Etape København 2020

378 deltagere

Startnr. Deltager KategoriDistance
Tine Friis HansenK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Silje DyvikK60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Jane BundgaardK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Dorte Wetche SkovK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Michael Pilgaard Andersen M60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Henrik NygaardM30-39Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Marianne MøssK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Martin WestM50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Ann Vang LarsenK60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Annette FiskerK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Heidi BuskK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Kurt Vang LarsenM60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Bjarne BuskM50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Ken SandM40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Pia BrøggerK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Tanja BramsK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Allan Boss HenrichsenM50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Thomas VintherM40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Charlotte DalsgaardK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Flemming WestervangM50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Bjørn KjerulfM40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Michael AndrénM30-39Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Helle EgebergK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Henriette ChristensenK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Julie ChristensenK30-39Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Peter JeppesenM60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Anders AndersenM40-49Hold/Team (3 pers.)
Nina MadelungK20-29Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Annette SannemannK60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Helle EklundK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Birgitte MunkK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Kasper BruunM50-59Hold/Team (3 pers.)
Camilla la Cour ValentinK50-59Hold/Team (3 pers.)
Zakaria AsidahM40-49Hold/Team (3 pers.)
Sabina Skov MathiesenK50-59Hold/Team (3 pers.)
Gunna NielsenK60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Carina ZimlingK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Thomas GadegaardM40-49Hold/Team (3 pers.)
Jørgen NielsenM60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Lotte KristensenK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Inge Kvisgaard-AndersenK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Christina MøllerK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Camilla ChristensenK30-39Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Michael EmanuelM60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Louise ChristensenK20-29Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Jens Jørgen LykkegaardM60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Marie Tibæk CarlsenK30-39Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Sussi RasmussenK40-49Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Birgit RintzaK60-69Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)
Mette EmanuelK50-59Løb Alle 5 etaper (15-19 juni)

Antal: 378