Startnr. | Deltager | Hold | Land | Startgruppe | Distance |
876 | Trine Vendelboe | | DEN | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
715 | Trine Winther | | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 10:00 | 8,5 KM |
|
334 | Ulla Bo Andersen | | DEN | Startgruppe 7 - 10:30 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - 10:30 | 8,5 KM |
|
421 | Ulla Flyvholm
Ocr Vestegnen
| Ocr Vestegnen | DEN | Startgruppe 9 - 10:40 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Ocr Vestegnen | Startgruppe 9 - 10:40 | 8,5 KM |
|
844 | Ulla Frederiksen
Team Glimmer Grisene
| Team Glimmer Grisene | DEN | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Glimmer Grisene | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
87 | Ulla Hvitved Andersen
Team Valeur
| Team Valeur | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Valeur | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
650 | Ulla Jacobsen | | DEN | Startgruppe 14 - 11:05 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 14 - 11:05 | 8,5 KM |
|
678 | Ulla Nørvang Qwist
Sporty Spices
| Sporty Spices | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sporty Spices | Startgruppe 1 - 10:00 | 8,5 KM |
|
459 | Ulrikke Krogbeck | | DEN | Startgruppe 5 - 10:20 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - 10:20 | 8,5 KM |
|
58 | Valborg Top
Skovens mødre
| Skovens mødre | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Skovens mødre | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
148 | Vibeke Emborg
APVA
| APVA | DEN | Startgruppe 3 - 10:10 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
APVA | Startgruppe 3 - 10:10 | 8,5 KM |
|
940 | Vibeke Hagedorn | | DEN | Startgruppe 19 - 11:30 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 19 - 11:30 | 8,5 KM |
|
262 | Vibeke Jakobsen | | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10:25 | 8,5 KM |
|
362 | Vibeke Kjærgaard
Formel76
| Formel76 | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Formel76 | Startgruppe 1 - 10:00 | 8,5 KM |
|
64 | Vibeke Lynge | | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
138 | Vibeke Poulse | | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
1071 | Vibeke Ringdal
Ikke dø og ikke blive sidst
| Ikke dø og ikke blive sidst | DEN | Startgruppe 22 - 11:45 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Ikke dø og ikke blive sidst | Startgruppe 22 - 11:45 | 8,5 KM |
|
1011 | Vibeke Schmidt | | DEN | Startgruppe 21 - 11:40 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 21 - 11:40 | 8,5 KM |
|
406 | Vibeke Skjoldborg
Team Klokke
| Team Klokke | DEN | Startgruppe 9 - 10:40 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Klokke | Startgruppe 9 - 10:40 | 8,5 KM |
|
850 | Vibeke Wiboe
Formel76
| Formel76 | DEN | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Formel76 | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
811 | Vibeke Wollebekk
MUD runners
| MUD runners | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
MUD runners | Startgruppe 1 - 10:00 | 8,5 KM |
|
172 | Victoria Nygaard Agami
Ingen
| Ingen | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Ingen | Startgruppe 4 - 10:15 | 8,5 KM |
|
360 | Vivi Glargaard Holst | | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 10:05 | 8,5 KM |
|
436 | Vivi Horsens | | DEN | Startgruppe 9 - 10:40 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 9 - 10:40 | 8,5 KM |
|
777 | Vivian Kallsoy | | DEN | Startgruppe 16 - 11:15 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 16 - 11:15 | 8,5 KM |
|
511 | Wanphen Sodon winther
Nabo damerne
| Nabo damerne | UKE | Startgruppe 11 - 10:50 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Nabo damerne | Startgruppe 11 - 10:50 | 8,5 KM |
|
828 | Wenche Hauge Eilifsen | | NOR | Startgruppe 17 - 11:20 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 17 - 11:20 | 8,5 KM |
|
282 | Wicki Kobberup Dosdal-Feddersen
Amarzonas
| Amarzonas | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Amarzonas | Startgruppe 6 - 10:25 | 8,5 KM |
|
1033 | Wickie Andersen | | DEN | Startgruppe 21 - 11:40 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 21 - 11:40 | 8,5 KM |
|
273 | Winnie Østerlund
FW Køge Tøserne
| FW Køge Tøserne | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
FW Køge Tøserne | Startgruppe 4 - 10:15 | 8,5 KM |
|
596 | Winnie Sterndorff
Mud slots
| Mud slots | DEN | Startgruppe 13 - 11:00 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mud slots | Startgruppe 13 - 11:00 | 8,5 KM |
|
972 | Xenia Schnell | | DEN | Startgruppe 20 - 11:35 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 20 - 11:35 | 8,5 KM |
|
1107 | Zena Kirstine Vendelbo | | DEN | Startgruppe 23 - 11:50 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 23 - 11:50 | 8,5 KM |
|
884 | Zennie Bergkrantz | | DEN | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
867 | Zivile Varankaite | | DEN | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 18 - 11:25 | 8,5 KM |
|
319 | Zoe Kjaerum | | DEN | Startgruppe 7 - 10:30 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - 10:30 | 8,5 KM |
|
992 | Zofiia Mogensen | | DEN | Startgruppe 20 - 11:35 | 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 20 - 11:35 | 8,5 KM |
|