Resultat
2 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U15 |
Omgange | 2 |
Samlet tid | 1:17:16 |
Nettotid | 1:17:16 |
Point | 5 |
Detaljer
Starttidspunkt | 09:22:00 |
Dato | 31. marts 2019 |
Detaljer
Distance i alt | 46 km |
Distance (omgang) | 23 km |
Gennemsnit omgang | 38:38 35,71 km/t |
Hurtigste omgang | 37:41 36,62 km/t |
Langsomste omgang | 39:36 34,84 km/t |
Deltager (#2)
Theodor August Clemmensen | |
TEAM EURO-VENT | |
Danmark | |
Mand, 12 år (17 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 1 | 39:36 | 34,84 km/t | 39:36 | 11 | 10:01:36 | |||
Omgang 2 | 37:41 | 36,62 km/t | 1:17:17 | 7 | 10:39:17 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Theodor August
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 4 | 5 omgange | 2:46:16 | 38,97 km/t | 1:32 min/km |
DM i linjeløb 2023- Aalborg CR | 25-06-2023 | 127,2 KM | 11 | 2:59:09 | 2:59:08 | 42,60 km/t | 1:24 min/km |
Nakskov CC- TT - DM U19 / U19P & alle klasser | 03-06-2023 | 27 KM | 5 | 34:12 | 34:12 | 47,36 km/t | 1:16 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 24,8 KM | 15 | 5 omgange | 2:45:49 | 44,87 km/t | 1:20 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 2 | 4 omgange | 2:29:16 | 40,68 km/t | 1:28 min/km |
CK Aarhus | 17-09-2022 | 8 KM | 2 | 10 omgange | 1:58:18 | 40,57 km/t | 1:28 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 25,5 KM | 32 | 5 omgange | 3:15:37 | 39,10 km/t | 1:32 min/km |
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart | 03-09-2022 | 11,26 KM | 1 | 1 omgange | 14:39 | 46,12 km/t | 1:18 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 15,4 KM | 4 | 5 omgange | 1:45:32,65 | 43,77 km/t | 1:22 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 13,5 KM | 1 | 17:05,90 | 17:05,90 | 47,37 km/t | 1:15 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 1 | 5 omgange | 1:58:55 | 39,35 km/t | 1:31 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 1 | 4:44:56 | 4:44:56 | 3,28 km/t | 18:15 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 1 | 5 omgange | 1:30:10 | 41,25 km/t | 1:27 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 8 | 10 omgange | 1:01:49 | 40,76 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 10,6 KM | 2 | 14:18 | 14:18 | 44,44 km/t | 1:21 min/km |
DM i linjeløb 2022 - Aalborg CR | 26-06-2022 | 127,2 KM | 12 | 3:09:06 | 3:09:03 | 40,37 km/t | 1:29 min/km |
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR | 23-06-2022 | 26,3 KM | 23 | 35:07 | 35:07 | 44,93 km/t | 1:20 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 24 | 5 omgange | 1:37:03 | 37,09 km/t | 1:37 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 23,8 KM | 1 | 3 omgange | 1:42:02 | 41,98 km/t | 1:25 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 1 | 6 omgange | 6:19:54 | 15,35 km/t | 3:54 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 1 | 4 omgange | 1:30:46 | 41,51 km/t | 1:26 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 3 | 17:12,74 | 17:12,74 | 43,22 km/t | 1:23 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 3 | 14 omgange | 36:30 | 39,11 km/t | 1:32 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 9 | 9 omgange | 2:14:52,66 | 36,71 km/t | 1:38 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 6 | 13 omgange | 53:49,88 | 40,28 km/t | 1:29 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 5 | 7 omgange | 1:21:54,56 | 38,46 km/t | 1:33 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 3 | 10 omgange | 55:31,40 | 43,23 km/t | 1:23 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 15 KM | 1 | 20:25,02 | 20:25,02 | 44,08 km/t | 1:21 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07-05-2022 | 14,4 KM | 5 | 4 omgange | 1:30:01 | 38,39 km/t | 1:33 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24-04-2022 | 13 KM | 1 | 6 omgange | 2:06:29 | 37,00 km/t | 1:37 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 17,9 KM | 3 | 4 omgange | 1:48:01 | 39,77 km/t | 1:30 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17-04-2022 | 15 KM | 9 | 5 omgange | 1:47:01 | 42,04 km/t | 1:25 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 16-04-2022 | 21,4 KM | 2 | 3 omgange | 1:37:28 | 39,52 km/t | 1:31 min/km |
Agro Top løb 2022 - Skive | 10-04-2022 | 17 KM | 2 | 4 omgange | 1:43:36 | 39,38 km/t | 1:31 min/km |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27-03-2022 | 23 KM | 5 | 3 omgange | 1:45:28 | 39,25 km/t | 1:31 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 23-10-2021 | 15 KM | 4 | 5 omgange | 1:57:04 | 38,44 km/t | 1:33 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet | 22-10-2021 | 13 KM | 1 | 19:05 | 19:05 | 40,87 km/t | 1:28 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 27,6 KM | 4 | 3 omgange | 2:03:20 | 40,28 km/t | 1:29 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19-09-2021 | 14,4 KM | 1 | 4 omgange | 1:28:53 | 38,88 km/t | 1:32 min/km |
Odder CK | 18-09-2021 | 25,3 KM | 8 | 3 omgange | 1:58:25 | 38,46 km/t | 1:33 min/km |
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 13,56 KM | 17 | 5 omgange | 1:43:40 | 39,24 km/t | 1:31 min/km |
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT | 11-09-2021 | 13,7 KM | 1 | 18:26,98 | 18:26,98 | 44,55 km/t | 1:20 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 15 KM | 3 | 5 omgange | 2:01:37 | 37,00 km/t | 1:37 min/km |
Middelfart 2021 | 04-09-2021 | 8,4 KM | 12 | 7 omgange | 1:39:58 | 35,29 km/t | 1:42 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 10,8 KM | 47 | 7 omgange | 1:54:38 | 39,57 km/t | 1:30 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 15,1 KM | 2 | 18:56,28 | 18:56,28 | 47,84 km/t | 1:15 min/km |
Vejle CK 2021 | 22-08-2021 | 13 KM | 4 | 6 omgange | 2:01:41 | 38,46 km/t | 1:33 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM | 15-08-2021 | 11,26 KM | 8 | 6 omgange | 1:44:23 | 38,83 km/t | 1:32 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM TT | 14-08-2021 | 11,26 KM | 1 | 2 omgange | 32:12 | 41,95 km/t | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 3 | 4:52:02 | 4:52:02 | 3,21 km/t | 18:43 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 9 | 5 omgange | 1:32:57 | 40,02 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 1 | 10 omgange | 1:06:05 | 38,13 km/t | 1:34 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 10,6 KM | 1 | 14:15 | 14:15 | 44,63 km/t | 1:20 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 4 | 3 omgange | 1:42:55 | 37,77 km/t | 1:35 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 25,5 KM | 16 | 3 omgange | 1:56:39 | 39,35 km/t | 1:31 min/km |
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club | 05-06-2021 | 23 KM | 7 | 3 omgange | 1:45:16 | 39,33 km/t | 1:31 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 6 | 5 omgange | 1:46:25 | 33,83 km/t | 1:46 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 23,8 KM | 6 | 3 omgange | 1:48:00 | 39,66 km/t | 1:30 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 6 | 5 omgange | 1:57:35 | 36,74 km/t | 1:37 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 10,55 KM | 5 | 5 omgange | 1:26:48,22 | 36,46 km/t | 1:38 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 3 | 18 omgange | 42:43,10 | 41,29 km/t | 1:27 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 14,5 KM | 1 | 20:49,81 | 20:49,81 | 41,77 km/t | 1:26 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 3 | 8 omgange | 1:34:03,67 | 38,30 km/t | 1:33 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 27,4 KM | 16 | 2 omgange | 1:20:29,86 | 40,85 km/t | 1:28 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 22 | 10 omgange | 1:04:09 | 38,34 km/t | 1:33 min/km |
Horsens AC - 2020 | 04-10-2020 | 1 KM | 11 | 33 omgange | 41:42 | 47,47 km/t | 1:15 min/km |
Middelfart 2020 | 03-10-2020 | 7,6 KM | 12 | 8 omgange | 1:45:36 | 34,54 km/t | 1:44 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27-09-2020 | 8,6 KM | 2 | 4 omgange | 58:00 | 35,58 km/t | 1:41 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26-09-2020 | 10,5 KM | 7 | 3 omgange | 50:04 | 37,75 km/t | 1:35 min/km |
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb | 20-09-2020 | 13,56 KM | 2 | 3 omgange | 1:06:37 | 36,63 km/t | 1:38 min/km |
Herning JFM TT 2020 | 19-09-2020 | 15 KM | 1 | 22:53 | 22:53 | 39,31 km/t | 1:31 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 3 | 2 omgange | 51:21 | 33,64 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 1 | 3 omgange | 1:22:47 | 33,91 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 1 | 0:00 | 3:19:09 | 4,70 km/t | 12:45 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 3 | 3 omgange | 1:01:39 | 36,20 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 11 | 7 omgange | 47:43 | 36,97 km/t | 1:37 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 5,3 KM | 1 | 7:12 | 7:12 | 44,07 km/t | 1:21 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 1 | 3 omgange | 49:53 | 37,89 km/t | 1:35 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22-09-2019 | 6,1 KM | 1 | 7 omgange | 1:03:20 | 40,45 km/t | 1:28 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21-09-2019 | 25,3 KM | 4 | 2 omgange | 1:23:30 | 36,36 km/t | 1:39 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb | 08-09-2019 | 18,4 KM | 7 | 2 omgange | 59:32 | 37,08 km/t | 1:37 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT | 07-09-2019 | 15,1 KM | 1 | 22:41,51 | 22:41,51 | 39,93 km/t | 1:30 min/km |
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb | 01-09-2019 | 11,3 KM | 35 | 4 omgange | 1:12:56 | 37,18 km/t | 1:36 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 13,9 KM | 3 | 20:10,96 | 20:10,96 | 41,32 km/t | 1:27 min/km |
CK Aarhus | 17-08-2019 | 7,7 KM | 1 | 5 omgange | 1:05:23 | 35,33 km/t | 1:41 min/km |
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding | 10-08-2019 | 11 KM | 3 | 3 omgange | 54:04 | 36,61 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 7 | 3 omgange | 1:20:18 | 34,74 km/t | 1:43 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 7 | 3 omgange | 1:20:18 | 34,74 km/t | 1:43 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 12 | 3 omgange | 1:02:53 | 35,49 km/t | 1:41 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 12 | 3 omgange | 1:02:53 | 35,49 km/t | 1:41 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 3 | 7 omgange | 1:11:26 | 33,51 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 3 | 7 omgange | 1:11:26 | 33,51 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 2 | 7:39 | 7:39 | 41,49 km/t | 1:26 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 2 | 7:39 | 7:39 | 41,49 km/t | 1:26 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 12,1 KM | 13 | 3 omgange | 1:00:27 | 36,02 km/t | 1:39 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 29 | 4 omgange | 1:02:31 | 34,54 km/t | 1:44 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 21 | 3 omgange | 1:05:54 | 33,32 km/t | 1:48 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 5 | 3 omgange | 1:13:29 | 35,02 km/t | 1:42 min/km |
Vejle Brand Løbet - Vejle CK | 25-05-2019 | 7,5 KM | 7 | 6 omgange | 1:33:48 | 28,78 km/t | 2:05 min/km |
Agro Top løbet 2019 - Skive | 11-05-2019 | 3,8 KM | 7 | 10 omgange | 1:00:31 | 37,68 km/t | 1:35 min/km |
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A | 05-05-2019 | 21,6 KM | 3 | 2 omgange | 1:17:31 | 33,43 km/t | 1:47 min/km |
CK Djurs - Kolind Løbet 2019 | 28-04-2019 | 14,1 KM | 2 | 3 omgange | 1:13:33 | 34,50 km/t | 1:44 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 22-04-2019 | 5,5 KM | 9 | 7 omgange | 1:04:16 | 35,94 km/t | 1:40 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 21-04-2019 | 7 KM | 8 | 5 omgange | 55:31 | 37,82 km/t | 1:35 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd | 20-04-2019 | 13,1 KM | 11 | 3 omgange | 1:03:48 | 36,95 km/t | 1:37 min/km |
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub | 14-04-2019 | 5,8 KM | 6 | 1 omgange | 1:09:52 | 4,98 km/t | 12:02 min/km |
Integoløbet Hedensted | 13-04-2019 | 7,21 KM | 3 | 6 omgange | 1:19:05 | 32,82 km/t | 1:49 min/km |
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU) | 29-09-2018 | 10,5 KM | 19 | 3 omgange | 53:23 | 35,39 km/t | 1:41 min/km |
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 22-09-2018 | 23,5 KM | 14 | 2 omgange | 1:31:24 | 30,85 km/t | 1:56 min/km |
Hobro + Demin Junior Cup #9 - 4 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 16-09-2018 | 6,1 KM | 12 | 7 omgange | 1:10:52 | 36,15 km/t | 1:39 min/km |
Odder + Demin Junior Cup #8 - 3 afd. Xtreme Cup (DCU) | 15-09-2018 | 23,5 KM | 16 | 2 omgange | 1:25:43 | 32,90 km/t | 1:49 min/km |
Brædstrup - Ikke A (DCU) | 02-09-2018 | 7,4 KM | 23 | 5 omgange | 1:05:08 | 34,08 km/t | 1:45 min/km |
CK Aarhus (DCU) | 19-08-2018 | 7,7 KM | 2 | 3 omgange | 42:38 | 32,51 km/t | 1:50 min/km |
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) | 10-06-2018 | 4,14 KM | 1 | 6 omgange | 47:48 | 31,18 km/t | 1:55 min/km |
U23 DM Esbjerg TT - Alle klasser - Tornado Cup (DCU) | 09-06-2018 | 11,3 KM | 2 | 33:56 | 18:56 | 35,80 km/t | 1:40 min/km |
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup | 27-05-2018 | 5,8 KM | 1 | 4 omgange | 41:38 | 33,42 km/t | 1:47 min/km |
Snejbjerg JFM TT | 26-05-2018 | 10,5 KM | 1 | 47:04 | 17:04 | 36,91 km/t | 1:37 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21-05-2018 | 14,2 KM | 4 | 2 omgange | 54:49 | 31,08 km/t | 1:55 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20-05-2018 | 12,2 KM | 3 | 2 omgange | 44:38 | 32,80 km/t | 1:49 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 14,4 KM | 9 | 2 omgange | 54:50 | 31,51 km/t | 1:54 min/km |
CK Djurs 2018 | 06-05-2018 | 14,1 KM | 1 | 2 omgange | 49:52 | 33,92 km/t | 1:46 min/km |
Randers - Tornado Cup (DCU) | 05-05-2018 | 9 KM | 1 | 3 omgange | 47:34 | 34,05 km/t | 1:45 min/km |
RY CC - AKVA - KVICKLY RY LØBET 2018 - Tornado Cup | 22-04-2018 | 2 KM | 5 | 9 omgange | 35:16 | 30,62 km/t | 1:57 min/km |
Holstebro - Jysk Energi Løbet 2018 - Tornado Cup | 07-04-2018 | 16,4 KM | 3 | 2 omgange | 1:02:28 | 31,50 km/t | 1:54 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 02-04-2018 | 5,5 KM | 4 | 5 omgange | 53:22 | 30,92 km/t | 1:56 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 01-04-2018 | 7 KM | 2 | 3 omgange | 42:48 | 29,44 km/t | 2:02 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring | 31-03-2018 | 13,1 KM | 2 | 2 omgange | 52:27 | 29,97 km/t | 2:00 min/km |
Rødekro Cykle Club RKCC | 25-03-2018 | 24,1 KM | 3 | 1 omgange | 45:20 | 31,90 km/t | 1:52 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: jfresultater@dcu-cykling.dk