Startnr. | Deltagare | Klubb | Klass |
204 | Malin Alm | | Gårdlösatrail 12km (INGEN TIDTAGNING ) Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Gårdlösatrail 12km (INGEN TIDTAGNING ) Betalning på plats! |
|
236 | Magdalena Alm | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
235 | Jakob Alm | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
49 | Melker Johansson
Simrishamns AIF
| Simrishamns AIF | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
Simrishamns AIF | Naturloppet 5km |
|
140 | Fredric Carlson
Lyckliga Löpare
| Lyckliga Löpare | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
Lyckliga Löpare | Naturloppet 10km |
|
139 | Niklas Nordahl | | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 10km |
|
234 | Penny Kjellberg | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
48 | Martina Kjellberg | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
233 | Gry Molin
Marsvinsholm IF
| Marsvinsholm IF | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
Marsvinsholm IF | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
232 | Enya Molin
Marsvinsholm IF
| Marsvinsholm IF | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
Marsvinsholm IF | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
138 | Emil Andersson
Go och gla
| Go och gla | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
Go och gla | Naturloppet 10km |
|
137 | Johan Vallon-Christersson
Malmö Gerillalöpare
| Malmö Gerillalöpare | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
Malmö Gerillalöpare | Naturloppet 10km |
|
136 | Nils Jonsson
Malmö Gerillalöpare
| Malmö Gerillalöpare | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
Malmö Gerillalöpare | Naturloppet 10km |
|
47 | Nils Jonsson
Malmö Gerillalöpare
| Malmö Gerillalöpare | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
Malmö Gerillalöpare | Naturloppet 5km |
|
231 | Novalie Olsson Håkansson | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
46 | Jessica Calington
Malmö Gerillalöpare
| Malmö Gerillalöpare | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
Malmö Gerillalöpare | Naturloppet 5km |
|
135 | Tim Rix
Michelsens Bil
| Michelsens Bil | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
Michelsens Bil | Naturloppet 10km |
|
134 | Andreas Wedin
Peppinge Frukt o Grönt AB
| Peppinge Frukt o Grönt AB | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
Peppinge Frukt o Grönt AB | Naturloppet 10km |
|
230 | RU Nilsson | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
229 | Snö Nilsson | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
228 | Piggelin Nilsson | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
227 | Bus Nilsson | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
45 | Lina Håkansson | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
44 | Jeanna Rönn | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
133 | Jesper Nielsen | | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 10km |
|
43 | Isabelle Schwank | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
226 | David Schwank | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
42 | Björn Sjöholm | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
132 | Thomas Nilsson
IronWalkers
| IronWalkers | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
IronWalkers | Naturloppet 10km |
|
41 | Thomas Nilsson
IronWalkers
| IronWalkers | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
IronWalkers | Naturloppet 5km |
|
131 | Maria Vendelbo | | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 10km |
|
130 | Peter Strömberg
Andrarums IF
| Andrarums IF | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
Andrarums IF | Naturloppet 10km |
|
40 | Roger Andersson
Andrarums IF
| Andrarums IF | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
Andrarums IF | Naturloppet 5km |
|
39 | Lisa Sveningsson | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
38 | Paulina Nilsson
IronWalkers
| IronWalkers | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
IronWalkers | Naturloppet 5km |
|
129 | Paulina Nilsson
IronWalkers
| IronWalkers | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
IronWalkers | Naturloppet 10km |
|
37 | Patrik Ask | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
36 | Hilda Ask | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
128 | Anette J.T
Andrarums IF
| Andrarums IF | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
Andrarums IF | Naturloppet 10km |
|
35 | Hanna Klausson | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
34 | Marie Lennerhagen
Coach K Runners
| Coach K Runners | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
Coach K Runners | Naturloppet 5km |
|
127 | Susanne Sayell | | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 10km |
|
225 | Oliver Jacobsson | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
224 | Elice Casimir | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
223 | Scott Casimir | | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
Klubb | Klass |
- | Kids Trail / Betalning på plats! |
|
33 | Niclas Holmquist | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
32 | Linda Jacobsson
7708010165
| 7708010165 | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
7708010165 | Naturloppet 5km |
|
31 | Lucas Jacobsson | | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 5km |
|
30 | Hannah Lilienberg
Lilienberg
| Lilienberg | Naturloppet 5km |
|
Klubb | Klass |
Lilienberg | Naturloppet 5km |
|
126 | Jens Nilsson | | Naturloppet 10km |
|
Klubb | Klass |
- | Naturloppet 10km |
|