Resultat
6 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U13P |
Omgange | 6 |
Samlet tid | 44:07 |
Point | 20 |
Detaljer
Starttidspunkt | 10:03:00 |
Dato | 1. september 2019 |
Detaljer
Distance i alt | 25,8 km |
Distance (omgang) | 4,3 km |
Gennemsnit omgang | 7:21 35,09 km/t |
Hurtigste omgang | 6:59 36,88 km/t |
Langsomste omgang | 7:32 34,21 km/t |
Deltager (#420)
Mathilde Cramer | |
Greve Cykle Club | |
Danmark | |
12 år (16 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 1 | 7:27 | 34,59 km/t | 7:27 | 3 | 10:10:27 | |||
Omgang 2 | 7:32 | 34,21 km/t | 15:00 | 1 | 10:18:00 | |||
Omgang 3 | 6:59 | 36,88 km/t | 21:59 | 1 | 10:24:59 | |||
Omgang 4 | 7:21 | 35,10 km/t | 29:20 | 1 | 10:32:20 | |||
Omgang 5 | 7:23 | 34,88 km/t | 36:44 | 1 | 10:39:44 | |||
Omgang 6 | 7:22 | 34,99 km/t | 44:07 | 1 | 10:47:07 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Mathilde
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 25,8 KM | 22 | 4 omgange | 2:45:16,17 | 37,47 km/t | 1:36 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 1 | 8 omgange | 1:53:25 | 36,39 km/t | 1:38 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 1 | 3 omgange | 1:56:13 | 38,41 km/t | 1:33 min/km |
CAMPIONE SM Linjeløb 2023 - Greve CC | 17-09-2023 | 10,3 KM | 1 | 8 omgange | 2:09:59,13 | 38,03 km/t | 1:34 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10-09-2023 | 15 KM | 17 | 6 omgange | 2:51:42 | 31,45 km/t | 1:54 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 3 | 9 omgange | 2:03:15 | 34,39 km/t | 1:44 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 16,57 KM | 3 | 26:16 | 26:16 | 37,85 km/t | 1:35 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2023 | 13-08-2023 | 13,4 KM | 1 | 5 omgange | 1:40:16,86 | 40,09 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 8 | 5 omgange | 2:16:03 | 34,40 km/t | 1:44 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 3 | 6 omgange | 2:03:15 | 36,21 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 2 | 8 omgange | 54:59 | 36,66 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 5 | 16:45 | 16:45 | 37,97 km/t | 1:34 min/km |
DM i linjeløb 2023- Aalborg CR | 25-06-2023 | 127,2 KM | 6 | 3:38:37 | 3:38:37 | 34,91 km/t | 1:43 min/km |
Nakskov CC- TT - DM U19 / U19P & alle klasser | 03-06-2023 | 27 KM | 6 | 41:48 | 41:48 | 38,75 km/t | 1:32 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 2 | 7 omgange | 2:35:08 | 32,48 km/t | 1:50 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 1 | 4 omgange | 2:42:16 | 35,20 km/t | 1:42 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 3 | 5 omgange | 2:50:25 | 33,80 km/t | 1:46 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 6 | 5 omgange | 2:27:24 | 32,97 km/t | 1:49 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 58,4 KM | 4 | 6:30:14 | 6:30:14 | 8,98 km/t | 6:40 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 1 | 3 omgange | 1:21:29 | 34,68 km/t | 1:43 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 8 KM | 5 | 20:00,09 | 19:58,51 | 24,03 km/t | 2:29 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 1 | 10 omgange | 29:32 | 34,52 km/t | 1:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 3 | 3 omgange | 1:52:12 | 30,96 km/t | 1:56 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14-05-2023 | 14,6 KM | 1 | 3 omgange | 1:11:49,99 | 36,58 km/t | 1:38 min/km |
Herre C Holbæk (Youth Tour 2023 #4 RR) | 07-05-2023 | 9,18 KM | 1 | 5 omgange | 1:22:54 | 33,22 km/t | 1:48 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06-05-2023 | 7,5 KM | 1 | 5 omgange | 1:03:39 | 35,34 km/t | 1:41 min/km |
Youth Tour 2023 #2 Kriterium | 05-05-2023 | 5,24 KM | 1 | 35:25 | 35:25 | 62,08 km/t | 0:57 min/km |
Youth Tour 2023 #1 Prolog | 05-05-2023 | 2,7 KM | 1 | 1 omgange | 5:01 | 32,24 km/t | 1:51 min/km |
ABC København 2023 | 23-04-2023 | 7,1 KM | 1 | 5 omgange | 55:41,86 | 38,24 km/t | 1:34 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 13,3 KM | 1 | 3 omgange | 1:04:01,02 | 37,40 km/t | 1:36 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 13,5 KM | 1 | 20:29,48 | 20:29,48 | 39,53 km/t | 1:31 min/km |
CX - Amager Cykle Ring | 19-11-2022 | - | 3 | 7 omgange | 44:33 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross: Erling Hansens Mindeløb på Grønningen i Sorø | 13-11-2022 | - | 1 | 6 omgange | 48:45 | 0,00 km/t | - min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 7,3 KM | 1 | 5 omgange | 1:00:04,35 | 36,46 km/t | 1:38 min/km |
DM HOLD DCU 2022 - Hvidovre CK | 01-10-2022 | 23 KM | 3 | 35:25 | 35:25 | 38,95 km/t | 1:32 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 1 | 4 omgange | 55:44 | 37,03 km/t | 1:37 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 10,8 KM | 1 | 3 omgange | 50:34 | 38,44 km/t | 1:33 min/km |
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022 | 18-09-2022 | 10,3 KM | 1 | 3 omgange | 49:26,19 | 37,50 km/t | 1:35 min/km |
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022 | 17-09-2022 | 15 KM | 1 | 23:47,58 | 23:47,58 | 37,83 km/t | 1:35 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 8,5 KM | 1 | 4 omgange | 57:18 | 35,60 km/t | 1:41 min/km |
STARK-løbet 2022 - CK Fix | 03-09-2022 | 31,2 KM | 1 | 6 omgange | 48:37,47 | 230,99 km/t | 0:15 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 15,4 KM | 1 | 4 omgange | 1:42:12,82 | 36,16 km/t | 1:39 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 13,5 KM | 2 | 20:38,61 | 20:38,61 | 39,24 km/t | 1:31 min/km |
Nordisk Mesterskab Master ITT 2022, Nakskov CC | 20-08-2022 | 15 KM | 1 | 22:54 | 22:54 | 39,30 km/t | 1:31 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 1 | 4 omgange | 1:12:48,32 | 34,61 km/t | 1:44 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 2 | 3 omgange | 1:27:59 | 31,91 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 2 | 3:31:27 | 3:31:27 | 4,43 km/t | 13:33 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 2 | 3 omgange | 1:06:17 | 33,67 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 2 | 7 omgange | 49:13 | 35,83 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 5,3 KM | 2 | 8:16 | 8:16 | 38,42 km/t | 1:33 min/km |
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 2022 | 26-06-2022 | 9,4 KM | 1 | 4 omgange | 1:07:44,26 | 33,30 km/t | 1:48 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 1 | 4 omgange | 1:23:26 | 34,52 km/t | 1:44 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 12,2 KM | 1 | 3 omgange | 1:03:48 | 34,42 km/t | 1:44 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 14,4 KM | 1 | 4 omgange | 1:25:29 | 40,42 km/t | 1:29 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 14 | 5 omgange | 2:42:25 | 29,92 km/t | 2:00 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 1 | 3 omgange | 1:31:10 | 30,99 km/t | 1:56 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 4 | 20:38,63 | 20:38,63 | 36,04 km/t | 1:39 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 1 | 10 omgange | 31:22 | 32,51 km/t | 1:50 min/km |
ABC Linjeløb 2022 | 21-05-2022 | 7,1 KM | 1 | 6 omgange | 1:14:01,67 | 34,53 km/t | 1:44 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 1 | 5 omgange | 1:27:09,09 | 31,57 km/t | 1:54 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 2 | 9 omgange | 42:34,02 | 35,27 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 2 | 5 omgange | 1:07:30,91 | 33,33 km/t | 1:48 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 1 | 6 omgange | 40:58,66 | 35,14 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 15 KM | 1 | 24:18,91 | 24:18,91 | 37,01 km/t | 1:37 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2022 | 01-05-2022 | 9,1 KM | 1 | 4 omgange | 1:02:04,35 | 35,18 km/t | 1:42 min/km |
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring | 24-04-2022 | 14 KM | 1 | 3 omgange | 1:11:43,76 | 35,13 km/t | 1:42 min/km |
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart) | 03-04-2022 | 12 KM | 1 | 19:32,56 | 19:32,56 | 36,84 km/t | 1:37 min/km |
Cyklecross Cup 9 // Amager CR -dag 2 | 19-12-2021 | - | 8 | 5 omgange | 54:54 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 6 // Supercross ved Super Arenaen | 28-11-2021 | - | 11 | 4 omgange | 49:29 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC | 07-11-2021 | - | 13 | 6 omgange | 51:32 | 0,00 km/t | - min/km |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021 | 03-10-2021 | 9,7 KM | 2 | 4 omgange | 1:13:57,11 | 31,48 km/t | 1:54 min/km |
CK FIX Linjeløb 2021 | 02-10-2021 | 14,6 KM | 1 | 3 omgange | 1:16:09,91 | 34,50 km/t | 1:44 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 1 | 4 omgange | 57:23 | 35,96 km/t | 1:40 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 10,5 KM | 1 | 3 omgange | 58:37 | 32,23 km/t | 1:51 min/km |
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 11,1 KM | 1 | 4 omgange | 1:14:30,12 | 35,76 km/t | 1:40 min/km |
Hillerød CC Grand Prix 2021 | 04-09-2021 | 13,4 KM | 1 | 3 omgange | 1:09:50,97 | 34,53 km/t | 1:44 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 10,8 KM | 1 | 4 omgange | 1:16:40 | 33,81 km/t | 1:46 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 15,1 KM | 2 | 23:13,32 | 23:13,32 | 39,01 km/t | 1:32 min/km |
Nybolig Hvidovre - Gadeløb 2021 | 22-08-2021 | 2 KM | 1 | 10 omgange | 31:05,45 | 38,60 km/t | 1:33 min/km |
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart) | 21-08-2021 | 12 KM | 1 | 19:24,13 | 19:24,13 | 37,11 km/t | 1:37 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 1 | 3:42:40 | 3:42:40 | 4,20 km/t | 14:16 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 1 | 3 omgange | 59:53 | 37,26 km/t | 1:36 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 1 | 7 omgange | 1:07:24 | 26,17 km/t | 2:17 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 5,3 KM | 1 | 8:15 | 8:15 | 38,49 km/t | 1:33 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 1 | 3 omgange | 1:09:27,74 | 36,28 km/t | 1:39 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 8,5 KM | 1 | 4 omgange | 57:06 | 35,72 km/t | 1:40 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06-06-2021 | 10,5 KM | 1 | 4 omgange | 1:09:19,14 | 36,35 km/t | 1:39 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 1 | 3 omgange | 1:02:27 | 34,58 km/t | 1:44 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 12,2 KM | 1 | 3 omgange | 1:11:37 | 30,66 km/t | 1:57 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 1 | 3 omgange | 1:16:25 | 33,92 km/t | 1:46 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 9,17 KM | 1 | 4 omgange | 1:18:17,05 | 28,11 km/t | 2:08 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 1 | 12 omgange | 35:51,62 | 32,79 km/t | 1:49 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 9,4 KM | 1 | 15:30,04 | 15:30,04 | 36,39 km/t | 1:38 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 1 | 5 omgange | 1:09:31,04 | 32,39 km/t | 1:51 min/km |
State Energy Race 2021 presented by OCC | 25-04-2021 | 9,1 KM | 1 | 4 omgange | 1:07:23,58 | 32,41 km/t | 1:51 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 7,3 KM | 1 | 5 omgange | 1:03:30,54 | 34,48 km/t | 1:44 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 1 | 6 omgange | 47:03 | 31,37 km/t | 1:54 min/km |
Cyklecross //ABC | 13-12-2020 | - | 2 | 3 omgange | 30:58 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklecross Cup afd. 1 / Holbæk CS | 25-10-2020 | 2,5 KM | 3 | 5 omgange | 44:44 | 16,76 km/t | 3:34 min/km |
Grand Prix Alsønderup 2020, CC Hillerød | 10-10-2020 | 13,2 KM | 1 | 3 omgange | 1:03:10 | 37,61 km/t | 1:35 min/km |
DEMIN Cup – Uno-X Cup – Dame Cup 2020, Holbæk Cykelsport | 04-10-2020 | 7,9 KM | 1 | 5 omgange | 1:03:50 | 37,13 km/t | 1:36 min/km |
Middelfart 2020 | 03-10-2020 | 7,6 KM | 1 | 5 omgange | 1:15:12 | 30,32 km/t | 1:58 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27-09-2020 | 8,6 KM | 2 | 4 omgange | 58:03 | 35,55 km/t | 1:41 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26-09-2020 | 10,5 KM | 1 | 3 omgange | 50:04 | 37,74 km/t | 1:35 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 2 | 3 omgange | 1:24:24 | 33,27 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 3 | 0:00 | 3:27:37 | 4,51 km/t | 13:18 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 4 | 3 omgange | 1:06:18 | 33,66 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 2 | 7 omgange | 48:40 | 36,24 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 5,3 KM | 1 | 8:30 | 8:30 | 37,36 km/t | 1:36 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29-09-2019 | 8,6 KM | 3 | 4 omgange | 57:52 | 35,66 km/t | 1:40 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 5 | 3 omgange | 1:00:35 | 31,19 km/t | 1:55 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 11,3 KM | 1 | 19:47,80 | 19:47,80 | 34,25 km/t | 1:45 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 1 | 2 omgange | 1:04:25 | 28,87 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 1 | 2 omgange | 1:04:25 | 28,87 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 1 | 2 omgange | 49:51 | 29,84 km/t | 2:00 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 1 | 2 omgange | 49:51 | 29,84 km/t | 2:00 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 1 | 4 omgange | 51:32 | 26,54 km/t | 2:15 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 1 | 4 omgange | 51:32 | 26,54 km/t | 2:15 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 1 | 9:29 | 9:29 | 33,51 km/t | 1:47 min/km |
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 2 | 16-06-2019 | 8,5 KM | 1 | 3 omgange | 49:31 | 30,90 km/t | 1:56 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 1 | 3 omgange | 47:00 | 34,46 km/t | 1:44 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 2 | 2 omgange | 50:24 | 29,04 km/t | 2:03 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 1 | 2 omgange | 59:40 | 28,76 km/t | 2:05 min/km |
Cykelgear.dk cx Aalborg - CeramicSpeed Cup | 09-12-2018 | 1,5 KM | 2 | 6 omgange | 30:39 | 17,62 km/t | 3:24 min/km |
Grote Prijs (Søndag) CeramicSpeed Cup | 28-10-2018 | 2,3 KM | 2 | 3 omgange | 24:04 | 17,20 km/t | 3:29 min/km |
Grote Prijs (Lørdag) CeramicSpeed Cup | 27-10-2018 | 2,3 KM | 2 | 3 omgange | 23:51 | 17,36 km/t | 3:27 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21-05-2018 | 14,2 KM | 3 | 2 omgange | 1:00:09 | 28,32 km/t | 2:07 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20-05-2018 | 12,2 KM | 3 | 2 omgange | 44:41 | 32,75 km/t | 1:49 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 14,4 KM | 3 | 2 omgange | 56:34 | 30,54 km/t | 1:57 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: wf@esenet.dk