Startnr. | Deltager | Hold | Land | Startgruppe | Distance |
1786 | Signe Pankchik
Team Spirit
| Team Spirit | DEN | Start 11:20 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Spirit | Start 11:20 | 8,2 KM |
|
196 | Signe Poulsen | | DEN | Start 11:15 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 11:15 | 8,2 KM |
|
1037 | Signe Rølmer
Hækleklubben
| Hækleklubben | DEN | Start 11:40 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hækleklubben | Start 11:40 | 8,2 KM |
|
1603 | Signe Schmidt
Team Ass to the Grass
| Team Ass to the Grass | DEN | Start 11:20 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Ass to the Grass | Start 11:20 | 8,2 KM |
|
454 | Signe Toft Larsen
AKUTBIMSERNE
| AKUTBIMSERNE | DEN | Start 10:35 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
AKUTBIMSERNE | Start 10:35 | 8,2 KM |
|
1305 | Sille Grydgaard
Muddy MILFS
| Muddy MILFS | DEN | Start 10:45 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Muddy MILFS | Start 10:45 | 8,2 KM |
|
326 | Sille Hottenroth | | DEN | Start 11:50 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 11:50 | 8,2 KM |
|
1521 | Sille Laursen
Sleeping Beauties
| Sleeping Beauties | DEN | Start 10:10 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sleeping Beauties | Start 10:10 | 8,2 KM |
|
585 | Silvia Petersen
Center Chicks
| Center Chicks | DEN | Start 11:35 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Center Chicks | Start 11:35 | 8,2 KM |
|
9 | Simone Flægsø | | DEN | Start 10:00 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 10:00 | 8,2 KM |
|
47 | Simone Gottorp | | DEN | Start 10:05 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 10:05 | 8,2 KM |
|
404 | Simone Lundqvist | | DEN | Start 12:05 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 12:05 | 8,2 KM |
|
818 | Simone Rosenfeldt Ciesla Sørensen
FitForFuture Babes 3
| FitForFuture Babes 3 | DEN | Start 10:45 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
FitForFuture Babes 3 | Start 10:45 | 8,2 KM |
|
1834 | Simone Thorndal
The former chicks in space
| The former chicks in space | DEN | Start 11:25 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
The former chicks in space | Start 11:25 | 8,2 KM |
|
874 | Sine Holm Madsen
FU
| FU | DEN | Start 10:45 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
FU | Start 10:45 | 8,2 KM |
|
640 | Sine Thorling Sørensen
De Grønne
| De Grønne | DEN | Start 10:00 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De Grønne | Start 10:00 | 8,2 KM |
|
658 | Sinta Taib
De mudrede mødre
| De mudrede mødre | DEN | Start 11:30 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De mudrede mødre | Start 11:30 | 8,2 KM |
|
33 | Siri Bentsen | | DEN | Start 10:00 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 10:00 | 8,2 KM |
|
356 | Sisse Rej Rasmussen | | DEN | Start 11:55 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 11:55 | 8,2 KM |
|
378 | Sisse Walløe | | DEN | Start 12:00 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 12:00 | 8,2 KM |
|
1367 | Sofia Askgren Kristiansen
Nordmarkens Husky
| Nordmarkens Husky | DEN | Start 11:35 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Nordmarkens Husky | Start 11:35 | 8,2 KM |
|
1710 | Sofia Lyhne Christensen
Team Lyhne
| Team Lyhne | DEN | Start 10:25 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Lyhne | Start 10:25 | 8,2 KM |
|
1650 | Sofie Emilie Hornslet
Team Fit Sisters
| Team Fit Sisters | DEN | Start 11:35 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Fit Sisters | Start 11:35 | 8,2 KM |
|
1656 | Sofie Franch Brogaard
Team HCA
| Team HCA | DEN | Start 11:25 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team HCA | Start 11:25 | 8,2 KM |
|
693 | Sofie Grøn
De seje tøser
| De seje tøser | DEN | Start 10:35 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De seje tøser | Start 10:35 | 8,2 KM |
|
1763 | Sofie Hansen
Team Runa Vestergaard
| Team Runa Vestergaard | DEN | Start 12:00 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Runa Vestergaard | Start 12:00 | 8,2 KM |
|
659 | Sofie Lykkeberg
De mudrede mødre
| De mudrede mødre | DEN | Start 11:30 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De mudrede mødre | Start 11:30 | 8,2 KM |
|
1214 | Sofie Moritzen
MUD MADNESS!!!
| MUD MADNESS!!! | DEN | Start 12:00 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
MUD MADNESS!!! | Start 12:00 | 8,2 KM |
|
1714 | Sofie Ørskov Wulff
Team Lønholt
| Team Lønholt | DEN | Start 11:15 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Lønholt | Start 11:15 | 8,2 KM |
|
638 | Sofie Warming
De fem på dybt vand
| De fem på dybt vand | DEN | Start 11:20 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De fem på dybt vand | Start 11:20 | 8,2 KM |
|
999 | Solvej Lund Lippert
Herlev Hills Glitter Kills
| Herlev Hills Glitter Kills | DEN | Start 10:35 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Herlev Hills Glitter Kills | Start 10:35 | 8,2 KM |
|
1000 | Sophia Cassøe Andersen
Herlev Hills Glitter Kills
| Herlev Hills Glitter Kills | DEN | Start 10:35 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Herlev Hills Glitter Kills | Start 10:35 | 8,2 KM |
|
860 | Sophia Vang
Foxy Ladies
| Foxy Ladies | DEN | Start 10:00 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Foxy Ladies | Start 10:00 | 8,2 KM |
|
337 | Sophia Winther | | DEN | Start 11:50 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 11:50 | 8,2 KM |
|
239 | Sophie Flindt Lind
Team Mud girls
| Team Mud girls | DEN | Start 11:30 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Mud girls | Start 11:30 | 8,2 KM |
|
297 | Sophie Lawaetz | | DEN | Start 11:45 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 11:45 | 8,2 KM |
|
107 | Sophie Sille Stensgaard Kümler | | DEN | Start 10:30 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Start 10:30 | 8,2 KM |
|
1589 | Søs Anita Christensen
Team Active Life
| Team Active Life | DEN | Start 11:10 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Active Life | Start 11:10 | 8,2 KM |
|
769 | Stefanie schmidt
Dåsernes Løbeklub
| Dåsernes Løbeklub | DEN | Start 11:35 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Dåsernes Løbeklub | Start 11:35 | 8,2 KM |
|
943 | Stephanie Ingversen
Halsnæs Hotties
| Halsnæs Hotties | DEN | Start 10:05 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Halsnæs Hotties | Start 10:05 | 8,2 KM |
|
574 | Stephanie Kay Nolsøe
Børnenurserne
| Børnenurserne | DEN | Start 10:40 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Børnenurserne | Start 10:40 | 8,2 KM |
|
646 | Stina Jartvar
De Grønne
| De Grønne | DEN | Start 11:45 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De Grønne | Start 11:45 | 8,2 KM |
|
1884 | Stina Lindström
Train4life
| Train4life | DEN | Start 10:10 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Train4life | Start 10:10 | 8,2 KM |
|
1229 | Stine Ahrenholt Hansen
Mudder tøserne
| Mudder tøserne | DEN | Start 10:30 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder tøserne | Start 10:30 | 8,2 KM |
|
729 | Stine Almbjørn
Dirty Bitches
| Dirty Bitches | DEN | Start 10:50 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Dirty Bitches | Start 10:50 | 8,2 KM |
|
1877 | Stine Amalie Aarkrog Asmussen
TP-pigerne
| TP-pigerne | DEN | Start 11:45 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TP-pigerne | Start 11:45 | 8,2 KM |
|
1176 | Stine Angelo Schmidt
Mariehønsene
| Mariehønsene | DEN | Start 11:10 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mariehønsene | Start 11:10 | 8,2 KM |
|
479 | Stine Anhøj
ArmyFit Girls
| ArmyFit Girls | DEN | Start 11:45 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
ArmyFit Girls | Start 11:45 | 8,2 KM |
|
1038 | Stine Arrild
Hækleklubben
| Hækleklubben | DEN | Start 11:40 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hækleklubben | Start 11:40 | 8,2 KM |
|
1674 | Stine Degn
Team Hønsehud
| Team Hønsehud | DEN | Start 11:10 | 8,2 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Hønsehud | Start 11:10 | 8,2 KM |
|