Placering
Klub/Firma
Klasse
Køn
Point
 
1
80AlleM/K
5
80-3
Jeppe Risvig2003M
1
80-1
Jens Loff1990M
2
80-2
Katrine Risvig2003K
2
 
2
DOF MixAlleM/K
8
65-1
Laurits Bidstrup Møller1998M
3
65-3
Malin Agervig Kristiansson2001K
1
65-2
Lotte Jauhojärvi Markussen2000K
4
 
3
HMRC Team 2AlleM
9
17-1
Alex Puggaard1976M
1
17-3
Jesper Andkjær Larsen1977M
3
17-2
Lasse Lyhne1977M
5
 
4
Viborg AM - 1AlleK
11
74-2
Mathilde Meedom Larsen2004K
2
74-1
Marie Møller Schmidt2001K
4
74-3
Sofia Thirup2004K
5
 
5
Odense AtletikAlleM
12
72-1
Jacob Ilbjerg Stengaard1994M
2
72-3
Jonas Gertsen1998M
3
73-3
Mads Schrøder2000M
7
 
6
AGF Piger 1AlleK
12
60-1
Kristine Mygind Sørensen2002K
1
60-2
Laura Astrup2000K
3
60-3
Anna Harbo2000K
8
 
7
AGF Kvinder 1AlleK
13
54-1
Alberte Kjær Pedersen1998K
2
54-2
Lise Kandborg Sørensen1985K
3
54-3
Louise Laursen1988K
8
 
8
Aarhus Fremad Atletik - masters 1AlleM
17
46-1
Morten Nyrup Jensen1972M
2
46-3
Jens Krogh1967M
6
46-2
Jesper Johansen1965M
9
 
9
78AlleM
18
78-2
Mikkel B. Nielsen2003M
4
78-1
Mathias B. Nielsen2005M
6
78-3
Mike Hansen2004M
8
 
10
Bagsværd Atletik Club UngdomAlleM
19
1-3
Anton Østdal2001M
1
1-2
Joel Ibler Lillesø2003M
2
1-1
Philip Grundt Hansen2000M
16
 
11
Sparta Kvinder 1AlleK
19
23-2
Anna Holm1987K
1
23-1
Maria Ahm1998K
4
23-3
Cecilie Foss Mikkelsen1994K
14
 
12
AGF AtletikAlleM
21
57-3
Alexander Johansen1988M
6
57-2
Esben Hornum1989M
9
52-1
Ebbe Møller2001M
6
 
13
AGF Kvinder 2 X OCR EmilAlleM/K
21
55-1
Louise Høj Jensen1997K
3
55-2
Patricia Poulsen1991K
5
55-3
Emil Jørgensen1980M
13
 
14
Sparta Piger U20AlleK
22
26-3
Elena Johansen2001K
6
26-2
Isabella Jensen2001K
7
26-1
Matilde Willer2000K
9
 
15
Herning LøbeklubAlleM
24
69-1
Magnus Dewett1995M
4
69-2
Jesper Faurschou1983M
5
69-3
Emil Øbro1996M
15
 
16
Sparta Drenge U20 Hold 1AlleM
25
27-3
Anders Bang2002M
3
27-1
Conrad Lind2001M
7
27-2
Linus Lindquist2002M
15
 
17
AGF Drenge 1AlleM
26
52-1
Ebbe Møller2001M
4
52-3
Andreas Rumin Kjær2000M
9
52-2
Emil Pallesen2001M
13
 
18
Frederiksberg IF 2AlleM/K
26
67-1
Dan Gilling Brunholt1983M
5
67-3
Carl Emil Hjorth2004M
12
67-2
Amalie Boeck2003K
9
 
19
Odense Atletik 1AlleM
27
72-1
Jacob Ilbjerg Stengaard1994M
2
72-3
Jonas Gertsen1998M
3
72-2
Jonas Birkkjær1990M
22
 
20
Bagsværd Atletik ClubAlleM
27
1-3
Anton Østdal2001M
2
1-2
Joel Ibler Lillesø2003M
3
1-1
Philip Grundt Hansen2000M
22
 
21
Herning Løbeklub 1AlleM
28
69-1
Magnus Dewett1995M
5
69-2
Jesper Faurschou1983M
6
69-3
Emil Øbro1996M
17
 
22
Blovstrød LøverneAlleK
28
6-1
Miri Thrane Ødum1995K
10
6-2
Augusta Marie Grønberg Christensen2000K
6
6-3
Agnes Nørgård Kracht1999K
12
 
23
AAM MIX 1AlleM/K
28
31-3
Karl Kaas1980M
7
31-2
Sabrina Mosegaard Bentzon1992K
10
31-1
Pernille Christine Larsen1990K
11
 
24
Blovstrød Løverne MixAlleM/K
29
7-3
Carsten Siggaard1964M
10
7-2
Ida Øbro1999K
6
7-1
Kajsa Grønberg Christensen2004K
13
 
25
Esbjerg Atletik & Motion KvinderAlleK
29
13-3
Anja Overlund Kristensen1975K
7
13-2
Ida Rasmussen2003K
8
13-1
Anne Nordby1990K
14
 
26
AGF Mænd 1AlleM
31
57-3
Alexander Johansen1988M
7
57-2
Esben Hornum1989M
10
57-1
Omar Hassan1990M
14
 
27
AGF Piger 3AlleK
33
62-1
Helena Heerulff1999K
10
62-3
Silje Noe2003K
11
62-2
Anna Møller Larsen2000K
12
 
28
Sparta AMAlleM
35
25-1
Malthe Nielsen1999M
11
27-3
Anders Bang2002M
5
25-2
Kasper Kesje1999M
19
 
29
Sparta AMAlleM/K
35
28-3
Jeppe Haghfelt2003M
25
23-1
Maria Ahm1998K
4
24-1
Kathrine Højgaard Hansen1995K
6
 
30
Blovstrød Løverne kvinde 1AlleK
35
6-1
Miri Thrane Ødum1995K
10
6-2
Augusta Marie Grønberg Christensen2000K
12
6-3
Agnes Nørgård Kracht1999K
13
 
31
1900 Supermaster-herre mixAlleM
35
43-1
Jonas Vesterli1979M
9
43-3
Lars Bollerup1958M
11
43-2
Poul W. Andersen1962M
15
 
32
Sparta AMAlleK
37
24-2
Laura Schulz1999K
11
23-3
Cecilie Foss Mikkelsen1994K
13
26-3
Elena Johansen2001K
13
 
33
1900 JuniordrengeAlleM
38
38-1
Jakob Vase2000M
5
38-2
Jeppe Kejser Dal Jensen2000M
6
38-3
Mathias Birk Madsen2000M
27
 
34
Kolding KFUMAlleK
38
18-2
Marie-Louise Jørgensen2003K
16
18-2
Marie-Louise Jørgensen2003K
8
18-3
Laura Arentsen2003K
14
 
35
Aarhus 1900 A/MAlleM
39
38-1
Jakob Vase2000M
8
38-2
Jeppe Kejser Dal Jensen2000M
9
80-1
Jens Loff1990M
22
 
36
Frederiksen sætter Strøm til HolmAlleM
39
68-1
Peter Holm1976M
7
68-3
Rune Strøm Jensen1979M
8
68-2
Klavs Bavnshøj Frederiksen1975M
24
 
37
SAK77AlleM
40
22-1
Markus Kirk Kjeldsen2001M
1
22-2
Robin Ostenfeldt1999M
24
21-1
Martin Glerup2003M
15
 
38
Sparta AMAlleM/K
41
27-1
Conrad Lind2001M
10
25-3
Alexander Seidler Nielsen1999M
30
23-2
Anna Holm1987K
1
 
39
AGF Mix 2AlleM/K
41
56-1
Celina Kaarup2004K
12
56-2
Luca Buthke2003K
15
56-3
Tommaso Pagliai2004M
14
 
40
Esbjerg Atletik & Motion MasterAlleM
43
14-1
Flemming Møller1966M
10
14-3
Morten Basse Pedersen1972M
14
14-2
Johnny Strandbygaard Hansen1970M
19
 
41
Aarhus Fremad Atletik - damer 1AlleK
43
45-1
Helene Svane1991K
5
45-3
Nanna Buch Pedersen1996K
9
45-2
Malissa Thomsen1984K
29
 
42
SAK77 JuniorAlleM
44
21-1
Martin Glerup2003M
8
21-3
Malthe Bøgebjerg2003M
12
21-2
Sebastian Mouritzen2002M
24
 
43
AGF AtletikAlleM/K
44
53-2
Rasmus Bangsgaard Nielsen2003M
33
54-3
Louise Laursen1988K
8
60-2
Laura Astrup2000K
3
 
44
Sparta Drenge U20 Hold 2AlleM
46
28-1
Christian Lindgreen2002M
11
28-2
Noah Nouri2002M
17
28-3
Jeppe Haghfelt2003M
18
 
45
Aarhus Fremad Atletik - masters 2AlleM
46
48-1
Anders Iversen1977M
13
48-2
Lars Hovgaard1974M
16
48-3
Erik Grove1976M
17
 
46
Aarhus Fremad Atletik - herrer 2AlleM
46
47-2
Jonny Askøe Jensen1967M
11
47-1
Kasper Larsen1965M
15
47-3
Lars Østergaard1958M
20
 
47
Frederiksberg IFAlleM
47
66-3
Patrick Leese1988M
7
66-1
Esben Krogh Rasmussen1993M
14
66-2
Joachim Sieverts Nielsen1997M
26
 
48
Aarhus Fremad AtletikAlleM
47
44-1
Daniel Vestergaard1980M
8
44-2
Thorkild Sundstrup1980M
12
44-3
Sebastian Matz Nielsen1992M
27
 
49
Sparta Kvinder 2AlleK
48
24-1
Kathrine Højgaard Hansen1995K
7
24-2
Laura Schulz1999K
11
24-3
Karina Berner-Magnusson1974K
30
 
50
AGF AtletikAlleM/K
49
59-2
Jesper Trige1982M
45
54-2
Lise Kandborg Sørensen1985K
3
60-1
Kristine Mygind Sørensen2002K
1
 
51
Viborg AMAlleM/K
50
75-1
Laurits Berntsen2002M
17
75-2
Andreas Eidorff Madsen2000M
31
74-2
Mathilde Meedom Larsen2004K
2
 
52
1900 Supermasters herre 1AlleM
51
39-3
Bo Juul Pedersen1967M
12
39-1
Johnny F. R. Stagsted1966M
18
39-2
Bent Olsvig1961M
21
 
53
Frederiksberg IF 1AlleM
52
66-3
Patrick Leese1988M
8
66-1
Esben Krogh Rasmussen1993M
13
66-2
Joachim Sieverts Nielsen1997M
31
 
54
Aarhus Fremad Atletik - herrer 1AlleM
54
44-1
Daniel Vestergaard1980M
9
44-2
Thorkild Sundstrup1980M
15
44-3
Sebastian Matz Nielsen1992M
30
 
55
Ballerup AKAlleK
56
4-2
Cecilie H. Christensen1992K
16
2-1
Alma Søttrup2003K
17
2-3
Mathilde Riis1999K
23
 
56
AGF AtletikAlleM
59
57-1
Omar Hassan1990M
13
59-1
Mathias Kristensen1994M
30
52-3
Andreas Rumin Kjær2000M
16
 
57
Esbjerg Atletik & MotionAlleM
59
11-3
Henrik Andersen1985M
18
11-2
Eskild Landgrebe1990M
20
8-1
Alexander Overlund Kristensen2002M
21
 
58
Esbjerg Atletik & Motion Junior 1AlleM
59
8-1
Alexander Overlund Kristensen2002M
14
8-3
Samuel Ettrup Larsen2000M
19
8-2
Anders Tarbesen2001M
26
 
59
Viborg AMAlleM/K
59
75-3
Rune Frej Ib Hansen2005M
41
74-1
Marie Møller Schmidt2001K
7
74-3
Sofia Thirup2004K
11
 
60
HMRCAlleM
60
16-1
Thomas Væsel Wade1989M
1
16-2
Asmund Biesbjerg Jensen1994M
29
17-1
Alex Puggaard1976M
30
 
61
Sparta AMAlleK
60
26-2
Isabella Jensen2001K
15
26-1
Matilde Willer2000K
18
24-3
Karina Berner-Magnusson1974K
27
 
62
1900 kvinderAlleK
60
36-2
Susanne Pallesen1967K
6
36-1
Stine de Paoli1980K
15
36-3
Gitte Sørensen1963K
39
 
63
Dansk Orienterings-ForbundAlleM
61
64-3
Søren Thrane Ødum2001M
11
64-2
Mikkel Holm Nielsen2000M
13
64-1
Mads Møller Skaug1999M
37
 
64
Herning LøbeklubAlleM
63
70-3
Jakob Edsen1993M
16
70-1
Eskil Schøning1993M
22
77-3
Anders Bukhave1988M
25
 
65
Viborg AM - 2AlleM
63
75-1
Laurits Berntsen2002M
10
75-2
Andreas Eidorff Madsen2000M
23
75-3
Rune Frej Ib Hansen2005M
30
 
66
Sparta AMAlleM
65
28-1
Christian Lindgreen2002M
18
27-2
Linus Lindquist2002M
23
28-2
Noah Nouri2002M
24
 
67
AGF AtletikAlleM/K
66
52-2
Emil Pallesen2001M
20
54-1
Alberte Kjær Pedersen1998K
2
59-3
Alex Pedersen1993M
44
 
68
Dansk Orienterings-ForbundAlleM/K
67
65-1
Laurits Bidstrup Møller1998M
52
65-3
Malin Agervig Kristiansson2001K
5
65-2
Lotte Jauhojärvi Markussen2000K
10
 
69
AGF AtletikAlleK
68
55-2
Patricia Poulsen1991K
17
60-3
Anna Harbo2000K
16
62-1
Helena Heerulff1999K
35
 
70
Sparta 99AlleM
69
25-1
Malthe Nielsen1999M
12
25-2
Kasper Kesje1999M
21
25-3
Alexander Seidler Nielsen1999M
36
 
71
The TriforceAlleM
70
29-1
Jakob Sørensen2002M
20
29-3
Christian Nass2001M
22
29-2
Oliver Hostrup Sahlberg2003M
28
 
72
Aalborg Øst Road Runners Club 3AlleM
70
35-2
Nien Dong1962M
22
35-1
Tommy Hansen1967M
23
35-3
Karl Boe1968M
25
 
73
AAM WOMEN 1AlleK
71
30-3
Ida Koch Jacobsen1990K
21
30-2
Charlotte Høi1991K
23
30-1
Ida Ehlers Albertsen1985K
27
 
74
HMRC Team 1AlleM
72
16-1
Thomas Væsel Wade1989M
1
16-2
Asmund Biesbjerg Jensen1994M
33
16-3
Jacob Rudjord Therkildsen1991M
38
 
75
AGF AtletikAlleK
72
62-3
Silje Noe2003K
23
62-2
Anna Møller Larsen2000K
24
56-1
Celina Kaarup2004K
25
 
76
SAK77 SeniorAlleM
75
22-1
Markus Kirk Kjeldsen2001M
4
22-2
Robin Ostenfeldt1999M
26
22-3
Martin Merrild Hansen1999M
45
 
77
Aalborg Øst Roadn Runners Club 1AlleK
75
33-3
Sofie Hintz2000K
19
33-1
Katja Bailum Knudsen1998K
25
33-2
Ida Rytter1996K
31
 
78
1900 Supermaster herre 2AlleM
81
40-1
Ivan Ingemann1967M
26
40-3
Torben Holmgaard1963M
27
40-2
Søren Engelund Pedersen1963M
28
 
79
Odense AtletikAlleM
82
72-2
Jonas Birkkjær1990M
20
73-2
Nikolaj Dam1990M
28
73-1
Christoffer Sloth1985M
34
 
80
Herning Løbeklub 2AlleM
82
70-3
Jakob Edsen1993M
16
70-1
Eskil Schøning1993M
24
70-2
Henrik Aalling1983M
42
 
81
Esbjerg Atletik & Motion Junior PigerAlleK
82
10-1
Freja Riegels-Jacobsen2004K
17
10-3
Nina Krarup1999K
32
10-2
Nanette Nikolajsen2000K
33
 
82
Blovstrød LøverneAlleM
85
5-1
Simon Jørn Hansen1991M
10
5-3
Malthe Poulsen2000M
12
5-2
Pelle Grønberg Christensen1971M
63
 
83
AGF Drenge 2AlleM
85
53-2
Rasmus Bangsgaard Nielsen2003M
25
53-1
Gustav Røn-Buskov2005M
29
53-3
Andreas Sørensen2002M
31
 
84
Esbjerg Atletik & Motion Junior 2AlleM
86
9-3
Magnus Bundgaard2004M
21
9-1
Emil Hviid Pedersen2000M
32
9-2
Jens Mejrup2001M
33
 
85
Ballerup pige powerAlleK
88
2-1
Alma Søttrup2003K
24
2-3
Mathilde Riis1999K
26
2-2
Mathilde Grønlund Rasmussen2003K
38
 
86
Odense Atletik 2AlleM
89
73-3
Mads Schrøder2000M
18
73-2
Nikolaj Dam1990M
32
73-1
Christoffer Sloth1985M
39
 
87
Esbjerg Atletik & MotionAlleM/K
90
13-3
Anja Overlund Kristensen1975K
26
9-1
Emil Hviid Pedersen2000M
45
13-2
Ida Rasmussen2003K
19
 
88
Ballerup pige garver powerAlleK
90
4-2
Cecilie H. Christensen1992K
18
4-3
Katja Müllertz1990K
35
4-1
Rikke Ulslev Degn1975K
37
 
89
Esbjerg Atletik & MotionAlleK
90
10-3
Nina Krarup1999K
30
10-2
Nanette Nikolajsen2000K
21
13-1
Anne Nordby1990K
39
 
90
SAK77AlleM
92
21-3
Malthe Bøgebjerg2003M
18
22-3
Martin Merrild Hansen1999M
42
21-2
Sebastian Mouritzen2002M
32
 
91
AAM WOMEN 2AlleK
92
32-3
Line Fynbo1999K
22
32-1
Anja Christoffersen1991K
34
32-2
Krista Amalie Isaksen1996K
36
 
92
Ballerup AKAlleK
93
4-3
Katja Müllertz1990K
34
2-2
Mathilde Grønlund Rasmussen2003K
22
4-1
Rikke Ulslev Degn1975K
37
 
93
DOF DrengeAlleM
94
64-3
Søren Thrane Ødum2001M
25
64-2
Mikkel Holm Nielsen2000M
29
64-1
Mads Møller Skaug1999M
40
 
94
Esbjerg Atletik og Motion 1AlleM
95
11-3
Henrik Andersen1985M
20
11-2
Eskild Landgrebe1990M
23
11-1
Christian Østergaard Jørgensen1986M
52
 
95
Aarhus Fremad AtletikAlleM/K
97
46-1
Morten Nyrup Jensen1972M
36
46-3
Jens Krogh1967M
56
45-1
Helene Svane1991K
5
 
96
AGF AtletikAlleM/K
98
53-1
Gustav Røn-Buskov2005M
40
55-1
Louise Høj Jensen1997K
15
53-3
Andreas Sørensen2002M
43
 
97
Herning LøbeklubAlleM
99
77-1
Patrick Hansen2000M
14
70-2
Henrik Aalling1983M
39
71-3
Rene Nielsen1974M
46
 
98
Blovstrød Løverne mændAlleM
99
5-1
Simon Jørn Hansen1991M
11
5-3
Malthe Poulsen2000M
28
5-2
Pelle Grønberg Christensen1971M
60
 
99
Aalborg Atletik og MotionAlleK
101
31-2
Sabrina Mosegaard Bentzon1992K
32
31-1
Pernille Christine Larsen1990K
33
32-2
Krista Amalie Isaksen1996K
36
 
100
Kolding KFUMAlleM
103
78-2
Mikkel B. Nielsen2003M
29
78-1
Mathias B. Nielsen2005M
36
78-3
Mike Hansen2004M
38
 
101
Randers Freja AtletikAlleM
105
20-3
Steffen Feldbæk Jensen1993M
34
20-3
Steffen Feldbæk Jensen1993M
33
20-2
Malte Ballegaard2003M
38
 
102
1900 KvICK and rushAlleK
110
42-1
Pernille Bak Pedersen1989K
28
42-3
Kristiane Ohnemus Christensen1992K
40
42-2
Maria J. Navias1976K
42
 
103
Aalborg Øst Road Runners ClubAlleM
111
34-1
Martin Patwary1997M
17
34-3
Christopher Guldbæk Andersson Sørensen1991M
40
34-2
August Runge Bengtson1999M
54
 
104
Herning Løbeklub 3AlleM
113
77-3
Anders Bukhave1988M
27
77-1
Patrick Hansen2000M
37
77-2
Stefan Klausen1983M
49
 
105
Aarhus 1900 A/MAlleM/K
114
41-1
Jens Christian Appelt Andersen1992M
50
41-2
Morten Westergaard1979M
57
36-2
Susanne Pallesen1967K
7
 
106
Aalborg Øst Road Runners Club 2AlleM
115
34-1
Martin Patwary1997M
19
34-3
Christopher Guldbæk Andersson Sørensen1991M
43
34-2
August Runge Bengtson1999M
53
 
107
Aalborg Øst Road Runners ClubAlleM/K
120
33-3
Sofie Hintz2000K
12
33-1
Katja Bailum Knudsen1998K
20
35-2
Nien Dong1962M
88
 
108
Aalborg Atletik og MotionAlleM/K
122
31-3
Karl Kaas1980M
70
30-2
Charlotte Høi1991K
21
32-1
Anja Christoffersen1991K
31
 
109
Aalborg AMAlleM/K
123
51-3
Rasmus Dalgaard1992M
86
30-3
Ida Koch Jacobsen1990K
18
32-3
Line Fynbo1999K
19
 
110
HMRCAlleM
124
16-3
Jacob Rudjord Therkildsen1991M
34
17-3
Jesper Andkjær Larsen1977M
43
17-2
Lasse Lyhne1977M
47
 
111
Esbjerg Atletik & MotionAlleM
127
12-1
Rasmus Mouridsen1997M
48
12-2
Simon Bertram1988M
51
9-3
Magnus Bundgaard2004M
28
 
112
AGF Mænd 3AlleM
128
59-1
Mathias Kristensen1994M
35
59-3
Alex Pedersen1993M
46
59-2
Jesper Trige1982M
47
 
113
Frederiksberg IFAlleM/K
129
67-1
Dan Gilling Brunholt1983M
65
67-3
Carl Emil Hjorth2004M
44
67-2
Amalie Boeck2003K
20
 
114
Blovstrød LøverneAlleM/K
130
7-3
Carsten Siggaard1964M
82
7-2
Ida Øbro1999K
22
7-1
Kajsa Grønberg Christensen2004K
26
 
115
Aalborg AMAlleM
136
76-2
Søren Lund Sørensen1997M
37
76-1
Johannes Würtz1995M
41
63-2
Rasmus Meldgaard Kristensen1996M
58
 
116
Aalborgs Wet BanditsAlleM
144
76-2
Søren Lund Sørensen1997M
41
76-1
Johannes Würtz1995M
44
76-3
Jeppe Garde1965M
59
 
117
Aarhus Fremad AtletikAlleM/K
145
46-2
Jesper Johansen1965M
67
45-3
Nanna Buch Pedersen1996K
9
47-2
Jonny Askøe Jensen1967M
69
 
118
Esbjerg Atletik & MotionAlleM
155
11-1
Christian Østergaard Jørgensen1986M
53
8-2
Anders Tarbesen2001M
34
14-1
Flemming Møller1966M
68
 
119
Esbjerg Atletik & Motion 2AlleM
156
12-1
Rasmus Mouridsen1997M
48
12-2
Simon Bertram1988M
51
12-3
Steffan Andersen1981M
57
 
120
Esbjerg Atletik & MotionAlleM/K
166
14-3
Morten Basse Pedersen1972M
74
14-2
Johnny Strandbygaard Hansen1970M
83
10-1
Freja Riegels-Jacobsen2004K
9
 
121
MoMe OCRAlleM
167
19-3
Jonas Drescher1995M
55
19-3
Jonas Drescher1995M
54
19-2
Michael Schjøtt1991M
58
 
122
1900 herre 2AlleM
167
41-1
Jens Christian Appelt Andersen1992M
50
41-2
Morten Westergaard1979M
55
41-3
Christian Møller Jessen1979M
62
 
123
AGF AtletikAlleM/K
169
55-3
Emil Jørgensen1980M
96
56-2
Luca Buthke2003K
27
56-3
Tommaso Pagliai2004M
46
 
124
Randers Freja AtletikAlleM
170
20-2
Malte Ballegaard2003M
63
20-1
Abdurasak Ibrahim Saeed2002M
42
20-1
Abdurasak Ibrahim Saeed2002M
65
 
125
Aarhus 1900 A/MAlleM/K
170
43-1
Jonas Vesterli1979M
75
39-1
Johnny F. R. Stagsted1966M
81
36-1
Stine de Paoli1980K
14
 
126
Aarhus 1900 A/MAlleM
179
38-3
Mathias Birk Madsen2000M
35
41-3
Christian Møller Jessen1979M
72
39-3
Bo Juul Pedersen1967M
72
 
127
Aarhus 1900 A/MAlleM/K
179
42-3
Kristiane Ohnemus Christensen1992K
40
40-2
Søren Engelund Pedersen1963M
97
42-2
Maria J. Navias1976K
42
 
128
Aalborg AMAlleM
185
68-1
Peter Holm1976M
59
76-3
Jeppe Garde1965M
62
68-3
Rune Strøm Jensen1979M
64
 
129
Behandleren, træneren og revisorenAlleM
189
63-2
Rasmus Meldgaard Kristensen1996M
56
63-3
Atos Andersen1991M
66
63-1
Mathias Bøgelund1992M
67
 
130
Aarhus Fremad AtletikAlleM/K
190
48-3
Erik Grove1976M
79
47-3
Lars Østergaard1958M
84
45-2
Malissa Thomsen1984K
27
 
131
Aarhus 1900 A/MAlleM/K
201
39-2
Bent Olsvig1961M
87
43-3
Lars Bollerup1958M
89
42-1
Pernille Bak Pedersen1989K
25
 
132
2 knejter og en gammel mandAlleM
201
51-2
Thomas Clausen1983M
64
51-3
Rasmus Dalgaard1992M
68
51-1
Lars Holm Jensen1971M
69
 
133
Aalborg AMAlleM/K
207
30-1
Ida Ehlers Albertsen1985K
24
68-2
Klavs Bavnshøj Frederiksen1975M
91
51-1
Lars Holm Jensen1971M
92
 
134
Aalborg Øst Road Runners ClubAlleM/K
212
35-1
Tommy Hansen1967M
90
33-2
Ida Rytter1996K
29
35-3
Karl Boe1968M
93
 
135
AGF Mænd 2AlleM
213
58-3
Kasper Skov1992M
70
58-1
Niels Peter Nielsen1987M
71
58-2
Christian Stounberg1995M
72
 
136
Aarhus Fremad AtletikAlleM
225
48-1
Anders Iversen1977M
71
47-1
Kasper Larsen1965M
76
48-2
Lars Hovgaard1974M
78
 
137
Aarhus 1900 A/MAlleM/K
227
40-1
Ivan Ingemann1967M
94
36-3
Gitte Sørensen1963K
38
40-3
Torben Holmgaard1963M
95
 
138
Aalborg AMAlleM
242
51-2
Thomas Clausen1983M
77
63-3
Atos Andersen1991M
80
63-1
Mathias Bøgelund1992M
85