Mountainbike Trailcup 2020

Mountainbike Trailcup 2020

586 deltagere

Startnr. Deltager Distance
Alex KjærsgaardHimmelbjerget (1-2 august) Himmelbjerget (Herre (Motion))
Alexander BuhlSvendborg (24.-25. oktober) Svendborg (Ungdom(powered by HNIE))
Alfred RabølleSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (Ungdom(powered by HNIE))
Allan Gill KristensenSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (H40 (Motion))
Allan HøgfeldtSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (H40 (Motion))
Allan KnudsenSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (H40 (Motion))
Allan KristiansenVejle(8.-9. August) Vejle (E-Bike (powered by Trek))
Allan KristiansenSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (E-Bike (powered by Trek))
Anders BirchVejle(8.-9. August) Vejle (Herre (Motion))
Anders BisgaardHimmelbjerget (1-2 august) Himmelbjerget (Herre (Motion))
Anders BisgaardSlettestrand (26 september) Slettestrand (Herre (Motion))
Anders BækgaardSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Motion))
Anders Dalby SallingHimmelbjerget (1-2 august) Himmelbjerget (E-Bike (powered by Trek))
Anders Dalby SallingSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (E-Bike (powered by Trek))
Anders Dalby SallingSlettestrand (26 september) Slettestrand (E-Bike (powered by Trek))
Anders Dalby SallingSvendborg (24.-25. oktober) Svendborg (E-Bike (powered by Trek))
Anders FallesenSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (Herre (Sport))
Anders KejserVejle(8.-9. August) Vejle (Herre (Sport))
Anders KejserSlettestrand (26 september) Slettestrand (Herre (Motion))
Anders KejserSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (Herre (Motion))
Anders KejserSvendborg (24.-25. oktober) Svendborg (Herre (Motion))
Anders Kold DyrbyeSlettestrand (26 september) Slettestrand (Ungdom(powered by HNIE))
Anders KronborgSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Sport))
Anders OehlenschlægerHimmelbjerget (1-2 august) Himmelbjerget (Herre (Motion))
Anders OehlenschlægerSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (Herre (Motion))
Anders OehlenschlægerSvendborg (24.-25. oktober) Svendborg (Herre (Motion))
Anders PausgaardSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Sport))
Anders StenderSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (Herre (Motion))
André JensenSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (H40 (Motion))
Andreas MogensenSvendborg (24.-25. oktober) Svendborg (Herre (Motion))
Andreas Villy JensenSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Ungdom(powered by HNIE))
Anja HansenSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (E-Bike (powered by Trek))
Anna Emilie JensenHimmelbjerget (1-2 august) Himmelbjerget (Ungdom(powered by HNIE))
Anna Emilie JensenSlettestrand (26 september) Slettestrand (Dame)
Anne BødkerHimmelbjerget (1-2 august) Himmelbjerget (Dame)
Anne BødkerVejle(8.-9. August) Vejle (Dame)
Anne BødkerSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (Dame)
Anne BødkerSlettestrand (26 september) Slettestrand (Dame)
Anne BødkerSvendborg (24.-25. oktober) Svendborg (Dame)
Anne-Mette NørregaardSamlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Dame)
Anthon Bjerre NordstrømSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (H40 (Sport))
Anton ChristensenSvendborg (24.-25. oktober) Svendborg (Herre (Motion))
Anton JakobsenVejle(8.-9. August) Vejle (Ungdom(powered by HNIE))
Anton JakobsenHimmelbjerget (1-2 august) Himmelbjerget (Ungdom(powered by HNIE))
Anton JakobsenSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (Ungdom(powered by HNIE))
Anton JakobsenSlettestrand (26 september) Slettestrand (Ungdom(powered by HNIE))
Anton JakobsenSvendborg (24.-25. oktober) Svendborg (Ungdom(powered by HNIE))
Ask PetersenHimmelbjerget (1-2 august) Himmelbjerget (H40 (Motion))
Ask PetersenSilkeborg (12-13 september) Silkeborg (H40 (Motion))
Ask PetersenSlettestrand (26 september) Slettestrand (H40 (Motion))

Antal: 586