Firmastafetten 2019

Resultater

 
Plac.HoldOmgangeTid
1Aarsdale Byg (73)334:11
Laurits Blem Ibsen (73-1)010:49
Markus Blem Ibsen (73-2)011:10
Andreas Blem Ibsen (73-3)012:12
2PL Beton 1 (64)335:02
Fitsum Teklu (64-1)010:19
Tesfu Mhreteab (64-2)012:36
Wulud Kahsay (64-3)012:05
3Bygmestrene 2 (80)336:33
Heine Larsen (80-1)011:50
Frederik Larsen (80-2)012:39
Oliver Nielsen (80-3)012:03
4Rl-energi tømrer (66)337:40
Anders Pihl (66-1)013:31
Martin Brandt (66-2)012:53
Rasmus lintrup (66-3)011:15
5HJB 1 (48)337:41
Chuda Moni Luitel (48-1)011:49
Claus Stamer (48-2)012:40
Mathias D. Andersen (48-3)013:11
6Job, Uddannelse og Rekruttering (7)337:50
Niels-Jørn Munch (7-1)012:48
Allan Funch Kofod (7-2)012:59
Bjørn Truelsen (7-3)012:02
7Axel Sørensen 3 (15)338:25
Morten Tarp (15-1)012:38
Niklas Jørgensen (15-2)013:42
Casper Nielsen (15-3)012:05
8Lillemyr 1 (59)338:30
Bastian Kronborg (59-1)011:16
Bertil Kronborg (59-2)013:49
Jakob Kronborg (59-3)013:24
9Hold 5: Team CBRN Nisse (20)338:35
Cbrn 1 (20-1)013:09
Cbrn 2 (20-2)012:12
Cbrn 3 (20-3)013:13
10PL Beton 2 (65)338:48
Major Yewhans (65-1)010:48
Bereket Ghebrethadk (65-2)015:14
Gebrehiwet Yamane (65-3)012:44
11Lehnsgaard (32)338:58
Frederik Hansen (32-1)011:48
Jørgen Petersen (32-2)014:23
Hans Hansen (32-3)012:46
12Hammershuslam løbehold (45)339:02
Jacob (45-1)010:02
Emil (45-2)012:34
Daniel (45-3)016:25
13Jensen 4 (56)339:10
Preben Hansen (56-1)012:53
Martin Kofod (56-2)012:43
Anders Sørensen (56-3)013:33
14Team Elmer (25)339:20
Nick Kaagh Jørgensen (25-1)012:06
Christian West Hansen (25-2)012:54
Mads Stenbæk (25-3)014:20
15Jensen 1 (54)340:28
Karsten Munk (54-1)013:38
Kristian Kofed (54-2)013:27
Christian Hansen (54-3)013:22
16Ejendomme og Drift (2)340:37
Knud Kofoed (2-1)012:45
Kenn J. (2-2)014:59
Flemming Mogensen (2-3)012:52
17Elite Elektriker Nyborg Hansen (62)340:50
Anders (62-1)013:54
Michael (62-2)015:22
Niels-Christian (62-3)011:33
18Nordea Mænd (60)340:54
Michael Elleby (60-1)014:05
Jesper Johansen (60-2)013:41
Tommy Lindevang Hansen (60-3)013:07
19Bornholms Energi og Forsyning 3 (31)340:56
Brian Chabert (31-1)012:33
Magnus Dybdal Knudsen (31-2)014:31
Mikkel Kjær (31-3)013:51
20Krusegård (58)341:34
Kim Johansen (58-1)015:32
Jesper Jørgensen (58-2)013:30
Merhawi Ghebremeskel (58-3)012:30
21Elcenter (40)341:46
Jakob Olsen (40-1)013:09
Kim Matz (40-2)015:27
Renè Hansen (40-3)013:10
22Maler (63)342:14
Jonas Andersen (63-1)015:13
Ole Hansen (63-2)012:53
Mikkel Johansen (63-3)014:07
23Øens træpleje (72)342:19
Fredrik Corydon Sonne (72-1)013:02
Søren Ipsen (72-2)015:05
Brian Steinlein (72-3)014:11
24Fl. Svendsen VVS (42)342:29
Oliver Bagger (42-1)014:30
Steffen Maurtisen (42-2)013:18
Rudi Andreasen (42-3)014:40
25Axel Sørensen 1 (13)342:31
Nicolaj Olsen (13-1)013:15
Jonas Andersen (13-2)015:06
Jonas Haagensen (13-3)014:09
26Job, Uddannelse og Rekruttering (5)342:34
Thomas Nielsen (5-1)015:10
Gert Pindstrup (5-2)013:25
Claus Gjerrild (5-3)013:58
27SE BYG 1 (70)342:58
Carsten Hansen (70-1)012:37
Palle Kofoed (70-2)015:15
Kim Pedersen (70-3)015:06
28Bornholms Energi og Forsyning 2 (30)343:20
Kristoffer Munch (30-1)015:29
Jonas Krøier Hansen (30-2)013:30
Nicolaj Kjøller (30-3)014:19
29Bornholms Efterskole hold 4 (28)343:26
Malthe Christensen (28-1)017:45
Mads Iversen (28-2)012:51
Rasmus Grundtvig (28-3)012:49
30BPI (33)343:42
Stig Westh (33-1)018:28
N. G. Dehlendorff (33-2)013:31
Troels Thøgersen (33-3)011:42
31Ejendomme og Drift (4)343:46
Flemming Pihl (4-1)012:42
Brian Harboe pihl (4-2)015:45
Morten Bach Jørgensen (4-3)015:18
32De mandlige livreddere (67)343:48
Ras (67-1)015:02
Magnus (67-2)013:36
Jacob (67-3)015:09
33Jensen 2 (55)343:53
Uffe Jensen (55-1)016:13
Morten Holm (55-2)014:14
Mads Glimberg (55-3)013:25
34Job, Uddannelse og Rekruttering (6)343:56
Simon Spanner Hansen (6-1)012:19
Nedal Faaz Amora (6-2)014:21
Jan Rasmussen (6-3)017:15
35Henrik Alfreds murerforretning (47)344:30
Rene Kofoed Hansen (47-1)014:59
Henrik Alfred Lund (47-2)015:42
Torben Folkmann (47-3)013:48
36Axel Sørensen 2 (14)344:33
Anders Nexø (14-1)013:22
Jacob Bidstrup (14-2)016:28
Mathias Larsen (14-3)014:42
37Bygmestrene 1 (39)344:37
Allan Dolleris (39-1)012:17
Mikkel Rasmussen (39-2)016:10
Lars bjørnebo (39-3)016:09
38BYG-GRØNT 2 (71)344:48
Thorius (71-1)016:23
Sonnich (71-2)015:09
Max (71-3)013:16
39HJB 2 (49)345:41
Anders Mørch (49-1)016:03
Asbjørn Svendsen (49-2)015:25
Mickel Jensen (49-3)014:12
40BYG-GRØNT 5 (38)345:48
Frederik (38-1)014:32
Hamudi (38-2)016:59
Marco (38-3)014:16
41HJB 4 (51)346:07
Florent Romain (51-1)014:00
Frederik Vest (51-2)015:00
John Nielsen (51-3)017:06
42Bornholms Energi og Forsyning 1 (29)346:40
Torsten Boye Menzel (29-1)015:50
Per Mortensen (29-2)018:28
Anders Leon Jensen (29-3)012:21
43Skole (10)346:43
Jimmi Bo Nielsen (10-1)014:03
Bue Chodziuk (10-2)019:16
Henrik Mortensen (10-3)013:23
44Jensen 6 (57)347:08
Carsten Elleby Hansen (57-1)013:09
Flemming Kofoed Nielsen (57-2)015:39
Søren Søborg-Madsen (57-3)018:19
45HJB 6 (53)347:23
Anders Johansen (53-1)015:33
Simon Nielsen (53-2)013:26
Tommy Jensen (53-3)018:22
46Steenbergs Tegnestue 2 (74)347:28
Henrik - (74-1)015:47
Anders - (74-2)017:27
Christian - (74-3)014:13
47A. Espersen A/S - herre (12)347:30
Michael W. Andersen (12-1)014:46
Rene Nielsen (12-2)019:35
Andreas Blom (12-3)013:08
48Børn og Familie (1)347:42
Claus Milo Sørensen (1-1)018:35
Steven Frederiksen (1-2)014:30
Henrik Kofoed Hansen (1-3)014:36
49BYG-GRØNT 1 (34)348:10
Theis (34-1)017:37
Jesper (34-2)015:30
Peter (34-3)015:02
50Psykiatri og Handicap (9)348:39
René Falandysz (9-1)011:37
Palle Andersson (9-2)019:52
Bjørn-Erik Kjeldsen (9-3)017:09