Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | By | Heat | Distance |
1010 | Tina Gryesten | (K) Senior | | Odense C | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
502 | Tina Støvring | (K) Senior | | Aalborg SV | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
1154 | Tine Stampe | (K) Unge | | | Heat 33 (12:45) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 33 (12:45) | 3.3 KM |
|
1511 | Toke Kull
Randersidræt.dk
| (M) Unge | Randersidræt.dk | Randers NØ | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Randersidræt.dk | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
207 | Tom Christensen
SAM Foreningen
| (M) Senior | SAM Foreningen | Randers C | Heat 14 (11:20) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
SAM Foreningen | Heat 14 (11:20) | 5.7 KM |
|
620 | Torben Hansen
Fredericia Triathlon Team
| (M) Veteran | Fredericia Triathlon Team | Fredericia | Heat 12 (11:10) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Fredericia Triathlon Team | Heat 12 (11:10) | 5.7 KM |
|
511 | Torben Krag Thomsen | (M) Senior | | Aalborg | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
1012 | Torben Kristensen | (M) Senior | | Fredericia | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
503 | Torben Schmidt Hansen
Fars badeænder
| (M) Senior | Fars badeænder | Hillerød | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Fars badeænder | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
804 | Torben Thygesen
PI Aarhus
| (M) Senior | PI Aarhus | Randers NV | Heat 16 (11:30) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
PI Aarhus | Heat 16 (11:30) | 5.7 KM |
|
1068 | Tore Stamp Kirkeby
HOG Svømning
| (M) Senior | HOG Svømning | Hinnerup | Heat 31 (12:35) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
HOG Svømning | Heat 31 (12:35) | 3.3 KM |
|
703 | Torsten Rosendal | (M) Senior | | Aalborg | Heat 14 (11:20) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 14 (11:20) | 5.7 KM |
|
1060 | Tove Vinther
Hinnerupbadet
| (K) Senior | Hinnerupbadet | Hadsten | Heat 31 (12:35) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Hinnerupbadet | Heat 31 (12:35) | 3.3 KM |
|
1570 | Trine Juul Hansen | (K) Unge | | Randers | Heat 41 (13:20) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 41 (13:20) | 1.5 KM |
|
1117 | Trine Rasmussen
ST Neptun
| (K) Unge | ST Neptun | Randers SØ | Heat 32 (12:40) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
ST Neptun | Heat 32 (12:40) | 3.3 KM |
|
664 | Trine Truberg
swim for your good life
| (K) Senior | swim for your good life | København Ø | Heat 13 (11:15) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
swim for your good life | Heat 13 (11:15) | 5.7 KM |
|
1112 | Troels Skytte Kaspersen | (M) Unge | | Them | Heat 32 (12:40) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 32 (12:40) | 3.3 KM |
|
809 | Tue Winter Iversen | (M) Unge | | Ålum | Heat 16 (11:30) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 16 (11:30) | 5.7 KM |
|
1001 | Uffe Birk Jensen
Oslogade 17
| (M) Senior | Oslogade 17 | Århus | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Oslogade 17 | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
512 | Ulrich Kjeldgaard-Knudsen | (M) Senior | | Aalborg | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
1603 | Ulrik Madsaen
HinnerupBadet
| (M) Senior | HinnerupBadet | Langå | Heat 42 (13:25) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
HinnerupBadet | Heat 42 (13:25) | 1.5 KM |
|
857 | Ulrik Schäfer
Sigma Swim Birkerød
| (M) Senior | Sigma Swim Birkerød | Birkerød | Heat 17 (11:35) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Sigma Swim Birkerød | Heat 17 (11:35) | 5.7 KM |
|
58 | Ulrike Depken
PSV Oldenburg
| (K) Senior | PSV Oldenburg | Oldenburg | Heat 2 (10:05) | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
PSV Oldenburg | Heat 2 (10:05) | 10 KM |
|
518 | Vibeke Bach Demant | (K) Senior | | Randers C | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 10 (11:00) | 5.7 KM |
|
1562 | Vibeke Boström
Esbjerg svømmeklub
| (K) Senior | Esbjerg svømmeklub | Esbjerg | Heat 41 (13:20) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Esbjerg svømmeklub | Heat 41 (13:20) | 1.5 KM |
|
1150 | Vibeke Esmarch | (K) Senior | | København N | Heat 33 (12:45) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 33 (12:45) | 3.3 KM |
|
54 | Vibeke Fisker
Vejle IF Triathlon
| (K) Senior | Vejle IF Triathlon | | Heat 2 (10:05) | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Vejle IF Triathlon | Heat 2 (10:05) | 10 KM |
|
1609 | Vibeke Jensen
SAM Foreningen
| (K) Senior | SAM Foreningen | Randers | Heat 42 (13:25) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
SAM Foreningen | Heat 42 (13:25) | 1.5 KM |
|
1506 | Vibeke Rhode Thyre | (K) Senior | | Allingåbro | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
1522 | Vickie Holst Jensen
Livredderskolen Djursland
| (K) Unge | Livredderskolen Djursland | Grenaa | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Livredderskolen Djursland | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
715 | Victor Verwaal | (M) Senior | | Sabro | Heat 14 (11:20) | 5.7 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 14 (11:20) | 5.7 KM |
|
1106 | Viktoria Freja Sørensen
Gladsaxe Svømmeklub
| (K) Unge | Gladsaxe Svømmeklub | Brøndby | Heat 32 (12:40) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
Gladsaxe Svømmeklub | Heat 32 (12:40) | 3.3 KM |
|
1523 | Winniw Blomberg | (K) Senior | | | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 40 (13:15) | 1.5 KM |
|
1017 | Yvonne Stausbøll | (K) Senior | | Brussels | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Heat | Distance |
- | Heat 30 (12:30) | 3.3 KM |
|