Allbike CX cup 19/20 #3 (Uldum)

Allbike CX cup 19/20 #3 (Uldum)

Results

Tristan Gilbert Jørgensen
Holstebro Cykle Club
Resultat

2 omgange

Timer Minutter Sekunder

Distance Børn
Omgange 2
Samlet tid 22:50
Placering
Samlet 7 af 7
Mænd 6 af 6
0-14 år mænd 6 af 6
Detaljer
Gennemsnit omgang 10:39
Hurtigste omgang 10:02
Langsomste omgang 11:16
Deltager (#1260)
Tristan Gilbert Jørgensen
Holstebro Cykle Club
Danmark
Mand, 10 år (12 i dag)
0-14 år mænd

Aldersklassen udregnes på baggrund af deltagerens årgang. Det vil sige alderen pr. d. 31. december 2019.

Omgange
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang Samlet tid
Tid Tid Placering Klokken
Omgang 0 1:30 1:30 7 13:01:30
Omgang 1 10:02 11:33 7 13:11:33
Omgang 2 11:16 22:50 7 13:22:50
 
Omgangstider
Andre resultater for Tristan Gilbert
ArrangementDistanceNettotid
DM / Cycling Odense CykleCros2600 Meter16:56
Integoløbet Hedensted 7,21 KM30:40
Give Elementer løbet 2019 - Give Cykelklub5,8 KM26:49
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd13,1 KM29:01
3 Dage i Nord - #2 Thy7 KM30:20
3 Dage i Nord - #3 Aalborg5,5 KM36:22
CK Djurs - Kolind Løbet 201914,1 KM28:48
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A15,6 KM54:41
Agro Top løbet 2019 - Skive3,8 KM23:32
Vejle Brand Løbet - Vejle CK7,5 KM42:13
Horsens - U17 TORNADO CUP 16,4 KM27:27
Mascot Workwear løbet - Silkeborg14,3 KM30:14
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 412,2 KM24:28
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers9 KM35:21
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER5,7 KM33:28
Randers Bike Week #1 - TT5,3 KM10:17
Randers Bike Week #1 - TT5,3 KM10:17
Randers Bike Week #25,7 KM25:56
Randers Bike Week #25,7 KM25:56
Randers Bike Week #312,4 KM25:36
Randers Bike Week #312,4 KM25:36
Randers Bike Week #415,5 KM33:57
Randers Bike Week #415,5 KM33:57
CK Aarhus7,7 KM34:43
DM B&U - TT - Esbjerg11,3 KM22:37,52
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 57,4 KM28:26
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb4,1 KM30:35
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM TT10 KM20:14,38
Hydro løbet 2019 - Tønder10,5 KM43:23
Allbike CX cup 19/20 #1 (Stoholm)-22:20
CROSS POWERED BY CYKELSERVICE.DK - Aarhus MTB - 6. afd af Ceramic Speed Cup2,65 KM32:52
Randers Bike Week #1 TT5,3 KM9:52
Randers Bike Week #2 Kriterium4,2 KM52:00
Randers Bike Week #3 Landevejsløb12,4 KM47:49
Randers Bike Week #4 Bjergløb15,6 KM1:04:46
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point)15,6 KM2:54:27
Herning JFM TT 20209,8 KM17:20
Vejen - Esbjerg - JFM Linjeløb13,56 KM51:04
Pilotløb for U11-U17 - Herning CK1,2 KM1:57
Pilotløb for U11-U17 - Herning CK1,2 KM12:56
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup10,5 KM38:51
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg8,6 KM47:48
Middelfart 20207,6 KM47:33
Korona Prijs CK Aarhus XVI2,3 KM29:52
Grote Prijs CK Aarhus XVIII - søndag2,3 KM34:40
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb4,1 KM26:39
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC21,6 KM44:33
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP12 KM47:36
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club23 KM44:40
Flyver Cup 2021 afd #15,2 KM6:17,90
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 202114 KM51:21,22
Flyver Cup 2021 afd #1-linjeløb5,2 KM40:29,92
Tidtagning ved AllBike Cup. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt: allbikeshop@gmail.com