Resultat
3 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U13P |
Omgange | 3 |
Samlet tid | 51:32 |
Point | 18 |
Detaljer
Starttidspunkt | 08:33:00 |
Dato | 16. juni 2019 |
Detaljer
Distance i alt | 25,5 km |
Distance (omgang) | 8,5 km |
Gennemsnit omgang | 17:00 29,98 km/t |
Hurtigste omgang | 16:17 31,29 km/t |
Langsomste omgang | 17:29 29,15 km/t |
Deltager (#422)
Klara Schlüter | |
Roskilde Cykle Ring | |
Danmark | |
Kvinde, 11 år (16 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 0 | 0:29 | 0:29 | 4 | 08:33:29 | ||||
Omgang 1 | 16:17 | 31,29 km/t | 16:47 | 2 | 08:49:47 | |||
Omgang 2 | 17:14 | 29,59 km/t | 34:01 | 2 | 09:07:01 | |||
Omgang 3 | 17:29 | 29,15 km/t | 51:31 | 2 | 09:24:31 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Klara
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DM i cykelcross 2024 - Holbæk | 14-01-2024 | 2,7 KM | 13 | 5 omgange | 53:01 | 15,27 km/t | 3:55 min/km |
Cross4Life & Sjællandsmesterskab | 30-12-2023 | - | 1 | 5 omgange | 47:21 | 0,00 km/t | - min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - UCI C2 | 29-10-2023 | 1500 Meter | 18 | 3 omgange | 44:45 | 6,03 km/t | 9:56 min/km |
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 2 | 3 omgange | 2:11:54 | 27,43 km/t | 2:11 min/km |
Challenge cross-cup 2. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2023 | - | 9 | 8 omgange | 51:14 | 0,00 km/t | - min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 2 | 8 omgange | 1:53:28 | 36,38 km/t | 1:38 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 2 | 3 omgange | 2:15:44 | 32,89 km/t | 1:49 min/km |
CAMPIONE SM Linjeløb 2023 - Greve CC | 17-09-2023 | 10,3 KM | 4 | 3 omgange | 53:59,14 | 34,34 km/t | 1:44 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 8,5 KM | 3 | 1 omgange | 47:41 | 10,69 km/t | 5:36 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 7 | 9 omgange | 2:03:36 | 34,29 km/t | 1:44 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 16,57 KM | 11 | 28:34 | 28:34 | 34,78 km/t | 1:43 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 2 | 2 omgange | 1:27:06 | 29,76 km/t | 2:00 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13-08-2023 | 14,4 KM | 3 | 3 omgange | 1:27:15 | 29,71 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 4 | 3 omgange | 1:24:00 | 33,42 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 4 | 3 omgange | 1:08:17 | 32,68 km/t | 1:50 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 3 | 7 omgange | 54:08 | 32,58 km/t | 1:50 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 5,3 KM | 7 | 8:56 | 8:56 | 35,60 km/t | 1:41 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2023 | 11-06-2023 | 9,1 KM | 3 | 4 omgange | 59:44,71 | 36,56 km/t | 1:38 min/km |
CAMPIONE Grand Prix Sandbjerg 2023 | 04-06-2023 | 9,4 KM | 2 | 4 omgange | 1:04:08,15 | 35,18 km/t | 1:42 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 4 | 4 omgange | 1:27:48 | 32,80 km/t | 1:49 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 12,2 KM | 5 | 3 omgange | 1:09:34 | 31,56 km/t | 1:54 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 4 | 2 omgange | 1:10:17 | 32,78 km/t | 1:49 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2023 | 21-05-2023 | 10,5 KM | 1 | 1:20:43,58 | 1:20:43,58 | 31,22 km/t | 1:55 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 9 | 5 omgange | 2:27:24 | 32,97 km/t | 1:49 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 58,4 KM | 8 | 6:39:04 | 6:39:04 | 8,78 km/t | 6:50 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 10 | 3 omgange | 1:27:58 | 32,12 km/t | 1:52 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 8 KM | 16 | 22:00,04 | 21:58,19 | 21,85 km/t | 2:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 13 | 10 omgange | 29:32 | 34,52 km/t | 1:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 13 | 3 omgange | 1:52:12 | 30,96 km/t | 1:56 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14-05-2023 | 14,6 KM | 4 | 3 omgange | 1:13:18,05 | 35,85 km/t | 1:40 min/km |
Herre C Holbæk (Youth Tour 2023 #4 RR) | 07-05-2023 | 9,18 KM | 3 | 5 omgange | 1:23:25 | 33,01 km/t | 1:49 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06-05-2023 | 7,5 KM | 4 | 5 omgange | 1:11:10 | 31,61 km/t | 1:53 min/km |
Youth Tour 2023 #2 Kriterium | 05-05-2023 | 5,24 KM | 5 | 37:03 | 37:03 | 59,36 km/t | 1:00 min/km |
Youth Tour 2023 #1 Prolog | 05-05-2023 | 2,7 KM | 5 | 1 omgange | 5:44 | 28,19 km/t | 2:07 min/km |
Kolding BC Løbet 2023 | 30-04-2023 | 11 KM | 2 | 3 omgange | 1:04:50 | 30,53 km/t | 1:57 min/km |
ABC København 2023 | 23-04-2023 | 7,1 KM | 5 | 5 omgange | 1:01:10,61 | 34,82 km/t | 1:43 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 5,5 KM | 8 | 7 omgange | 1:16:29 | 30,20 km/t | 1:59 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 5 KM | 8 | 6 omgange | 1:00:04 | 29,96 km/t | 2:00 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 13,1 KM | 5 | 3 omgange | 1:09:53 | 33,74 km/t | 1:46 min/km |
Vitamin Well Grand Prix 2023 -Amager Cykle Ring | 06-04-2023 | 14 KM | 2 | 3 omgange | 1:17:54,71 | 32,34 km/t | 1:51 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 1 | 2 omgange | 1:25:16 | 32,37 km/t | 1:51 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL | 01-04-2023 | 5,2 KM | 1 | 6 omgange | 59:20,80 | 31,54 km/t | 1:54 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 7,3 KM | 2 | 5 omgange | 1:06:50,14 | 32,77 km/t | 1:49 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 5 | 4 omgange | 1:01:51 | 33,36 km/t | 1:47 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 10,8 KM | 4 | 3 omgange | 52:37 | 36,94 km/t | 1:37 min/km |
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022 | 18-09-2022 | 10,3 KM | 3 | 3 omgange | 53:40,42 | 34,54 km/t | 1:44 min/km |
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022 | 17-09-2022 | 15 KM | 4 | 26:21,04 | 26:21,04 | 34,16 km/t | 1:45 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 8,5 KM | 4 | 4 omgange | 1:03:53 | 31,93 km/t | 1:52 min/km |
STARK-løbet 2022 - CK Fix | 03-09-2022 | 31,2 KM | 3 | 6 omgange | 55:42,38 | 201,63 km/t | 0:17 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 15,4 KM | 5 | 4 omgange | 1:49:50,71 | 33,65 km/t | 1:46 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 13,5 KM | 7 | 23:37,47 | 23:37,47 | 34,29 km/t | 1:44 min/km |
Nordisk Mesterskab Master 2022 linjeløb LFCK | 21-08-2022 | 10 KM | 2 | 4 omgange | 1:15:39,36 | 31,72 km/t | 1:53 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 3 | 4 omgange | 1:18:17,70 | 32,19 km/t | 1:51 min/km |
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 2022 | 26-06-2022 | 9,4 KM | 3 | 4 omgange | 1:13:01,30 | 30,89 km/t | 1:56 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 18,9 KM | 3 | 2 omgange | 1:16:45 | 29,55 km/t | 2:01 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 4 | 4 omgange | 1:36:47 | 29,75 km/t | 2:00 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 12,2 KM | 5 | 3 omgange | 1:06:49 | 32,87 km/t | 1:49 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 14,4 KM | 4 | 4 omgange | 1:34:14 | 36,67 km/t | 1:38 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 19 | 5 omgange | 2:51:11 | 28,39 km/t | 2:06 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 26 | 3 omgange | 1:39:41 | 28,35 km/t | 2:06 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 29 | 23:00,97 | 23:00,97 | 32,32 km/t | 1:51 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 26 | 10 omgange | 34:06 | 29,90 km/t | 2:00 min/km |
Middelfart 2022 - 2. afd. af Ladies Cup | 21-05-2022 | 7,6 KM | 3 | 4 omgange | 1:01:31 | 29,64 km/t | 2:01 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 6 | 5 omgange | 1:35:16,41 | 28,87 km/t | 2:04 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 6 | 9 omgange | 46:08,98 | 32,53 km/t | 1:50 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 7 | 5 omgange | 1:21:12,70 | 27,71 km/t | 2:09 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 6 | 6 omgange | 43:39,58 | 32,98 km/t | 1:49 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 15 KM | 7 | 27:08,25 | 27:08,25 | 33,16 km/t | 1:48 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2022 | 01-05-2022 | 9,1 KM | 3 | 4 omgange | 1:11:23,23 | 30,59 km/t | 1:57 min/km |
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring | 24-04-2022 | 14 KM | 3 | 3 omgange | 1:13:04,45 | 34,49 km/t | 1:44 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 5,5 KM | 7 | 7 omgange | 1:13:17 | 31,51 km/t | 1:54 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17-04-2022 | 5 KM | 7 | 6 omgange | 56:24 | 31,91 km/t | 1:52 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 16-04-2022 | 13,1 KM | 6 | 3 omgange | 1:14:20 | 31,72 km/t | 1:53 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2022 | 09-04-2022 | 13,4 KM | 4 | 3 omgange | 1:31:48,94 | 26,27 km/t | 2:17 min/km |
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart) | 03-04-2022 | 12 KM | 4 | 21:42,40 | 21:42,40 | 33,17 km/t | 1:48 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 24-10-2021 | 5,5 KM | 3 | 7 omgange | 1:21:54 | 28,20 km/t | 2:07 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 23-10-2021 | 5 KM | 3 | 6 omgange | 1:03:14 | 28,46 km/t | 2:06 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet | 22-10-2021 | 13 KM | 3 | 25:54 | 25:54 | 30,11 km/t | 1:59 min/km |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021 | 03-10-2021 | 9,7 KM | 1 | 4 omgange | 1:29:29,24 | 26,01 km/t | 2:18 min/km |
CK FIX Linjeløb 2021 | 02-10-2021 | 14,6 KM | 2 | 3 omgange | 1:24:28,52 | 31,11 km/t | 1:55 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 6 | 4 omgange | 1:00:49 | 33,93 km/t | 1:46 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 10,5 KM | 5 | 3 omgange | 58:44 | 32,18 km/t | 1:51 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #3- LL | 19-09-2021 | 5,2 KM | 2 | 8 omgange | 1:14:54,93 | 33,32 km/t | 1:48 min/km |
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 11,1 KM | 4 | 4 omgange | 1:19:04,56 | 33,69 km/t | 1:46 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 10,8 KM | 6 | 4 omgange | 1:19:59 | 32,41 km/t | 1:51 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 15,1 KM | 6 | 25:32,74 | 25:32,74 | 35,47 km/t | 1:41 min/km |
Nybolig Hvidovre - Gadeløb 2021 | 22-08-2021 | 2 KM | 4 | 10 omgange | 36:07,15 | 33,22 km/t | 1:48 min/km |
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart) | 21-08-2021 | 12 KM | 5 | 21:44,38 | 21:44,38 | 33,12 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 7 | 4:03:52 | 4:03:52 | 3,84 km/t | 15:37 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 8 | 3 omgange | 1:11:51 | 31,06 km/t | 1:55 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 6 | 7 omgange | 1:11:51 | 24,55 km/t | 2:26 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 5,3 KM | 8 | 9:11 | 9:11 | 34,61 km/t | 1:44 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 6 | 3 omgange | 1:12:21,50 | 34,83 km/t | 1:43 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1-linjeløb | 26-06-2021 | 5,2 KM | 2 | 7 omgange | 1:08:19,16 | 31,97 km/t | 1:52 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1 | 26-06-2021 | 5,2 KM | 2 | 8:55,24 | 8:55,24 | 34,97 km/t | 1:42 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 3 | 2 omgange | 1:25:55 | 30,16 km/t | 1:59 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 8,5 KM | 5 | 4 omgange | 1:03:14 | 32,26 km/t | 1:51 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06-06-2021 | 10,5 KM | 6 | 4 omgange | 1:18:54,80 | 31,93 km/t | 1:52 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30-05-2021 | 6,79 KM | 6 | 6 omgange | 1:17:44,94 | 31,44 km/t | 1:54 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 5 | 3 omgange | 1:08:14 | 31,65 km/t | 1:53 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 12,2 KM | 6 | 3 omgange | 1:11:47 | 30,59 km/t | 1:57 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 6 | 3 omgange | 1:23:38 | 30,99 km/t | 1:56 min/km |
State Energy Race 2021 presented by OCC | 25-04-2021 | 9,1 KM | 4 | 4 omgange | 1:07:29,87 | 32,36 km/t | 1:51 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 7,3 KM | 3 | 5 omgange | 1:03:33,74 | 34,45 km/t | 1:44 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 5 | 6 omgange | 48:55 | 30,17 km/t | 1:59 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 2 | 29 omgange | 37:04 | 35,20 km/t | 1:42 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 10 KM | 1 | 10 omgange | 11:42 | 512,13 km/t | 0:07 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 1 | 16:29 | 1:11 | 37,76 km/t | 1:35 min/km |
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020 | 30-08-2020 | - | 1 | 0:01 | 0:01 | 0,00 km/t | - min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 20 KM | 2 | 29 omgange | 42:31 | 818,35 km/t | 0:04 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 20 KM | 2 | 29 omgange | 42:31 | - | - |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 1 | 12 omgange | 17:08 | 419,98 km/t | 0:08 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 2 | 1:15 | 1:15 | 47,61 km/t | 1:15 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 1 | 1 omgange | 1:00 | 60,00 km/t | 1:00 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29-09-2019 | 8,6 KM | 8 | 4 omgange | 1:06:23 | 31,09 km/t | 1:55 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 8 | 3 omgange | 1:00:35 | 31,19 km/t | 1:55 min/km |
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb | 01-09-2019 | 4,3 KM | 6 | 6 omgange | 45:28 | 34,04 km/t | 1:45 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 11,3 KM | 6 | 21:17,85 | 21:17,85 | 31,83 km/t | 1:53 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 2 | 2 omgange | 1:04:25 | 28,87 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 2 | 2 omgange | 1:04:25 | 28,87 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 2 | 2 omgange | 49:51 | 29,84 km/t | 2:00 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 2 | 2 omgange | 49:51 | 29,84 km/t | 2:00 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 2 | 4 omgange | 51:34 | 26,52 km/t | 2:15 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 2 | 4 omgange | 51:34 | 26,52 km/t | 2:15 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 2 | 10:07 | 10:07 | 31,43 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 1 | 10:07 | 10:07 | 31,43 km/t | 1:54 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 5,7 KM | 1 | 5 omgange | 59:07 | 28,92 km/t | 2:04 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 4 | 3 omgange | 52:08 | 31,07 km/t | 1:55 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 5 | 2 omgange | 50:24 | 29,04 km/t | 2:03 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 3 | 2 omgange | 59:41 | 28,75 km/t | 2:05 min/km |
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A | 05-05-2019 | 21,6 KM | 1 | 1 omgange | 46:18 | 27,99 km/t | 2:08 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 22-04-2019 | 5,5 KM | 1 | 5 omgange | 54:59 | 30,01 km/t | 1:59 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 21-04-2019 | 7 KM | 2 | 3 omgange | 37:19 | 33,76 km/t | 1:46 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd | 20-04-2019 | 13,1 KM | 2 | 2 omgange | 48:28 | 32,43 km/t | 1:50 min/km |
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU) | 30-09-2018 | 8,6 KM | 5 | 3 omgange | 54:41 | 28,30 km/t | 2:07 min/km |
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU) | 29-09-2018 | 10,5 KM | 7 | 2 omgange | 48:47 | 25,83 km/t | 2:19 min/km |
Brædstrup - Ikke A (DCU) | 02-09-2018 | 7,4 KM | 2 | 3 omgange | 44:30 | 29,92 km/t | 2:00 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29-07-2018 | 4,2 KM | 5 | 6 omgange | 51:47 | 29,20 km/t | 2:03 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29-07-2018 | 4,2 KM | 5 | 6 omgange | 51:47 | 29,20 km/t | 2:03 min/km |
Randers Bike Week #Samlet Resultat | 29-07-2018 | 4,2 KM | 6 | 0:00 | 3:14:52 | 1,29 km/t | 46:23 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28-07-2018 | 12,4 KM | 7 | 2 omgange | 52:01 | 28,61 km/t | 2:05 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28-07-2018 | 12,4 KM | 7 | 2 omgange | 52:01 | 28,61 km/t | 2:05 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27-07-2018 | 15,5 KM | 6 | 2 omgange | 1:07:02 | 27,75 km/t | 2:09 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27-07-2018 | 15,5 KM | 6 | 2 omgange | 1:07:02 | 27,75 km/t | 2:09 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26-07-2018 | 1,4 KM | 6 | 8 omgange | 23:59 | 28,02 km/t | 2:08 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26-07-2018 | 1,4 KM | 6 | 8 omgange | 24:06 | 27,88 km/t | 2:09 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21-05-2018 | 14,2 KM | 4 | 2 omgange | 1:01:05 | 27,89 km/t | 2:09 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20-05-2018 | 12,2 KM | 5 | 2 omgange | 44:45 | 32,71 km/t | 1:50 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 14,4 KM | 4 | 2 omgange | 1:01:00 | 28,33 km/t | 2:07 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 02-04-2018 | 5,5 KM | 2 | 5 omgange | 1:02:16 | 26,50 km/t | 2:15 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 01-04-2018 | 7 KM | 2 | 3 omgange | 49:14 | 25,59 km/t | 2:20 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring | 31-03-2018 | 13,1 KM | 1 | 2 omgange | 1:00:38 | 25,93 km/t | 2:18 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: qqqper@gmail.com