24TimerVedHavet 2020

24TimerVedHavet 2020

62 deltagere

Startnr. Deltager Distance
Allan Bjærge PoulsenDM 24 timer
Andreas DyrbyStafet 24 timer (inkl. aftensmad og morgenmad)
Anette TorvinStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
anita Knudsen24 timers singleløb (inkl. aftensmad og morgenmad)
Anne louise TorvinStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
Birgitte Jensen1/2 Marathon 1 X 1/2 Marathon
Caroline Holst Andersen12 timers singleløb (inkl. aftensmad)
Christian SchultzStafet 24 timer (inkl. aftensmad og morgenmad)
Christoffer TorvinStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
Claus Jørgensen1/2 Marathon 1 X 1/2 Marathon
Dennis Wittrup Andersen6 timers Singleløb (aftensmad tilkøbes for 50,- )
Dorrit Lykke Hjorth1/2 Marathon 1 X 1/2 Marathon
Einar Vigrestad24 timers singleløb (inkl. aftensmad og morgenmad)
Erik Ahnlund24 timers singleløb (inkl. aftensmad og morgenmad)
Eva Linhardt SørensenStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
Finn Jacobsen1/2 Marathon 2 x 1/2 Marathon (inkl. aftensmad)
Hallur HolmDM 24 timer
Hanne Mosbæk24 timers singleløb (inkl. aftensmad og morgenmad)
Hans RønnDM 24 timer
Helle Holst Andersen12 timers singleløb (inkl. aftensmad)
Henrik AndersenStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
Jacob Nymand12 timers singleløb (inkl. aftensmad)
Jan HansenDM 24 timer
Jens Jacob TorvinStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
Jesper Christensen6 timers Singleløb (aftensmad tilkøbes for 50,- )
Joann Jensen1/2 Marathon 2 x 1/2 Marathon (inkl. aftensmad)
Julia Thörn24 timers singleløb (inkl. aftensmad og morgenmad)
Jytte Jacobsen1/2 Marathon 2 x 1/2 Marathon (inkl. aftensmad)
Kaj Verner Christensen1/2 Marathon 1 X 1/2 Marathon
Kathrine BrøndumStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
Kevin VilhelmsenDM 24 timer
Lars SørensenDM 24 timer
Lau Brüniche-OlsenDM 24 timer
Lena TorvinStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
Lene Ladekjær1/2 Marathon 3 X 1/2 Marathon (inkl. aftens mad og morgenmad)
Lisa Hagelquist1/2 Marathon 1 X 1/2 Marathon
Lisbeth Billeskov HansenDM 24 timer
Liselotte TorvinStafet 6 timer (aftensmad kan tilkøbes for 50 kr.)
Lone FriisMarathon 1 x marathon
Lotta Thörn24 timers singleløb (inkl. aftensmad og morgenmad)
Martin OhlsenDM 24 timer
Matilda Persson Sjödell6 timers Singleløb (aftensmad tilkøbes for 50,- )
Mattias Frank24 timers singleløb (inkl. aftensmad og morgenmad)
May-Britt BardrumDM 24 timer
Mette Birk JensenDM 24 timer
Mette Hagelquist1/2 Marathon 1 X 1/2 Marathon
Michael de Oliveira Vorbeck6 timers Singleløb (aftensmad tilkøbes for 50,- )
Mikael Bernadt24 timers singleløb (inkl. aftensmad og morgenmad)
Mikkel Borregaard HansenDM 24 timer
Morten IversenDM 24 timer

Antal: 62