CK Djurs - Kolind Løbet 2019

CK Djurs - Kolind Løbet 2019

Resultater

Tristan Gilbert Jørgensen
Team Young Guns
Resultat

1 omgang

Timer Minutter Sekunder

Distance U11
Omgang 1
Samlet tid 28:48
Nettotid 28:48
Placering   (baseret på bruttotiden)
Samlet 3 af 7
Mænd 1 af 7
Point
Point 16
Detaljer
Distance i alt 14,1 km
Distance (omgang) 14,1 km
Gennemsnit omgang 28:49
29,34 km/t
Hurtigste omgang 28:49
29,34 km/t
Langsomste omgang 28:49
29,34 km/t
Deltager (#7)
Tristan Gilbert Jørgensen
Team Young Guns
Danmark
Mand, 10 år (11 i dag)
Omgange
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang Samlet tid
Tid Tempo Tid Placering Klokken
Omgang 1 28:49 29,36 km/t 28:49 3 09:38:49
 
Andre resultater for Tristan Gilbert
ArrangementDistanceNettotid
DM / Cycling Odense CykleCros2600 Meter16:56
Integoløbet Hedensted 7,21 KM30:40
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub5,8 KM26:49
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd13,1 KM29:01
3 Dage i Nord - #2 Thy7 KM30:20
3 Dage i Nord - #3 Aalborg5,5 KM36:22
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A15,6 KM54:41
Agro Top løbet 2019 - Skive3,8 KM23:32
Vejle Brand Løbet - Vejle CK7,5 KM42:13
Horsens - U17 TORNADO CUP 16,4 KM27:27
Mascot Workwear løbet - Silkeborg14,3 KM30:14
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 412,2 KM24:28
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers9 KM35:21
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER5,7 KM33:28
Randers Bike Week #1 - TT5,3 KM10:17
Randers Bike Week #1 - TT5,3 KM10:17
Randers Bike Week #25,7 KM25:56
Randers Bike Week #25,7 KM25:56
Randers Bike Week #312,4 KM25:36
Randers Bike Week #312,4 KM25:36
Randers Bike Week #415,5 KM33:57
Randers Bike Week #415,5 KM33:57
CK Aarhus7,7 KM34:43
DM B&U - TT - Esbjerg11,3 KM22:37,52
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 57,4 KM28:26
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb4,1 KM30:35
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT10 KM20:14,38
Hydro løbet 2019 - Tønder10,5 KM43:23
Allbike CX cup 19/20 #1 (Stoholm)-22:20
CROSS POWERED BY CYKELSERVICE.DK - Aarhus MTB - 6. afd af Ceramic Speed Cup2,65 KM32:52
Allbike CX cup 19/20 #3 (Uldum)-22:50
Randers Bike Week #1 TT5,3 KM9:52
Randers Bike Week #2 Kriterium4,2 KM52:00
Tidtagning ved DCU Jylland / Fyn (jfresultater@dcu-cykling.dk). Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt: oestp2@hotmail.com