Startnr. Deltager Distance
Allan JønsonLørdag/Saturday (29. juni) 45 KM lørdag
Allan JønsonSøndag/Sunday (30. juni) 45 KM søndag
Anders FastessonLørdag/Saturday (29. juni) 45 KM lørdag
Anders FastessonSøndag/Sunday (30. juni) 45 KM søndag
Anders OlesenLørdag/Saturday (29. juni) 45 KM lørdag
Anders OlesenSøndag/Sunday (30. juni) 45 KM søndag
Andrea EliasenLørdag/Saturday (29. juni) 45 KM lørdag
Andrea EliasenSøndag/Sunday (30. juni) 45 KM søndag
Anna Munk KristensenLørdag/Saturday (29. juni) 45 KM lørdag
Anna Munk KristensenSøndag/Sunday (30. juni) 45 KM søndag
Anne With SøderbergSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Anneke van EkerenLørdag/Saturday (29. juni) 30 KM lørdag
Anneke van EkerenSøndag/Sunday (30. juni) 30 KM søndag
Annette BuurLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Annette BuurSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Annette HolmstadLørdag/Saturday (29. juni) 40 KM lørdag
Annette HolmstadSøndag/Sunday (30. juni) 40 KM søndag
Annette PonikowskiLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Annette PonikowskiSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Anni Karina MortensenLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Arne ChristensenLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
arne mørch sørensenLørdag/Saturday (29. juni) 45 KM lørdag
arne mørch sørensenSøndag/Sunday (30. juni) 45 KM søndag
Arne von KappelgaardLørdag/Saturday (29. juni) 10 KM lørdag
Arne von KappelgaardSøndag/Sunday (30. juni) 10 KM søndag
Bent DrudLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Bent DrudSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Bent Grønne LaursenLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Bent Grønne LaursenSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Bent PedersenLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Bent PedersenSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Berit UdsenLørdag/Saturday (29. juni) 10 KM lørdag
Bertil AnderssonLørdag/Saturday (29. juni) 40 KM lørdag
Bertil AnderssonSøndag/Sunday (30. juni) 30 KM søndag
Birgit KnudsenLørdag/Saturday (29. juni) 10 KM lørdag
Birgit LauritsenLørdag/Saturday (29. juni) 40 KM lørdag
Birgit LauritsenSøndag/Sunday (30. juni) 40 KM søndag
Birgith DrudLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Birgith DrudSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Birgitte DalsgaardLørdag/Saturday (29. juni) 30 KM lørdag
Birgitte LoftLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Birgitte LoftSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Birgitte WarrerLørdag/Saturday (29. juni) 30 KM lørdag
Birgitte WarrerSøndag/Sunday (30. juni) 30 KM søndag
Bjarne SvejstrupLørdag/Saturday (29. juni) 30 KM lørdag
Bjarne SvejstrupSøndag/Sunday (30. juni) 30 KM søndag
Camilla Buhl HalvorsenLørdag/Saturday (29. juni) 20 KM lørdag
Camilla Buhl HalvorsenSøndag/Sunday (30. juni) 20 KM søndag
Camilla KroghLørdag/Saturday (29. juni) 45 KM lørdag
Camilla KroghSøndag/Sunday (30. juni) 45 KM søndag

Antal: 400