Result
Not yet started
Distance | U15 |
Details
Date | 01 August 2019 |
Participant (#33)
Frederik Dupont Hougaard | |
TEAM EURO-VENT | |
Denmark | |
Male, 13 years (18 today) |
Other results for Frederik Dupont
Event | Date | Distance | Position | Finish time | Chip time | Speed | Per km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01/10/2023 | 25.8 KM | 18 | 5 laps | 2:56:26.53 | 43.87 km/h | 1:22 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24/09/2023 | 8.6 KM | 9 | 11 laps | 2:06:40 | 44.81 km/h | 1:20 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23/09/2023 | 24.8 KM | 3 | 5 laps | 2:46:03 | 44.80 km/h | 1:20 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10/09/2023 | 15 KM | 3 | 8 laps | 2:49:51 | 42.39 km/h | 1:24 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13/08/2023 | 14.4 KM | 4 | 6 laps | 2:00:10 | 43.14 km/h | 1:23 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05/08/2023 | 12.4 KM | 24 | 9 laps | 2:38:56 | 42.13 km/h | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04/08/2023 | 4.2 KM | 22 | 10 laps | 58:44 | 42.90 km/h | 1:23 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03/08/2023 | 10.6 KM | 37 | 14:04 | 14:04 | 45.19 km/h | 1:19 min/km |
DM i linjeløb 2023- Aalborg CR | 25/06/2023 | 127.2 KM | 24 | 3:02:38 | 3:02:38 | 41.79 km/h | 1:26 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18/06/2023 | 23 KM | 53 | 5 laps | 2:33:11 | 45.04 km/h | 1:19 min/km |
Visit Vejle Løbet 2023 | 11/06/2023 | 13 KM | 7 | 8 laps | 2:32:51 | 40.82 km/h | 1:28 min/km |
Agro-Top løbet Skive 2023 | 10/06/2023 | 17 KM | 7 | 7 laps | 3:03:55 | 38.82 km/h | 1:32 min/km |
Nakskov CC- TT - DM U19 / U19P & alle klasser | 03/06/2023 | 27 KM | 47 | 38:03 | 38:03 | 42.57 km/h | 1:24 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29/05/2023 | 12 KM | 23 | 9 laps | 2:43:30 | 39.63 km/h | 1:30 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28/05/2023 | 23.8 KM | 25 | 5 laps | 2:46:41 | 42.83 km/h | 1:24 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27/05/2023 | 19.2 KM | 9 | 6 laps | 2:48:46 | 40.95 km/h | 1:27 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14/05/2023 | 14.6 KM | 5 | 7 laps | 2:30:00.11 | 40.88 km/h | 1:28 min/km |
Herre C Holbæk (Youth Tour 2023 #4 RR) | 07/05/2023 | 9.18 KM | 23 | 12 laps | 2:53:06 | 38.18 km/h | 1:34 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06/05/2023 | 7.5 KM | 5 | 12 laps | 2:25:35 | 37.09 km/h | 1:37 min/km |
Youth Tour 2023 #2 Kriterium | 05/05/2023 | 5.24 KM | 6 | 1:05:55 | 1:05:55 | 38.13 km/h | 1:34 min/km |
Youth Tour 2023 #1 Prolog | 05/05/2023 | 5.2 KM | 19 | 1 laps | 8:01 | 38.85 km/h | 1:32 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16/04/2023 | 25.3 KM | 17 | 4 laps | 2:15:28.30 | 44.82 km/h | 1:20 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15/04/2023 | 25.3 KM | 22 | 33:26.15 | 33:26.15 | 45.40 km/h | 1:19 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02/04/2023 | 23 KM | 9 | 5 laps | 3:03:14 | 37.65 km/h | 1:35 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02/10/2022 | 25.8 KM | 32 | 5 laps | 3:11:38.03 | 40.39 km/h | 1:29 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25/09/2022 | 8.6 KM | 10 | 11 laps | 2:11:33 | 43.15 km/h | 1:23 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24/09/2022 | 24.8 KM | 18 | 5 laps | 2:45:49 | 44.87 km/h | 1:20 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18/09/2022 | 25.3 KM | 10 | 4 laps | 2:31:42 | 40.02 km/h | 1:29 min/km |
CK Aarhus | 17/09/2022 | 8 KM | 5 | 10 laps | 1:58:33 | 40.48 km/h | 1:28 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11/09/2022 | 25.5 KM | 24 | 5 laps | 3:15:35 | 39.11 km/h | 1:32 min/km |
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart | 03/09/2022 | 11.26 KM | 4 | 1 laps | 15:53 | 42.51 km/h | 1:24 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07/08/2022 | 15.6 KM | 15 | 5 laps | 1:59:58 | 39.01 km/h | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07/08/2022 | 15.6 KM | 12 | 4:47:33 | 4:47:33 | 3.26 km/h | 18:25 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06/08/2022 | 12.4 KM | 12 | 5 laps | 1:30:48 | 40.96 km/h | 1:27 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05/08/2022 | 4.2 KM | 27 | 10 laps | 1:01:49 | 40.76 km/h | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04/08/2022 | 10.6 KM | 17 | 14:58 | 14:58 | 42.46 km/h | 1:24 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12/06/2022 | 18.9 KM | 1 | 4 laps | 1:58:51 | 38.17 km/h | 1:34 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04/06/2022 | 11.7 KM | 6 | 5 laps | 1:27:39 | 40.04 km/h | 1:29 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28/05/2022 | 16.2 KM | 12 | 6 laps | 6:28:51 | 15.00 km/h | 4:00 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27/05/2022 | 15.7 KM | 13 | 4 laps | 1:33:12 | 40.42 km/h | 1:29 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27/05/2022 | 12.4 KM | 17 | 17:52.83 | 17:52.83 | 41.61 km/h | 1:26 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26/05/2022 | 1.7 KM | 12 | 14 laps | 36:30 | 39.11 km/h | 1:32 min/km |
Middelfart 2022 - 2. afd. af Ladies Cup | 21/05/2022 | 12.2 KM | 3 | 6 laps | 1:56:20 | 37.75 km/h | 1:35 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15/05/2022 | 9.17 KM | 2 | 9 laps | 2:12:32.81 | 37.36 km/h | 1:36 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14/05/2022 | 2.78 KM | 1 | 13 laps | 51:46.56 | 41.88 km/h | 1:25 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14/05/2022 | 7.5 KM | 32 | 7 laps | 1:37:03.07 | 32.46 km/h | 1:50 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13/05/2022 | 4 KM | 12 | 10 laps | 57:04.29 | 42.05 km/h | 1:25 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13/05/2022 | 15 KM | 15 | 21:56.62 | 21:56.62 | 41.01 km/h | 1:27 min/km |
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub | 08/05/2022 | 18.3 KM | 7 | 4 laps | 1:57:50 | 37.27 km/h | 1:36 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07/05/2022 | 14.4 KM | 3 | 4 laps | 1:30:01 | 38.39 km/h | 1:33 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01/05/2022 | 15 KM | 4 | 5 laps | 1:59:45 | 37.58 km/h | 1:35 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30/04/2022 | 23 KM | 9 | 3 laps | 1:39:05 | 41.78 km/h | 1:26 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24/04/2022 | 13 KM | 2 | 6 laps | 2:08:45 | 36.35 km/h | 1:39 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18/04/2022 | 17.9 KM | 11 | 4 laps | 1:48:02 | 39.76 km/h | 1:30 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17/04/2022 | 15 KM | 6 | 5 laps | 1:47:01 | 42.05 km/h | 1:25 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 16/04/2022 | 21.4 KM | 3 | 3 laps | 1:37:28 | 39.52 km/h | 1:31 min/km |
Agro Top løb 2022 - Skive | 10/04/2022 | 17 KM | 1 | 4 laps | 1:43:36 | 39.38 km/h | 1:31 min/km |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27/03/2022 | 23 KM | 3 | 3 laps | 1:45:27 | 39.25 km/h | 1:31 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 24/10/2021 | 17.8 KM | 1 | 4 laps | 1:52:01 | 38.13 km/h | 1:34 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 23/10/2021 | 15 KM | 6 | 5 laps | 1:59:18 | 37.72 km/h | 1:35 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet | 22/10/2021 | 13 KM | 6 | 20:36 | 20:36 | 37.86 km/h | 1:35 min/km |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021 | 03/10/2021 | 19.2 KM | 5 | 4 laps | 2:01:36.63 | 37.89 km/h | 1:35 min/km |
CK FIX Linjeløb 2021 | 02/10/2021 | 14.6 KM | 2 | 5 laps | 1:48:46.45 | 40.27 km/h | 1:29 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26/09/2021 | 8.6 KM | 1 | 8 laps | 1:39:57 | 41.30 km/h | 1:27 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25/09/2021 | 27.6 KM | 3 | 3 laps | 2:03:20 | 40.28 km/h | 1:29 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19/09/2021 | 14.4 KM | 14 | 4 laps | 1:32:27 | 37.38 km/h | 1:36 min/km |
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT | 11/09/2021 | 13.7 KM | 9 | 19:40.69 | 19:40.69 | 41.77 km/h | 1:26 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05/09/2021 | 15 KM | 2 | 5 laps | 2:01:37 | 37.00 km/h | 1:37 min/km |
Vejle CK 2021 | 22/08/2021 | 13 KM | 7 | 6 laps | 2:01:41 | 38.46 km/h | 1:33 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM | 15/08/2021 | 11.26 KM | 2 | 6 laps | 1:44:23 | 38.83 km/h | 1:32 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM TT | 14/08/2021 | 11.26 KM | 9 | 2 laps | 34:37 | 39.03 km/h | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08/08/2021 | 15.6 KM | 30 | 4:56:53 | 4:56:53 | 3.15 km/h | 19:01 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07/08/2021 | 12.4 KM | 60 | 5 laps | 1:36:22 | 38.60 km/h | 1:33 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06/08/2021 | 4.2 KM | 8 | 10 laps | 1:06:05 | 38.13 km/h | 1:34 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05/08/2021 | 10.6 KM | 38 | 15:17 | 15:17 | 41.57 km/h | 1:26 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13/06/2021 | 21.6 KM | 11 | 3 laps | 1:42:55 | 37.77 km/h | 1:35 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12/06/2021 | 25.5 KM | 9 | 3 laps | 1:56:39 | 39.35 km/h | 1:31 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06/06/2021 | 10.5 KM | 7 | 6 laps | 1:33:33.59 | 40.40 km/h | 1:29 min/km |
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club | 05/06/2021 | 23 KM | 8 | 3 laps | 1:45:16 | 39.33 km/h | 1:31 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24/05/2021 | 12 KM | 9 | 5 laps | 1:46:25 | 33.83 km/h | 1:46 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23/05/2021 | 23.8 KM | 8 | 3 laps | 1:48:00 | 39.66 km/h | 1:30 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22/05/2021 | 14.4 KM | 12 | 5 laps | 1:57:35 | 36.74 km/h | 1:37 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02/05/2021 | 10.55 KM | 17 | 5 laps | 1:27:12.90 | 36.29 km/h | 1:39 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01/05/2021 | 1.63 KM | 16 | 18 laps | 43:58.97 | 40.10 km/h | 1:29 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01/05/2021 | 14.5 KM | 7 | 21:40.83 | 21:40.83 | 40.13 km/h | 1:29 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30/04/2021 | 7.51 KM | 8 | 8 laps | 1:34:10.17 | 38.25 km/h | 1:34 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18/04/2021 | 27.4 KM | 23 | 2 laps | 1:20:59.83 | 40.59 km/h | 1:28 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03/04/2021 | 4.1 KM | 7 | 10 laps | 1:04:06 | 38.38 km/h | 1:33 min/km |
Horsens AC - 2020 | 04/10/2020 | 1 KM | 2 | 24 laps | 32:59 | 43.65 km/h | 1:22 min/km |
Middelfart 2020 | 03/10/2020 | 7.6 KM | 2 | 5 laps | 1:04:51 | 35.16 km/h | 1:42 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27/09/2020 | 8.6 KM | 1 | 4 laps | 58:00 | 35.58 km/h | 1:41 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26/09/2020 | 10.5 KM | 1 | 3 laps | 50:04 | 37.75 km/h | 1:35 min/km |
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb | 20/09/2020 | 13.56 KM | 1 | 3 laps | 1:06:37 | 36.63 km/h | 1:38 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13/09/2020 | 14.4 KM | 1 | 2 laps | 51:20 | 33.65 km/h | 1:46 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09/08/2020 | 15.6 KM | 4 | 3 laps | 1:22:47 | 33.91 km/h | 1:46 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09/08/2020 | 15.6 KM | 4 | 0:00 | 3:19:46 | 4.69 km/h | 12:48 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08/08/2020 | 12.4 KM | 12 | 3 laps | 1:01:39 | 36.20 km/h | 1:39 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07/08/2020 | 4.2 KM | 3 | 7 laps | 47:43 | 36.97 km/h | 1:37 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29/09/2019 | 8.6 KM | 1 | 4 laps | 57:49 | 35.69 km/h | 1:40 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28/09/2019 | 10.5 KM | 10 | 3 laps | 51:49 | 36.47 km/h | 1:38 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22/09/2019 | 6.1 KM | 8 | 7 laps | 1:03:24 | 40.41 km/h | 1:29 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21/09/2019 | 25.3 KM | 1 | 2 laps | 1:23:29 | 36.36 km/h | 1:39 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb | 08/09/2019 | 18.4 KM | 6 | 2 laps | 59:32 | 37.08 km/h | 1:37 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT | 07/09/2019 | 15.1 KM | 6 | 24:26.73 | 24:26.73 | 37.06 km/h | 1:37 min/km |
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 5 | 24/08/2019 | 7.4 KM | 13 | 5 laps | 58:01 | 38.26 km/h | 1:34 min/km |
CK Aarhus | 17/08/2019 | 7.7 KM | 9 | 5 laps | 1:07:51 | 34.04 km/h | 1:45 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04/08/2019 | 15.5 KM | 12 | 3 laps | 1:20:18 | 34.74 km/h | 1:43 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04/08/2019 | 15.5 KM | 12 | 3 laps | 1:20:18 | 34.74 km/h | 1:43 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03/08/2019 | 12.4 KM | 5 | 3 laps | 1:02:53 | 35.49 km/h | 1:41 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03/08/2019 | 12.4 KM | 5 | 3 laps | 1:02:53 | 35.49 km/h | 1:41 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02/08/2019 | 5.7 KM | 10 | 7 laps | 1:14:31 | 32.12 km/h | 1:52 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02/08/2019 | 5.7 KM | 10 | 7 laps | 1:14:31 | 32.12 km/h | 1:52 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01/08/2019 | 5.3 KM | 15 | 8:27 | 8:27 | 37.58 km/h | 1:35 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01/08/2019 | 5.3 KM | 15 | 8:27 | 8:27 | 37.58 km/h | 1:35 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22/06/2019 | 12.1 KM | 6 | 3 laps | 1:00:26 | 36.04 km/h | 1:39 min/km |
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 2 | 16/06/2019 | 8.5 KM | 4 | 4 laps | 56:26 | 36.14 km/h | 1:39 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09/06/2019 | 12.2 KM | 12 | 3 laps | 1:05:54 | 33.32 km/h | 1:48 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08/06/2019 | 14.3 KM | 7 | 3 laps | 1:13:29 | 35.02 km/h | 1:42 min/km |
Horsens - U17 TORNADO CUP 1 | 26/05/2019 | 19 KM | 8 | 2 laps | 1:05:44 | 34.68 km/h | 1:43 min/km |
Vejle Brand Løbet - Vejle CK | 25/05/2019 | 7.5 KM | 6 | 6 laps | 1:33:48 | 28.78 km/h | 2:05 min/km |
Agro Top løbet 2019 - Skive | 11/05/2019 | 3.8 KM | 6 | 10 laps | 57:56 | 39.35 km/h | 1:31 min/km |
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A | 05/05/2019 | 21.6 KM | 7 | 2 laps | 1:17:31 | 33.43 km/h | 1:47 min/km |
CK Djurs - Kolind Løbet 2019 | 28/04/2019 | 14.1 KM | 5 | 3 laps | 1:13:33 | 34.50 km/h | 1:44 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 22/04/2019 | 5.5 KM | 8 | 7 laps | 1:04:16 | 35.94 km/h | 1:40 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 21/04/2019 | 7 KM | 10 | 5 laps | 55:32 | 37.81 km/h | 1:35 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd | 20/04/2019 | 13.1 KM | 13 | 3 laps | 1:03:49 | 36.94 km/h | 1:37 min/km |
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub | 14/04/2019 | 5.8 KM | 13 | 1 laps | 1:13:17 | 4.75 km/h | 12:38 min/km |
Integoløbet Hedensted | 13/04/2019 | 7.21 KM | 2 | 6 laps | 1:19:05 | 32.82 km/h | 1:49 min/km |
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU) | 30/09/2018 | 8.6 KM | 1 | 3 laps | 49:20 | 31.37 km/h | 1:54 min/km |
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU) | 29/09/2018 | 10.5 KM | 3 | 2 laps | 39:08 | 32.19 km/h | 1:51 min/km |
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 22/09/2018 | 8 KM | 1 | 3 laps | 45:00 | 32.00 km/h | 1:52 min/km |
Hobro + Demin Junior Cup #9 - 4 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 16/09/2018 | 6.1 KM | 1 | 4 laps | 44:47 | 32.68 km/h | 1:50 min/km |
Odder + Demin Junior Cup #8 - 3 afd. Xtreme Cup (DCU) | 15/09/2018 | 23.5 KM | 5 | 1 laps | 44:46 | 31.49 km/h | 1:54 min/km |
Poul Erik Bech-løbet - 2 afd. Xtreme Cup - Kolding (DCU) | 09/09/2018 | 11 KM | 1 | 2 laps | 41:36 | 31.72 km/h | 1:53 min/km |
Brædstrup - Ikke A (DCU) | 02/09/2018 | 7.4 KM | 2 | 3 laps | 40:37 | 32.79 km/h | 1:49 min/km |
Hedensted Integoløbet - 1 afd. X-Treme Cup(DCU) | 01/09/2018 | 7.21 KM | 4 | 4 laps | 55:09 | 31.37 km/h | 1:54 min/km |
CK Aarhus (DCU) | 19/08/2018 | 7.7 KM | 4 | 3 laps | 42:39 | 32.49 km/h | 1:50 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29/07/2018 | 4.2 KM | 1 | 6 laps | 47:28 | 31.85 km/h | 1:53 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29/07/2018 | 4.2 KM | 1 | 6 laps | 47:28 | 31.85 km/h | 1:53 min/km |
Randers Bike Week #Samlet Resultat | 29/07/2018 | 4.2 KM | 3 | 0:00 | 3:04:56 | 1.36 km/h | 44:01 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28/07/2018 | 12.4 KM | 4 | 2 laps | 50:08 | 29.68 km/h | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28/07/2018 | 12.4 KM | 4 | 2 laps | 50:08 | 29.68 km/h | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27/07/2018 | 15.5 KM | 4 | 2 laps | 1:05:37 | 28.35 km/h | 2:07 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27/07/2018 | 15.5 KM | 4 | 2 laps | 1:05:37 | 28.35 km/h | 2:07 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26/07/2018 | 1.4 KM | 5 | 8 laps | 21:59 | 30.57 km/h | 1:57 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26/07/2018 | 1.4 KM | 5 | 8 laps | 21:59 | 30.57 km/h | 1:57 min/km |
Middelfart - KUN B&U Klasser - Tornado Cup | 24/06/2018 | 5.7 KM | 4 | 4 laps | 54:53 | 24.92 km/h | 2:24 min/km |
Grindsted TT for B&U, Junior Cup | 23/06/2018 | 9.7 KM | 3 | 7:00:39 | 16:39 | 34.93 km/h | 1:43 min/km |
U23 DM - Esbjerg + B&U (DCU) | 10/06/2018 | 4.14 KM | 5 | 6 laps | 47:48 | 31.18 km/h | 1:55 min/km |
Nyborg + DEMIN Junior cup 4 afdeling (DCU) | 03/06/2018 | 8.5 KM | 3 | 4 laps | 52:32 | 38.82 km/h | 1:32 min/km |
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup | 27/05/2018 | 5.8 KM | 8 | 4 laps | 42:37 | 32.66 km/h | 1:50 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21/05/2018 | 14.2 KM | 12 | 2 laps | 58:07 | 29.32 km/h | 2:02 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20/05/2018 | 12.2 KM | 9 | 2 laps | 44:38 | 32.80 km/h | 1:49 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19/05/2018 | 14.4 KM | 23 | 2 laps | 1:02:51 | 27.49 km/h | 2:10 min/km |
CK Djurs 2018 | 06/05/2018 | 14.1 KM | 9 | 2 laps | 53:02 | 31.90 km/h | 1:52 min/km |
RY CC - AKVA - KVICKLY RY LØBET 2018 - Tornado Cup | 22/04/2018 | 2 KM | 11 | 9 laps | 38:06 | 28.34 km/h | 2:07 min/km |
Holstebro - Jysk Energi Løbet 2018 - Tornado Cup | 07/04/2018 | 16.4 KM | 9 | 2 laps | 1:07:42 | 29.07 km/h | 2:03 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 02/04/2018 | 5.5 KM | 7 | 5 laps | 53:44 | 30.71 km/h | 1:57 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 01/04/2018 | 7 KM | 6 | 3 laps | 45:04 | 27.96 km/h | 2:08 min/km |
For result queries please e-mail: randersbikeweek@randersbikeweek.dk