Klub/FirmaAntal
Team Dantech91
Vi ruller Hjørring86
Cykeltur for det gode liv59
IC Aalborg44
PGU Runners43
NIM42
HUI37
Brovst Skole 2.B32
Brovst Skole 2.A31
Team Rasmussen29
Brovst Skole 3.B29
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 1CP26
Brovst Skole 1.A26
Aabybro Skole 1.C26
Brovst Skole 3.A26
Aabybro Skole 2.B25
Aabybro Skole 2. C25
Biersted Skole 0.A25
Brovst Skole 0.A25
Aabybro Skole 3.C25
Aabybro Skole 1.A24
Aabybro Skole 4.C24
Fjerritslev Trimklub24
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 3BP24
Aabybro Skole 0.A24
Aabybro Skole 0.B24
Aabybro Skole 0.C24
Aabybro Skole 1.B23
Brovst Skole 1.C23
Aabybro Skole 1.D23
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 3AP23
Fjerritslev skole - 2.A23
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 0BP23
Aabybro Skole 2.D23
Fjerritslev skole - 2.B23
Aabybro Skole 3.A23
Biersted Skole 1.A23
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 1AP23
Aabybro Skole 3.B23
Biersted Skole 2.A23
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 1BP23
Aabybro Skole 0.D23
HUI MTB22
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 2AP22
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 0AP22
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 3CP22
Brovst Skole 1.B21
Skovsgård Skole 4.S21
Trekroner Skolen - 3.A21
Nørhalne Skole 2.A21
Aabybro Skole 2.A21
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 0CP21
Saltum skole 1.A21
Brovst Skole 0.B21
Brovst Skole 0.C20
Team Ønskeland20
Skovsgård Skole 3.S19
Fjerritslev skole - 0.A19
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 2BP19
Aabybro In Motion19
Fjerritslev skole - 0.B19
Skolecenter Jetsmark, Pandrup - 2CP19
Fjerritslev skole - 1.A19
Biersted Skole 3.A18
Fjerritslev skole - 1.B18
Saltum skole 2.A18
ROFL Runners18
Nørhalne Skole 0.A17
Fjerritslev skole - 3.A17
Skovsgård Skole 1.S17
Team Neest16
Nørhalne Skole 1.A16
Nørhalne Skole 1.B16
FG16
Nørhalne Skole 3.A16
Hjallerup Løbeklub16
Cykler for det gode liv15
Nørhalne Skole 3.B15
Gjøl Skole 3. klasse15
Fjerritslev skole - 3.B15
Skovsgård Skole 2.S14
Ørebro Skolen - 3.A14
Vinklubben14
Skovgård Tranum Skole 4T14
Nøttrup14
Skovsgård Skole 0.S14
Saltum skole 3.A14
Ørebro Skolen - 2.A14
Ørebro Skolen - 1.A13
The Dirty ones12
Jammerbugt Kommune12
Ørebro Skolen - 0.A12
Trekroner Skolen - 1.A11
Trekroner Skolen - 2.A11
Coast2Coast11
Thorup-Klim Skole - 1.A11
PGU Walkers11
Hjortdal Mtb11
Saltum skole 0.A11
Skovgård Tranum Skole OT11
Skovgård Tranum Skole 1T11
Skovgård Tranum Skole 3T10
Fjerritslev Gymnasium10
Brovst Skole SA10
Rofl10
Skovgård Tranum Skole 2T9
Gjøl Skole 1. klasse9
Thorup-Klim Skole - 2.A9
Ingen9
Ønskeland9
Team Pip8
Vejgaard Cykle Motion8
Biersted8
Nørhalne Skole8
IFN run / DHK8
IFN8
Løber mod klub 100 1/2 Marathon8
Nordenfjords8
Scandi Standard AB8
TCK Thorupstrand8
Gjøl Skole 2. klasse8
Nordjyllands Inline Motionister (NIM)8
Fjerritslev skole - AKT18
Tømrer-& snedkermester mads chr. Bjerg8
KFL Udvalget Jammerbugt Kommune8
Dantech Freezing Systems A/S8
Vadum IF8
-8
DTRIF EP Medlem7
Aarun /klub 100 halv marthon7
Gjøl Skole 0.klasse7
Thorup-Klim Skole - 3.A7
Skovsgård HUI6
Botilbuddene Nordenfjords6
Thorup-Klim Skole - 0.A6
Falck6
Trekroner Skolen - 0.A5
Aabybro Skole Ci A5
Klub 100 Marathon5
Aabybro Skole Ci B5
Team Thule5
Brovst Skole5
team MBT5
PGU5
Siemensgamesa.com4
Han Herred Cykelklub4
Vester Hornum Løberne4
Kaj4
Frem Skørping4
Hjortdal Husmoderforening3
Privat3
Løkken Løberne3
Thise IF3
19763
Cykel Motion Biersted3
Aabybro Badminton Club3
Sneglen fra Bryggen3
Jammerbugt Genbrug3
De friske piger3
Motionsløberne Aalestrup2
Halvrimmen MTB2
IFN Run2
Roflrun2
Vi ruller, Hjørring2
IF FREM2
Vedsted friskole2
Pandrup Plejecenter2
Ølandhus ApS2
Klub100Halvmarathon2
Team Far & Datter2
Ingstrup2
Tema Ønskeland2
Saltum Trim Ladies Only2
team vibber/jan2
Saltum Trim2
TCK2
Jammerbugt2
Nordjysk Stiladsudlejning2
IFNRUN2
Ølandhus2
Thorupstrand Cykelklub2
Ørebroskolen1
Team Rævhede Auto1
Projekt kom i bedre form1
Nord1
Tean Dantech1
I C Aalborg1
Saltum1
Børn og unge J.K1
Team Halvrimmen1
Svinetræning Hvalpsund1
HUI MTB Børn og unge1
Dantech Freezing Systems1
Skovsgård Tranum Skole1
Team Jensen1
teamde jammerbugt1
AMOK1
Nørhalne1
De seje piger1
Team Sortehøj1
Pandrup1
Brovst1
IFK run1
MED24.dk1
Klub100 Halvmarathon1
Team SSC1
Aalborg Triathlon Klub1
Dansk Halvmarathonklub1
Soldalløberne1
Aarun1
Skole barn1
Vrå1
MTB Øland1
Bad Ass Runners1
Haubro Friskole1
Hjortdal1
TRIATHLON MOD KRÆFT1
Team Lisberg/Krogshave1
HUI/Fjerritslev Trimklub1
Team Damtech1
De 3 tosser1
Tif 981
Vi cykler for livet1
Hf&vuc nord Aabybro1
Scantool A/S1
odderateletik og motion1
I.C.Aalborg1
Dansk Folkeparti1
Tetra Pak1
Åkerbergs1
Lars Bloch Briller1
Preben Christensen1
M-Clean Vinduespolering1
My Self1
Saltum IF1
Sæby Løbeklub1
Thorup-Klim Skole1
Royal Greenland Seafood1
Lambi og Gazellen1
Hals Cykel Motion1
Mæhlisen1
Skive PI1
Danpo A/S1
Brønderslev kommune1
Nord's Løbehold1
Løkken Glas1
PL Service Sjælland A/S1
Strandby Elling Løbefællesskab1
VIF - Mors1