3 Dage i Nord - #2 Thy

3 Dage i Nord - #2 Thy

Results

Noah Lindholm Møller Andersen
Ordrup Cykle Club
Resultat

3 omgange

Timer Minutter Sekunder

Distance U13
Omgange 3
Samlet tid 37:14
Placering   (baseret på bruttotiden)
Samlet 2 af 19
Mænd 2 af 19
Point
Point 18
Detaljer
Distance i alt 21 km
Distance (omgang) 7 km
Gennemsnit omgang 12:24
33,83 km/t
Hurtigste omgang 12:02
34,86 km/t
Langsomste omgang 12:51
32,66 km/t
Deltager (#88)
Noah Lindholm Møller Andersen
Ordrup Cykle Club
Danmark
Mand, 12 år (15 i dag)
Omgange
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang Samlet tid
Tid Tempo Tid Placering Klokken
Omgang 1 12:51 32,66 km/t 12:51 2 13:18:51
Omgang 2 12:02 34,86 km/t 24:54 2 13:30:54
Omgang 3 12:20 34,04 km/t 37:14 2 13:43:14
 
Omgangstider
Andre resultater for Noah Lindholm Møller
ArrangementDistancePlaceringNettotid
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry9,17 KM62:14:52,66
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry2,78 KM753:49,88
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry7,5 KM41:21:48,91
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry4 KM455:33,49
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry15 KM320:48,44
Ordrup CC Linjeløb 202219,3 KM31:50:32,03
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring 14 KM141:42:40,44
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg17,9 KM51:48:01
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy15 KM31:45:36
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring21,4 KM51:37:33
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club23 KM61:45:28
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 202119,2 KM42:01:36,49
CK FIX Linjeløb 202114,6 KM61:48:46,98
Tønder ACR - Hydro løbet 202127,6 KM82:03:20
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 202111,1 KM91:33:03,33
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC15 KM236:06
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb10,8 KM11:06:49
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC15,1 KM120:09,43
Nybolig Hvidovre - Gadeløb 20212 KM341:08,76
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)12 KM617:04,45
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat15,6 KM104:52:59
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb12,4 KM271:32:57
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium4,2 KM81:06:05
Randers Bike Week 2021 #1 TT10,6 KM2315:02
Postnord U6 Cycle Tour - stage 68 KM111:45,31
Postnord U6 Cycle Tour - stage 52,4 KM432:33
Postnord U6 Cycle Tour - stage 445 KM11:15:41
Postnord U6 Cycle Tour - stage 322,5 KM240:08
Postnord U6 Cycle Tour - stage 242,5 KM21:12:04
Postnord U6 Cycle Tour - stage 11,8 KM12:19,26
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 20219,4 KM159:07,13
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup8,5 KM154:44
CK Nordsjælland Linjeløb 202110,5 KM11:06:15,56
Slagelseløbet 20216,79 KM11:05:45,72
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP12 KM11:01:35
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP12,2 KM159:53
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP14,4 KM11:12:31
Youth Tour RCR & TCR9,17 KM11:03:25,53
Youth Tour RCR & TCR1,63 KM131:18,69
Youth Tour RCR & TCR9,4 KM113:49,66
Youth Tour RCR & TCR7,51 KM11:01:47,90
State Energy Race 2021 presented by OCC9,1 KM11:01:06,77
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.7,3 KM11:03:30,40
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb4,1 KM143:38
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg8,6 KM1358:00
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup10,5 KM1550:04
Alfa Laval Løbet Nakskov SJM TT 202015 KM422:39
Randers Bike Week #4 Bjergløb15,6 KM51:22:47
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point)15,6 KM83:20:03
Randers Bike Week #3 Landevejsløb12,4 KM101:01:39
Randers Bike Week #2 Kriterium4,2 KM847:43
Randers Bike Week #1 TT5,3 KM157:56
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg8,6 KM857:49
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb4,3 KM244:12
DM B&U - TT - Esbjerg11,3 KM118:22,84
Randers Bike Week #415,5 KM359:31
Randers Bike Week #415,5 KM359:31
Randers Bike Week #312,4 KM146:39
Randers Bike Week #312,4 KM146:39
Randers Bike Week #1 - TT5,3 KM18:43
Randers Bike Week #1 - TT5,3 KM18:43
3 Dage i Nord - #3 Aalborg5,5 KM351:53
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd13,1 KM247:09
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU)8,6 KM949:20
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU)10,5 KM639:08
Middelfart - KUN B&U Klasser - Tornado Cup5,7 KM554:55
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) 4,14 KM347:48
Nyborg + DEMIN Junior cup 4 afdeling (DCU) 8,5 KM452:32
Marcello Bergamo cup - Hammel 14,2 KM1156:42
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior12,2 KM1944:41
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg14,4 KM1455:37
Tidtagning ved DCU Jylland / Fyn. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt: jfresultater@dcu-cykling.dk