Resultat
5 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U15 |
Omgange | 5 |
Samlet tid | 55:34 |
Point | 1 |
Detaljer
Starttidspunkt | 13:00:00 |
Dato | 21. april 2019 |
Detaljer
Distance i alt | 35 km |
Distance (omgang) | 7 km |
Gennemsnit omgang | 11:06 37,79 km/t |
Hurtigste omgang | 10:18 40,73 km/t |
Langsomste omgang | 11:48 35,56 km/t |
Deltager (#19)
Victor Bredtoft Andersen | |
Herning Cykle Klub | |
Danmark | |
Mand, 14 år (19 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 1 | 10:18 | 40,73 km/t | 10:18 | 18 | 13:10:18 | |||
Omgang 2 | 10:37 | 39,50 km/t | 20:56 | 24 | 13:20:56 | |||
Omgang 3 | 11:20 | 37,06 km/t | 32:16 | 17 | 13:32:16 | |||
Omgang 4 | 11:28 | 36,58 km/t | 43:45 | 15 | 13:43:45 | |||
Omgang 5 | 11:48 | 35,56 km/t | 55:34 | 17 | 13:55:34 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Victor Bredtoft
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 11 | 5 omgange | 3:09:26 | 31,83 km/t | 1:53 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 25,8 KM | 21 | 5 omgange | 2:56:26,84 | 43,87 km/t | 1:22 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 15 | 11 omgange | 2:06:40 | 44,81 km/t | 1:20 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 12 | 5 omgange | 2:46:03 | 44,80 km/t | 1:20 min/km |
Odder CK - 2023 | 17-09-2023 | 25,3 KM | 12 | 4 omgange | 2:39:38 | 38,03 km/t | 1:34 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 17,5 KM | 19 | 6 omgange | 2:33:31 | 41,03 km/t | 1:27 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 15 | 5 omgange | 2:55:06 | 37,00 km/t | 1:37 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13-08-2023 | 14,4 KM | 21 | 6 omgange | 2:07:57 | 40,51 km/t | 1:28 min/km |
Hadsten Gadeløb 2023 | 10-08-2023 | 1,4 KM | 18 | 16 omgange | 37:18 | 36,02 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 36 | 7 omgange | 2:43:57 | 39,96 km/t | 1:30 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 52 | 9 omgange | 2:38:56 | 42,13 km/t | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 54 | 10 omgange | 1:02:35 | 40,26 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 47 | 14:21 | 14:21 | 44,31 km/t | 1:21 min/km |
DM i linjeløb 2023- Aalborg CR | 25-06-2023 | 127,2 KM | 43 | 3:06:45 | 3:06:45 | 40,86 km/t | 1:28 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 23 KM | 22 | 5 omgange | 2:29:09 | 46,26 km/t | 1:17 min/km |
Visit Vejle Løbet 2023 | 11-06-2023 | 13 KM | 22 | 8 omgange | 2:44:04 | 38,03 km/t | 1:34 min/km |
Agro-Top løbet Skive 2023 | 10-06-2023 | 17 KM | 8 | 7 omgange | 3:03:55 | 38,82 km/t | 1:32 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 29 | 9 omgange | 2:43:32 | 39,62 km/t | 1:30 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 31 | 5 omgange | 2:46:41 | 42,83 km/t | 1:24 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 40 | 5 omgange | 1:56:17 | 40,50 km/t | 1:28 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 12,8 KM | 46 | 17:20,45 | 17:18,74 | 44,36 km/t | 1:21 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 55 | 16 omgange | 36:53 | 44,24 km/t | 1:21 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 46 | 4 omgange | 1:48:17 | 42,77 km/t | 1:24 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 25,3 KM | 45 | 4 omgange | 2:15:35,98 | 44,78 km/t | 1:20 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 20 | 11 omgange | 2:11:33 | 43,15 km/t | 1:23 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 24,8 KM | 39 | 5 omgange | 2:45:54 | 44,84 km/t | 1:20 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 21 | 4 omgange | 2:44:38 | 36,88 km/t | 1:37 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 25,5 KM | 31 | 5 omgange | 3:15:37 | 39,10 km/t | 1:32 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 39 | 10 omgange | 2:53:23,10 | 36,34 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 53 | 7 omgange | 2:48:25 | 38,90 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 44 | 6:50:25 | 6:50:25 | 2,28 km/t | 26:18 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 35 | 9 omgange | 2:44:50 | 40,62 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 36 | 10 omgange | 1:01:54 | 40,70 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 10,6 KM | 73 | 15:16 | 15:16 | 41,64 km/t | 1:26 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 31 | 9 omgange | 2:51:37 | 36,81 km/t | 1:37 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 56 | 8 omgange | 3:32:58 | 36,51 km/t | 1:38 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 46 | 5 omgange | 1:59:29 | 39,42 km/t | 1:31 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 71 | 18:17,31 | 18:17,31 | 40,68 km/t | 1:28 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 51 | 16 omgange | 39:40 | 41,14 km/t | 1:27 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01-05-2022 | 15 KM | 26 | 6 omgange | 2:21:52 | 38,06 km/t | 1:34 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30-04-2022 | 23 KM | 20 | 4 omgange | 2:07:45 | 43,20 km/t | 1:23 min/km |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27-03-2022 | 23 KM | 38 | 5 omgange | 3:05:32 | 37,19 km/t | 1:36 min/km |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021 | 03-10-2021 | 19,2 KM | 11 | 4 omgange | 2:11:49,85 | 34,95 km/t | 1:42 min/km |
CK FIX Linjeløb 2021 | 02-10-2021 | 14,6 KM | 12 | 5 omgange | 1:48:56,78 | 40,20 km/t | 1:29 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 23 | 8 omgange | 1:45:05 | 39,28 km/t | 1:31 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 27,6 KM | 30 | 3 omgange | 2:06:30 | 39,27 km/t | 1:31 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19-09-2021 | 14,4 KM | 17 | 4 omgange | 1:32:32 | 37,34 km/t | 1:36 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 15 KM | 18 | 5 omgange | 2:06:17 | 35,63 km/t | 1:41 min/km |
Vejle CK 2021 | 22-08-2021 | 13 KM | 13 | 6 omgange | 2:01:44 | 38,44 km/t | 1:33 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 42 | 5 omgange | 1:32:57 | 40,02 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 8 | 10 omgange | 1:06:05 | 38,13 km/t | 1:34 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 10,6 KM | 45 | 15:27 | 15:27 | 41,14 km/t | 1:27 min/km |
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give | 17-06-2021 | 29,4 KM | 60 | 43:16 | 43:16 | 40,76 km/t | 1:28 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 15 | 3 omgange | 1:43:00 | 37,75 km/t | 1:35 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 25,5 KM | 30 | 3 omgange | 2:05:48 | 36,48 km/t | 1:38 min/km |
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club | 05-06-2021 | 23 KM | 6 | 3 omgange | 1:45:15 | 39,33 km/t | 1:31 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30-05-2021 | 28,32 KM | 14 | 2 omgange | 1:22:24,95 | 41,23 km/t | 1:27 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 17 | 5 omgange | 1:46:27 | 33,81 km/t | 1:46 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 11 | 5 omgange | 1:57:35 | 36,74 km/t | 1:37 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 10,55 KM | 8 | 5 omgange | 1:22:59,67 | 38,14 km/t | 1:34 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 13 | 18 omgange | 44:16,06 | 39,84 km/t | 1:30 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 14,5 KM | 16 | 22:25,31 | 22:25,31 | 38,80 km/t | 1:32 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 19 | 8 omgange | 1:32:18,46 | 39,03 km/t | 1:32 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 27,4 KM | 17 | 2 omgange | 1:20:30,07 | 40,84 km/t | 1:28 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 16 | 10 omgange | 1:04:07 | 38,36 km/t | 1:33 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27-09-2020 | 8,6 KM | 24 | 6 omgange | 1:15:53 | 40,79 km/t | 1:28 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26-09-2020 | 27,6 KM | 33 | 3 omgange | 2:06:34 | 39,25 km/t | 1:31 min/km |
Herning JFM TT 2020 | 19-09-2020 | 15 KM | 24 | 24:27 | 24:27 | 36,80 km/t | 1:37 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 16 | 4 omgange | 1:29:45 | 38,51 km/t | 1:33 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 7 | 40 omgange | 40:55 | 43,99 km/t | 1:21 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 12 | 6 omgange | 6:08 | 44,00 km/t | 1:21 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 11 | 1:03 | 1:03 | 42,39 km/t | 1:24 min/km |
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020 | 30-08-2020 | - | 11 | 0:11 | 0:11 | 0,00 km/t | - min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 47 | 5 omgange | 2:08:34 | 36,40 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 47 | 0:00 | 5:08:05 | 3,04 km/t | 19:44 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 55 | 5 omgange | 1:34:32 | 39,35 km/t | 1:31 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 55 | 10 omgange | 1:08:40 | 36,70 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 10,6 KM | 51 | 16:19 | 16:19 | 38,97 km/t | 1:32 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 3 | 3 omgange | 50:21 | 37,54 km/t | 1:35 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22-09-2019 | 6,1 KM | 10 | 7 omgange | 1:03:25 | 40,39 km/t | 1:29 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21-09-2019 | 25,3 KM | 2 | 2 omgange | 1:23:30 | 36,36 km/t | 1:39 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb | 08-09-2019 | 18,4 KM | 2 | 2 omgange | 59:32 | 37,08 km/t | 1:37 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT | 07-09-2019 | 15,1 KM | 5 | 24:23,10 | 24:23,10 | 37,15 km/t | 1:36 min/km |
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 5 | 24-08-2019 | 7,4 KM | 3 | 5 omgange | 55:51 | 39,75 km/t | 1:30 min/km |
CK Aarhus | 17-08-2019 | 7,7 KM | 5 | 5 omgange | 1:07:50 | 34,05 km/t | 1:45 min/km |
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding | 10-08-2019 | 11 KM | 2 | 3 omgange | 54:04 | 36,62 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 14 | 3 omgange | 1:20:18 | 34,74 km/t | 1:43 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 14 | 3 omgange | 1:20:18 | 34,74 km/t | 1:43 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 16 | 3 omgange | 1:02:53 | 35,49 km/t | 1:41 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 16 | 3 omgange | 1:02:53 | 35,49 km/t | 1:41 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 15 | 7 omgange | 1:14:31 | 32,12 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 15 | 7 omgange | 1:14:31 | 32,12 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 6 | 8:11 | 8:11 | 38,86 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 6 | 8:11 | 8:11 | 38,86 km/t | 1:32 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 12,1 KM | 12 | 3 omgange | 1:00:27 | 36,03 km/t | 1:39 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 11 | 4 omgange | 58:18 | 37,05 km/t | 1:37 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 17 | 3 omgange | 1:05:54 | 33,32 km/t | 1:48 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 9 | 3 omgange | 1:13:29 | 35,02 km/t | 1:42 min/km |
Horsens - U17 TORNADO CUP 1 | 26-05-2019 | 19 KM | 7 | 2 omgange | 1:05:43 | 34,69 km/t | 1:43 min/km |
Vejle Brand Løbet - Vejle CK | 25-05-2019 | 7,5 KM | 5 | 6 omgange | 1:33:48 | 28,78 km/t | 2:05 min/km |
Agro Top løbet 2019 - Skive | 11-05-2019 | 3,8 KM | 9 | 10 omgange | 1:01:28 | 37,09 km/t | 1:37 min/km |
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A | 05-05-2019 | 21,6 KM | 4 | 2 omgange | 1:17:31 | 33,43 km/t | 1:47 min/km |
CK Djurs - Kolind Løbet 2019 | 28-04-2019 | 14,1 KM | 4 | 3 omgange | 1:13:33 | 34,50 km/t | 1:44 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 22-04-2019 | 5,5 KM | 11 | 7 omgange | 1:04:16 | 35,94 km/t | 1:40 min/km |
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub | 14-04-2019 | 5,8 KM | 5 | 1 omgange | 1:09:52 | 4,98 km/t | 12:02 min/km |
Integoløbet Hedensted | 13-04-2019 | 7,21 KM | 7 | 6 omgange | 1:19:23 | 32,69 km/t | 1:50 min/km |
Meldgaardløbet 2019 - Rødekro Cykle Club RKCC | 31-03-2019 | 23 KM | 6 | 2 omgange | 1:17:16 | 35,72 km/t | 1:40 min/km |
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU) | 29-09-2018 | 10,5 KM | 23 | 3 omgange | 54:54 | 34,42 km/t | 1:44 min/km |
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 22-09-2018 | 23,5 KM | 12 | 2 omgange | 1:29:29 | 31,51 km/t | 1:54 min/km |
Hobro + Demin Junior Cup #9 - 4 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 16-09-2018 | 6,1 KM | 15 | 7 omgange | 1:10:52 | 36,15 km/t | 1:39 min/km |
Odder + Demin Junior Cup #8 - 3 afd. Xtreme Cup (DCU) | 15-09-2018 | 23,5 KM | 17 | 2 omgange | 1:25:43 | 32,90 km/t | 1:49 min/km |
Brædstrup - Ikke A (DCU) | 02-09-2018 | 7,4 KM | 18 | 5 omgange | 1:05:08 | 34,08 km/t | 1:45 min/km |
Hedensted Integoløbet - 1 afd. X-Treme Cup(DCU) | 01-09-2018 | 7,21 KM | 18 | 6 omgange | 1:18:49 | 32,93 km/t | 1:49 min/km |
Herning City Gadeløbet | 31-08-2018 | 1,6 KM | 10 | 10 omgange | 24:57 | 38,46 km/t | 1:33 min/km |
CK Aarhus (DCU) | 19-08-2018 | 7,7 KM | 19 | 5 omgange | 1:12:33 | 31,83 km/t | 1:53 min/km |
"Rundt om Vandtårnet" Esbjerg (DCU) | 12-08-2018 | - | 15 | 15 omgange | 36:36 | 0,00 km/t | - min/km |
Middelfart - KUN B&U Klasser - Tornado Cup | 24-06-2018 | 12,1 KM | 14 | 4 omgange | 1:29:16 | 32,53 km/t | 1:50 min/km |
Grindsted TT for B&U, Junior Cup | 23-06-2018 | 15,5 KM | 18 | 6:15:30 | 26:30 | 35,09 km/t | 1:42 min/km |
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) | 10-06-2018 | 11,3 KM | 20 | 4 omgange | 1:17:36 | 34,94 km/t | 1:43 min/km |
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup | 27-05-2018 | 5,8 KM | 11 | 7 omgange | 1:12:01 | 33,82 km/t | 1:46 min/km |
Snejbjerg JFM TT | 26-05-2018 | 14,5 KM | 12 | 1:19:31 | 24:31 | 35,48 km/t | 1:41 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 14,4 KM | 25 | 3 omgange | 1:21:02 | 31,98 km/t | 1:52 min/km |
Randers - Tornado Cup (DCU) | 05-05-2018 | 9 KM | 18 | 4 omgange | 1:05:25 | 33,02 km/t | 1:49 min/km |
RY CC - AKVA - KVICKLY RY LØBET 2018 - Tornado Cup | 22-04-2018 | 25,4 KM | 17 | 2 omgange | 1:31:19 | 33,38 km/t | 1:47 min/km |
Holstebro - Jysk Energi Løbet 2018 - Tornado Cup | 07-04-2018 | 16,4 KM | 16 | 3 omgange | 1:35:21 | 30,96 km/t | 1:56 min/km |
DM MEDALJELØB 2015 - LINJELØB | 13-09-2016 | - | 1 | 15:48 | 15:48 | - km/t | - min/km |
DM MEDALJELØB 2015 - ENKELTSTART | 13-09-2015 | - | 2 | 5:22 | 5:22 | - km/t | - min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: jfresultater@dcu-cykling.dk