cykel 170 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Hjulben | Cykel 170 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Brian Lyhne
Team Thunder Bro’s
| Team Thunder Bro’s | | Cykel 253 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Thunder Bro’s | Cykel 253 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
| Brian Siig
Titan 2
| Titan 2 | | Cykel 216 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Titan 2 | Cykel 216 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Brian Trane
Team Trane
| Team Trane | Esbjerg Ø | Cykel 74 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Trane | Cykel 74 | 1 cykel og 2 deltagere |
|
| Brigitta Christensen
Fitnisserne
| Fitnisserne | Esbjerg V | Cykel 46 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Fitnisserne | Cykel 46 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Britha Gregersen
Team Motion 2
| Team Motion 2 | | Cykel 240 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Motion 2 | Cykel 240 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Britt Kjær Overgaard
FW Fredericia 3
| FW Fredericia 3 | Gelsted | Cykel 177 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
FW Fredericia 3 | Cykel 177 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Britt Mikkelsen
PwC 1
| PwC 1 | | Cykel 108 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
PwC 1 | Cykel 108 | 1 Cykel og 6 deltagere |
|
| Britt Ølgaard
Bramming Plast-Industri A/S
| Bramming Plast-Industri A/S | | Cykel 132 | 1 Cykel og 8 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Bramming Plast-Industri A/S | Cykel 132 | 1 Cykel og 8 deltagere |
|
| Britta Sand
TEAM FOTOGRAF ANJA 1
| TEAM FOTOGRAF ANJA 1 | | Cykel 222 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
TEAM FOTOGRAF ANJA 1 | Cykel 222 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Carsten 1
Team Cocio - 1
| Team Cocio - 1 | | Cykel 94 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Cocio - 1 | Cykel 94 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Carsten Andersen
The biking brokers
| The biking brokers | Esbjerg | Cykel 180 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
The biking brokers | Cykel 180 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
| Carsten Kruse
Team Toften, Årre
| Team Toften, Årre | Årre | Cykel 151 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
Team Toften, Årre | Cykel 151 | 1 Cykel og 4 deltagere |
|
| Casper Morsing
ARCTIKOS TRUE BIKERS
| ARCTIKOS TRUE BIKERS | | Cykel 87 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|
Klub/Firma/Sponsor | Cykel | Distance |
ARCTIKOS TRUE BIKERS | Cykel 87 | 1 Cykel og 5 deltagere |
|